Forum Polityka, aktualnościGospodarka

10 najgorszych zachowań w biurze

10 najgorszych zachowań w biurze

Money.pl / 2007-10-09 15:47
Komentarze do wiadomości: 10 najgorszych zachowań w biurze .
Wyświetlaj:
gruby rychu / 83.8.246.* / 2008-01-14 21:21
a mnie wkurza robota jako taka i mobing i wyzysk ale co do zbuja pana mają - dzieci które zachowują się agresywnie??co to za buro ???
autor_ / 84.40.183.* / 2007-10-10 19:51
He, he - najbardziej to mi podobało się to "dzwonienie biżuterią". Przecież to miłe i atrakcyjne.
A w ogóle to ludzie w biurach, szczególnie w urzędach są nie tyle zestresowani co zmanieryzowani i bez bata nie robili by nic.
menago / 80.54.14.* / 2007-10-10 08:57
nie ma nic gorszego od współpracownika który przypisuje sobie nie swoje zasługi; powstaje rozterka pomiędzy własną skromnością a chęcią perfidnego konfidenctwa :)
spostrzegawczy / 91.90.186.* / 2007-10-09 20:15
mnie najbardziej wkurzają
1)ludzie gadający przez telelefony komórkowe lub służbowe robiąc prywatne rozmowy - coś w stylu centrum konferencyjno - plotkarskiego, oszaleć można. pieprzą p******* zamiast zająć sie pracą za którą dostają pieniądze.
2) przedłużanie przerw, niektórych częściej da sie zastać w pomieszczeniu socjalnym/palarni niż przy miejscu pracy. a po tem ktoś tą pracę musi wykonać za nich. co ciekawe ludzie którzy to robią najcześciej narzekają jak dużo mają pracy. takich na bruk od razu bym wywalił
obserwator1 / 91.90.186.* / 2007-10-09 20:15
mnie najbardziej wkurzają
1)ludzie gadający przez telelefony komórkowe lub służbowe robiąc prywatne rozmowy - coś w stylu centrum konferencyjno - plotkarskiego, oszaleć można. pieprzą p******* zamiast zająć sie pracą za którą dostają pieniądze.
2) przedłużanie przerw, niektórych częściej da sie zastać w pomieszczeniu socjalnym/palarni niż przy miejscu pracy. a po tem ktoś tą pracę musi wykonać za nich. co ciekawe ludzie którzy to robią najcześciej narzekają jak dużo mają pracy. takich na bruk od razu bym wywalił
/ 212.31.90.* / 2007-10-09 16:01
Ja dołożyłbym jeszcze ( tak "na szybko" ):
- głośne plotkowanie o "p*********", gdy inni mają w tym czasie dużo pracy,
- głośne odtwarzanie muzyki z radia lub komputera,
- ustawianie telefonu na jakiś bardzo głośny dźwięk lub znaną, "kiczowatą" melodię ( dodam, ze rozmów przychodzących, jest kilkadziesiąt dziennie ),
- nie zmywanie po sobie naczyń,
- "dzwonienie" biżuterią przez zbyt obciążone nadgarstki pań,
- głośne "wybuchy" śmiechu, gdy za scianą jest własnie wazne spotkanie,
- kilkakrotne opowiadanie tej samej historii i powtarzanie czegoś kilka razy tej samej osobie w trakcie tej samej rozmowy.
/ 83.16.120.* / 2007-10-11 07:53
Radzę Ci chłopie idź do klasztoru (zamkniętego),tam będziesz miał spokój i ciszę.Do współczesnych warunków pracy nie nadajesz sie wcale.Możesz również założyć własną, jednoosobowa firmę i będziesz słuchał tylko i wyłącznie dźwięku swojego telefonu a naczynia będziesz
zmywał tylko po sobie Ty egoisto
/ 83.23.51.* / 2007-10-18 13:19
Do specjalisty od klasztorów i życia na wsi ("chłopie"): pisząc o "współczesnych warunkach pracy" masz na myśli halę produkcyjną a może dyskotekę? Ps. Proponowałbym zajrzeć do słownika i poszukać definicji słowa "egoista"...
swd / 83.30.60.* / 2007-10-09 15:47
mnie najbardziej wkurza jak współpracownicy na siebie kapuja do przełozonych
majorka9 / 89.76.228.* / 2007-10-10 20:05
mnie tez ,moi pracownicy tego nie robia wiedza ze za to u mnie mozna wyleciec z pracy !!!dzis kapuja do mnie a jutro....

Najnowsze wpisy