Forum Polityka, aktualnościGospodarka

10 lat na czarnej liście za długi

10 lat na czarnej liście za długi

Money.pl / 2007-05-23 12:26
Komentarze do wiadomości: 10 lat na czarnej liście za długi.
Wyświetlaj:
kamohitler / 77.113.117.* / 2009-11-17 22:55
to je debil...
wielbiciel talentu m / 83.175.144.* / 2007-06-03 22:48
Ten pan musiał rozumek dostać na kartki. Jestem przekonany, że wszyscy, zarówno kandydaci na posłów i senatorów, jak i towarzystwo wzajemnej adoracji rządowej powinno być badane pod kontem psychicznym. Pomysły, które niekiedy proponują nawet idiocie nie przyszłyby do łba, a tu się zdarza.
mś / 193.151.55.* / 2007-05-28 11:45
Pan Woźniak ma to szczęście, aby nie musiał widnieć na takiej liście. Ma dobre towarzystwo adoracyjne, które daje mu ponad, niż sam na to by liczył. Inni muszą czekać wiele lat by mógł ktoś im dać godne wynagrodzenie, które zabezpieczyłoby opłaty, żarcie dla potomstwa, łachy by mogli występować wg wskazówek p. Ministra Giertycha i inne podstawowe rzeczy. Nie mają kumpli by im dawać życie na codzień za środki publiczne i w nagrodę wynagrodzenie z tych samych środków. Może czas by zapisali się do jakieś partii ? To pomysł/
karamustafa / 83.21.114.* / 2007-08-24 22:59
Regulamin forum
L. / 83.14.186.* / 2007-05-25 11:30
Nie ma co gadać. Wracam do poprzedniego systemu. Trzeba zaoszczędzić w skarpetce i dopiero realizować plany. Bez kredytów.
JANOksik / 81.190.176.* / 2007-05-25 11:11
LUDZIE nie dość że państwo wyznaniowe , klerykalne , to jeszcze jak za inkwizycjii spalić tych chamów którzy nie oddają
swoich długów , to też może za mało , no bo jak się raz popełnia błąd to należy takiego piętnować do końca jego dni a więc jest to bardziej dolegliwa kara poprzez wieczne dręczenie niż śmierć.
A może pójść w innym kierunku tak jak to jest w GB , Kanadzie ,USA, Nowej Zelandii , Australii, Tam po ogłoszeniu bankructwa przez obywatela w przeciągu siedmiu lat zmazuje się z urzędu jego zadłużenia i jest jak nowo narodzony obywatel państwa.Przecież banki też są ubezpieczone , tak inni pseudorozdawacze pieniędzy.
Zatem totalna abolicja jest jak najbardziej potrzebna obywatelom tego państwa.
Wówczas nastanie koniec machinacji syndyków upadłościowych i komorników i innych padlinożerców.
moso / 212.2.99.* / 2007-05-25 10:01
....
no to pięknie
popełniłeś jakiś błąd, potknąłeś się a ...
Nasz rząd odda cię w ręce BANKOWCÓW
Oni cię juz upodlą
nie masz szans na poprawę , spłatę, rozwój
Nikt z tobą nie będzie gadał
przez 10 lat !!!
Takie bazy muszą być
Ale nie tyle lat !!!
2 no 3 lata
Handel sprzedaż działalność gospodarcza to ryzyko.!!!
banki też muszą ponosic ryzyko
wash / 83.24.166.* / 2007-05-24 11:42
To Lepper i kumple będa tam wisieć przez 100 lat. Nie ma chłop chyba przebicia skoro Woźniak sobie robi jaja.
HENRRRY8 / 81.190.176.* / 2007-05-24 18:09
Lepperowi zaćmiło w oczach jego poddańska funkcja vice i za dwa lata go nie będzie i znowu wróci do blokad a wtedy powiedzą jemu jego poddani chłopi że won i forraa z tąd tzn. z drogi.
JERIFRUIT / 83.7.109.* / 2007-05-24 11:19
Ale pajace!! Jak czytam o takich pomysłach to już nie musze kabaretu oglądać, choć bardzo lubię!!! Kiedy wreszcie zrobią coś pożytecznego? Moge sie założyć, że w 2013 roku będziemy oglądali posiedzenia komisji śledczej ds. Nie zorganizowania ME 2012 hahaha!! Śmieje się ale jest to tragedia tego narodu!! LUDZIE ZRÓBMY COŚ BO NASZ CUDOWNY KRAJ ZNIKNIE Z MAP!!!!!!!! POZDRAWIAM
HENRRRY8 / 81.190.176.* / 2007-05-24 18:05
TTAAAAAA - ja mam podobne wrażenie i niech dalej skłucają społeczeństwo a któregoś dnia ci nieomylni obudzą się bez narodu którym tak się dobrze rządziło .
Ja to wszystko pi......
outlook / 2007-05-24 17:26
Nie trzeba nic robić, wystarczy pomyśleć przed postawieniem "znaczka " w wyborczym kwadraciku, a przede wszystkim iść na te cholerne wybory, a nie mieć pretensję pt " kto ich wybrał ???? "
JanKS / 2007-08-20 15:37 / Bywalec forum
No WŁAŚNIE!!!
Po pierwsze to musimy iść na wybory - wszyscy!
A po drugie myśleć!!!!! i to przed postawieniem krzyżyka.
Ale my Polacy, to jesteśmy leniwi. Nie chce nam się myśleć. Wolimy narzekać.
I dlatego wybieramy sobie taki rząd, na który na pewno będzie można wygodnie narekać.....
A przecież jeszcze parę(-naście) lat temu potrafiliśmy wybrać ludzi, którzy coś sobą reprezentowali, którzy rządzili, a nie uprawiali awanturnictwo, którzy potafili przeprowadzić zmianę ustroju, ograniczyć inflację itp.
Gdzie teraz sa ci ludzie? i gdzie są ich wyborcy?
Pozdrawiam
To ja / 83.9.36.* / 2007-05-24 11:01
Baki dają coraz dogodniejsze warunki żeby przyciągnąć klientów a nowa ustawa sprawi, że może będą ich mieli coraz mniej.
Stefania / 83.18.166.* / 2007-05-24 08:55
No pewnie - za telefon. Najpierw weźcie się za tych złodziei z TPS.A. lub TELE 2, wysyłających seryjnie drukowane listy do osób, które nie mają telefonów, wysyłają faktury i od razu na nich noty obciążeniowe z odetkami za niewpłacenie w terminie, ...itd. Brakuje im pieniędzy ? Taniec na rurze , złom , makulatura - mogą zarobić. Gdzie ta ochrona szarego Obywatela? W jakim państwie my żyjemy, skoro w majestacie prawa gloryfikuje się złodziei i oszustów pod szyldami firm jak ww. ? No, ale skoro trzeba budować chodniczki, świątynie i bawić się w wojnę, to o czym tu jeszcze mówić
robiący swoje / 83.6.103.* / 2007-05-24 08:30
Tylko niech mi ustawodawco odpowie dlaczego jednocześnie prawo pozbawia mnie moich pieniędzy tylko dlatego, że mój klient skutecznie unikał zapłacenia należności przez 2 lata. Mało tego te straty nie stanowią kosztu działalności i żeby ewentualnie je odliczyć muszę przeprowadzić kosztowną i absorbującą czasowo procedurę - a jeśli jej nie dokonałem przez te 2 lata to i tak na nic. Proszę zauważyc, że najbardziej dochodowym biznesem w polsce jest prowadzenie firmy windykacyjnej.
No cóż prawo na ogół tworzą prawnicy i jak to w Polsce konstruują je tak aby ten zawód był baaaaardzo intratny, a że przy okazji "normalni" przedsiębiorcy wytwarzający podstawę bytu społeczeństwa mają pod górkę top trudno.
Traci na tym tak naprwde tylko przeciętny obywatel (konsument), który w cenie produktu czy usługi płaci poza realnymi kosztami wytwarzania i dystrybucji głównie ogromne w sumie podatki bardzo nieudolnego państwa.
A stopniem korupcji już dawno pobiliśmy modelową Amerykę Południową.
ŁowcaGwiazD / 153.19.178.* / 2007-05-24 16:03
to dlaczego dałeś mu kredyt? trzeba było sprzedac za gotówkę!!! podjołeś ryzyko teraz masz pretensje do systemu.
Listek / 84.40.164.* / 2007-05-23 22:57
NA SYBIR NAS WYSŁAĆ !!!! TO RUSKIE ZAPŁACĄ ZA NAS A MY BEDZIEMY DRINKI NA HAWAJACH PIĆ !!!!
Listek / 84.40.164.* / 2007-05-23 22:50
Kto ma siły i możliwości niech wyjeżdża z tego kraju już niedługo wprowadzą św.inkwizycję, czarnogród, ciemnota i debile jakich mało na świecie.
Listel / 84.40.164.* / 2007-05-23 22:47
Debiliada ciąg dalszy, a może wyrąbać w pień toporem, a jacy k.....wa posłowie i politycy znajdą się na tej liście ? Chcę to zobaczyć !!!! Jak zwykle to tylko nas normalnych obywateli dotyczy !!! A, że gównojady polityczne oszukali w 80% w zeznaniach majątkowych i nic ztego nie ma to super !!!!
patriotka / 87.96.89.* / 2007-05-23 22:35
Ministrowi głupota wyziera z oczu! i za to powinien być wpisany na listę na 10 lat aby takich głupot więcej nie pieprzyć.
Prosty przykład, nie jestem dłużnikiem, regularnie spłacam kredyt w Banku PKO BP ale pewnego razu chciałam zaświadczenie z tego banku o stanie rachunku i że terminowo reguluję raty. Bardzo nieuprzejmy pan chciał znać powód dla którego takie zaświadczenie potrzebuję, więc uczciwie powiedziałam że dla innego banku. Na to Pan - to co już się nasz bank nie podoba? a ja na to że bank nie jest od podobania tylko od obsługi klientów. I jeszcze kilka innych zdań padło. Na zaświadczenie kazano czekać miesiąc i zapłacić 50 zł ( 2 lata temu ). Jakie było moje zdziwienie kiedy konkurencyjny bank odmówił mi przejęcia tego kredytu mieszkaniowego!!!!!!! Okazało się że Bank PKO BP!!! umieścił mnie na liście BIG-u!!! mimo że kredyt spłacałam terminowo!!!! jest to najlepszy dowód jak można użyć BIG do nieuczciwych celów. Musiałam czekać cały rok aby przenieść kredyt( wtedy nie brałam już zaświadczenia tylko potwierdzenia wszystkich moich wpłat.
Ostrzegam wszystkich przed taką sytuacją kiedy chcecie przenieść kredyt do banku który daje lepsze warunki, a stary bank robi wam na złość.
Radek z Mielca / 212.2.99.* / 2007-05-24 09:31
Dziekuje za info
Nie bedziemy korzystac z tego banku
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy