Forum Polityka, aktualnościKraj

1000 dni rządu: "Jesteśmy mniej widoczni"

1000 dni rządu: "Jesteśmy mniej widoczni"

Money.pl / 2010-08-11 08:38
Komentarze do wiadomości: 1000 dni rządu: "Jesteśmy mniej widoczni".
Wyświetlaj:
dzienny student / 80.50.230.* / 2011-01-07 09:30
Pytam się Panie Premierze gdzie one są??? Wczoraj wracając autobusem dowiedziałem się, że ulgi zostały wprowadzone ale na bilety MIESIĘCZNE. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu, to dobre rozwiązanie tylko dla nielicznych na pewno nie dla tych ktorzy maja wynajmowane mieszkania w miastach w ktorych studiuja a tych jest wiekszosc. Czemu te ulgi nie zostaly wprowadzone na jednorazowe bilety przejazdu za ukazaniem legitymacji studenckiej??? Zawiodlem sie Panie Premierze;////
Obywatel III RP / 83.3.58.* / 2010-08-13 14:57
PO i PiS w temacie pijaru i nic nie robienia swoich rządów mogą sobie ręce podać i dać pyska. Po prostu nieroby, kłamcy i lenie...

Co do Tuska - gdzie jest 3 x 15 ??????? VAT, PIT i CIT ?????? No gdzie ? Trochę honoru i do dymisji się podajcie !!!! Bo co jak co, ale rządzić nie umiecie.
A PiS... Ziobro niech siedzi cicho i nie krytykuje, bo sam jest jeszcze gorszy. Transplantologie Polską o 10 lat cofnął przez swoje buractwo i pęd do prezydentury. I jeszcze winę na Leppera i LPR zrzucają za swoją nieudolność. Wyć się chce...

Chyba ten kraj jest już skazany na nieudolnych politykierów :(
Su-24 / 89.72.125.* / 2010-10-06 12:21
ILE KOSZTUJE PODATNIKÓW granie ( w banie) w pilke sprawnego fizycznie premiera Donalda Tuska.ILE? bo nie mam na chleb..ku...rna!
wethaed / 79.189.252.* / 2010-08-12 09:03
Od pierwszych dni tego rządu wiadomo, że był to układ z SLD (PZPR czy jak kto woli) polegający na tym: My właściciele (decydenci) mediów zapewnimy wygrane wybory a wy za to utrącicie śledztwa przeciwko naszym.
Przypomnijcie sobie pierwsze miesiące władzy pana T. dokładnie to zrobiono. A mimo obietnic składanych na okrągło nie zrobiono dokładnie nic dla przedsiębiorców poz dalszym nękaniem coraz bardziej debilnymi przepisami. I jest to jak dotąd jedyne efektywne działanie tego rządu.
Nie wiem dlaczego nasi "włatcy" uparli się aby zniszczyć chęć Polaków do lepszego, godniejszego życia. Czuję się gorzej niż za "komuny" tamta władza mówiła wprost "podskoczysz - u...pimy" i to robiła .
Obecna mówi zrobimy dla was wszystko a robi wręcz przeciwnie.
Ciekawe czy w Polsce doczekamy się przynajmniej jednego dziennikarza, a co ważniejsze "reda" który poprzez byłą współpracę z SB nie byłby do dziś cichym wykonawcą woli SLD i "familia-PL"
Polski media robią z Polaków idiotów. Bez przerwy pluje się na przedsiębiorców a tym bardziej na pracodawców. Jakakolwiek audycja ocierająca się o prawa pracownicze sprowadza się do tego, że pracownik ma tylko prawa, żadnych obowiązków, jemu się wszystko należy bez względu na to czy pełni w firmie rolę sabotażysty, lenia czy faktycznego pracownika. Pracodawca zaś to krwiopijca, wredniak, świnia itp. To, że internauta pracownik potrafi 0,5 dniówki przesiedzieć na śledzeniu pudelków, Facebooku, nk i wielu innych to jest w PL OK, ale jeśli pracodawca monitoruje użycie komputera przez pracownika to już jest afera, łamanie prawa itp. Pamiętaj internauto-pracowniku jeśli załatwiasz swoje sprawy przez internet tak samo jesteś złodziejem, jak ten który ukradł ci samochód.
Kiedy w Polsce przestaniemy wychowywać obywateli na złodziei skoro ilość afer rządzących przekracza wyobrażenia normalnego człowieka.
Moja firma odprowadza do skarbu państwa przeciętnie 5 tys. PLN miesięcznie podatków w przeliczeniu na pracownika. Proszę policzyć ile odprowadzają firmy zagraniczne, którym wolno nie płacić podatków.
wethaed / 79.189.252.* / 2010-08-12 09:06
w zdaniu o internecie chodzi oczywiście o u użycie internetu w pracy.
garrys21 / 217.117.141.* / 2010-08-12 07:51
Pozytywny obraz premiera ? W czyich oczach, chyba Afryki, bo nie nas Polaków. Manipulacja narodem gorzej jak za stalinizmu.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-08-11 23:06
Obiecanki cacanki a PO-wcom radość...
door / 83.12.255.* / 2010-08-11 22:53
średnio 2 bramki w meczu to wychodzi 572 bramki. IMPONUJĄCE . IMPONUJĄCE osiągnięcie ponad pięćdziesiąt letniego premiera. Żaden kraj chyba nie może się poszczycić takim wynikiem. Powinno to zostać nagłośnione, to niewątpliwy sukces tego rządu i osobisty sukces premiera. Dużo dużo pracy...i proszę jakie efekty.
Wykształciuch / 79.162.127.* / 2010-08-11 22:03
1000 dni rządu to czas niespełmionych obietnic PiS-u. Księżycowych obietnic.
EURO STUDENT / 2010-08-11 22:11
Właśnie tego nie rozumiem =) PO-wiec zawsze odbije piłeczkę =P
Wspaniale się bawią "podstawiacze" żeby odbić piłkę na pole Prawa i Sprawiedliwości. Ale jakie to ma znaczenie jak w obecnym momencie PO ma władzę jako większość w sejmie i prezydenta. 1000 DNI minęło. Polski minister finansów wyłysiał w roku bieżącym ... nasz budżet jest przechylony na CZERWONY MINUS.
EURO STUDENT / 2010-08-11 22:16
a Prawo i Sprawiedliwość mieli oprócz obrażonego PO Samoobronę i Ligę Polskich Rodzin wybranych PRZEZ WOLNE DEMOKRATYCZNE SPOŁECZEŃSTWO W GŁOSOWANIU i to właśnie ten elektorat może teraz sobie podziękować że dali się nabrać Lepperowi tak jak teraz łatwo i skutecznie NABIERA Was DONALD TUSK. Karty już zostały rozdane, stanowiska obsadzone ale poparcie spada to szybko "ATAKUJCIE PIS bo nam i tak spadnie poparcie ale trzeba im utrudnić"
ml22 / 217.173.187.* / 2010-08-11 22:42
A Kaczyński to niby nie nabierał ludzi w trakcie kampanii? A teraz jaką twarz pokazuje? Kolejna maska, czy teraz ta prawdziwa? Generalnie to kłamca jest. Taki z tego wniosek.
EURO STUDENT / 2010-08-11 23:01
dlaczego znowu KACZYŃSKI =) Kaczyński to laleczka VOODOO w rekach TUSKA i on wie jak ją ukłuć bo Jarosław Kaczyński stracił Brata. Ja mam Brata i przeżyłem taką stratę w moim bliskim otoczeniu na przykładzie mojego Przyjaciela. A to był w dodatku BRAT BLIŹNIAK którzy żyli tyle lat razem w Polsce =) Polsce miejscu gdzie może żyć każdy kto chce. Ale w RZĄDZIE powinni być tylko zasłużeni a nie byle jacy politycy po znajomościach.
Pilsener / 2010-08-11 20:53 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jako kolejnego hamulcowego polskiej gospodarki, który zmarnował kolejne 4 lata - a nie, przepraszam, nie zmarnował! Umacniał partyjne zaplecze, czyli obsadzał stanowiska, dbał o biurokrację, sektor publiczny, związki zawodowe i kościół, dzięki czemu kolejny Balcerowicz (prędzej czy później pojawi się tu ktoś taki) namęczy się ostro przy wdrażaniu demokratycznych i kapitalistycznych reform i rozbijaniu PRLowskiego betonu.
Gall# / 213.158.197.* / 2010-08-11 19:58
Jak popatrzę na Tuska i podsumuję jego cuda to myślę, że w Polsce tak leje nie bez powodu. Te deszcze i powodzie to jest zabieg SANITARNY; chodzi o zmycie tej kupu do rury i dajej do Bałtyku...
11 / 93.105.57.* / 2010-08-11 20:05
Dobre GALL i prawdziwe.
Ale ile to potrzeba wody żeby to łajno zmyć?
Chyba to nie w tym roku będzie taka woda,
jakiej potrzeba. Prędzej zgnijemy w tym
śmierdzącym kraju,zanim nas jakiś cud obmyje.
Gall# / 178.181.45.* / 2010-08-11 22:02
Nasz kraj jest kochany - i to go wyróżnia, że jest nasz - trzeba w nim tylko posprzątać, przewietrzyć i odbudować wśród ludzi miłość Ojczyzny; a o dostatek wody, to już i niebo dba ;-)
11 / 93.105.57.* / 2010-08-11 22:35
Nie przeczę. To przecież nasz kąt, bo gdzie indziej nas nie przyjmą.Ale sprzątających ci u nas mało. Wolą żyć w brudzie i smrodzie i z kłodami pod nogami, aby im to ktoś inny posprzątał.
Sam wiesz ,tu jest miłość ale do pieniądza,krętactwa,swego ego.Abym ja był syty. Z takich zachowań miłości do Ojczyzny nie będzie.Jeśli nie ma miłości do siostry,brata,sąsiada to i do Ojczyzny nie będzie. I o to w tym wszystkim chodzi.
RON55 / 83.0.200.* / 2010-08-12 08:30
Amen.A tak normalnie to czysta PRAWDA ,gorzka ,ale PRAWDA.
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-08-11 19:58
PIS najbardziej boli to że PO nic nie robi a poparcie maja na poziomie 45%. Ciekawe czemu??? To ja wam powiem to nie jest zasługa PO bo oni nie sa żadna rewalacja tylko nieudolność PIS tak winduje ich sądaże. Przede wszystkim ludzie w naszym kraju chcą poprostu spokojnie żyć a tego PIS nie potrafi tego zapewnić. Ja myśle że te proporcje zminienią sie jak PIS zmieni prezesa bo ten poprostu zwariował.
dgen / 2010-08-11 18:23 / Tysiącznik na forum
ten rząd należy oceniać bez emocji, wg następujących kryteriów:
- kompleksowa reforma finansów publicznych
- reforma służby zdrowia
- reforma systemu emerytalnego w kontekście zmian demograficznych

niech każdy odpowie sobie sam na pytanie w którym miejscu, w porównaniu z rokiem 2007, jesteśmy obecnie w obszarze w/w zagadnień
fdsfdsf / 86.111.97.* / 2010-08-11 18:01
bo raz a po calosci by sie skompromitowali i nigdy by nie wrocili drugi raz do wladzy. Nie jest problemem rządzic w czasie prosperity. PiS odziedziczyl po lewicy panstwo w dobrym stanie, a zostawil syf, nie umiejac nawet wykorzystac rekordowych wplywow do budzetu.
1pp / 93.105.57.* / 2010-08-11 20:11
@ fdsfdsf. Nie kocham się w Pisie, ale syf to ty masz pod nosem.
PełOwizna to Zgnilizna / 83.10.81.* / 2010-08-11 18:20
Juz niedługo PiS wróci do władzy, dopiero teraz jest zgnilizna i fizyczna i moralna po rządach mafii tuskiej, na pewno w tym syfie utonie i drugi bliźniak, bez wspomagania tak jak to było z pierwszym bliźniakiem, napij sie zimnego lecha z trupim jadem i czekaj spokojnie.
tade / 83.2.33.* / 2010-08-11 17:39
nie gadać tylko działać, działać, bo gadułę to mamy w tej chwili u steru i statek zaczyna tonąć.
EURO STUDENT / 2010-08-11 17:21
RODACY? Czy to za co płaciliśmy politykom wynagrodzeniem jest satysfakcjonujące
dla nas za 1000 DNI naszych wpłacanych ciężkich pieniędzy do BUDŻETU PAŃSTWA !

Rząd jest jak FIRMA jeżeli nie potrafi zadbać o nasze interesy trzeba zmienić FIRMĘ.

Może Leo poprowadzi nasz rząd ;)
ml22 / 217.173.187.* / 2010-08-11 17:20
A za PiS to dopiero była "bajka".
EURO STUDENT / 2010-08-11 17:23
Nie =) Bajka o ZIELONEJ WYSPIE i 1000 NOCY jest teraz =)
ml22 / 217.173.187.* / 2010-08-11 18:24
faktycznie student z Ciebie, czysta teoria
EURO STUDENT / 2010-08-11 21:45
ale ja pracuje w zawodzie i jest z jakich zasobów wiedzy teoretycznej czerpać umiejętną praktykę niestety teraz w Polskim rządzie to raczej KOLEGA - KOLEDZE rozdaje miejsca ... PO-MYŁKA !!!
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy