Notowania

ubezpieczenia
07.10.2013 09:06

Dni Ubezpieczonego w ZUS. Będą darmowe porady

Od dzisiaj do piątku przy specjalnych stoiskach na zainteresowanych będą czekać eksperci zakładu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Reporter Poland)

Będzie się można na przykład dowiedzieć czy nasz pracodawca regularnie odprowadza za nas składki i czy we właściwej wysokości.

Dla zainteresowanych przygotowano foldery informacyjne mówi Dariusz Kowalczyk, rzecznik prasowy nowosądeckiego oddziału ZUS. -_ Będą na przykład poradniki dla osób, które chcą zatrudnić nianię, ale nie wiedza jak to zrobić _- tłumaczy.

Zaplanowano również szkolenia. Dziś będzie można się dowiedzieć więcej na temat urlopów rodzicielskich. _ - Czym się różni rodzicielski od macierzyńskiego, czym jest urlop tacierzyński. To jest temat aktualny, bo stosunkowo niedawno te urlopy rodzicielskie zostały wydłużone - _ przypomina Dariusz Kowalczyk. Eksperci ZUS będą dyżurować we wszystkich oddziałach w Polsce w godzinach pracy urzędu.

Czytaj więcej w Money.pl
Jan Krzysztof Bielecki dla Money.pl: OFE to niesprawiedliwy i za drogi system Doradca ekonomiczny premiera nie wyklucza likwidacji funduszy.
ZUS wysyła listy do ubezpieczonych Blisko 20 mln osób otrzyma informację o stanie swojego konta.
Rostowski chce likwidacji OFE. A te świetnie sobie radzą Fundusze emerytalne w miesiąc zwiększyły aktywa o 6 miliardów złotych.
Tagi: ubezpieczenia, zus, emerytury, wiadomości, wiadmomości, kraj, porady, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz