Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Dni Ubezpieczonego w ZUS. Będą darmowe porady

0
Podziel się:

Od dzisiaj do piątku przy specjalnych stoiskach na zainteresowanych będą czekać eksperci zakładu.

Dni Ubezpieczonego w ZUS. Będą darmowe porady
(Reporter Poland)

Będzie się można na przykład dowiedzieć czy nasz pracodawca regularnie odprowadza za nas składki i czy we właściwej wysokości.

Dla zainteresowanych przygotowano foldery informacyjne mówi Dariusz Kowalczyk, rzecznik prasowy nowosądeckiego oddziału ZUS. -_ Będą na przykład poradniki dla osób, które chcą zatrudnić nianię, ale nie wiedza jak to zrobić _- tłumaczy.

Zaplanowano również szkolenia. Dziś będzie można się dowiedzieć więcej na temat urlopów rodzicielskich. _ - Czym się różni rodzicielski od macierzyńskiego, czym jest urlop tacierzyński. To jest temat aktualny, bo stosunkowo niedawno te urlopy rodzicielskie zostały wydłużone - _ przypomina Dariusz Kowalczyk. Eksperci ZUS będą dyżurować we wszystkich oddziałach w Polsce w godzinach pracy urzędu.

Czytaj więcej w Money.pl
Jan Krzysztof Bielecki dla Money.pl: OFE to niesprawiedliwy i za drogi system Doradca ekonomiczny premiera nie wyklucza likwidacji funduszy.
ZUS wysyła listy do ubezpieczonych Blisko 20 mln osób otrzyma informację o stanie swojego konta.
Rostowski chce likwidacji OFE. A te świetnie sobie radzą Fundusze emerytalne w miesiąc zwiększyły aktywa o 6 miliardów złotych.
ubezpieczenia
emerytury
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)