Forum Spółki giełdowe LPP SA

- Prezes LPP odradza...

- Prezes LPP odradza...

lpp / 83.242.92.* / 2018-01-30 03:57
- Prezes LPP odradza... kupno akcji swojej firmy. Ostrzega - To nie wycena, a raczej spekulacja - komentuje bliski rekordów kurs akcji LPP Marek Piechocki. - Patrząc na sam kurs, mam wrażenie, że akcje są w stosunku do naszych konkurentów chyba za wysoko wyceniane. Wydaje mi się, że to nie wycena, a raczej spekulacja. Z tego też względu na kursie giełdowym i jego krótkookresowych skokach według mnie nie warto się w ogóle skupiać.- To co jest najważniejsze? - Naszym celem jest zbudowanie fajnej, polskiej firmy, która pokaże światu, że my Polacy potrafimy być przedsiębiorczy i mamy coś ciekawego do zaproponowania. Przecież przez 123 lata byliśmy pod zaborami. Od 1918 roku mieliśmy raptem 20 lat wolności gospodarczej, a później przyszedł czas komuny. Trudno mówić, że było to efektywne zarządzanie gospodarką........
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy