11.VI - 15.VI

tedchom / 2012-06-10 23:51
Cóż ktoś musi rozpocząć nowy tydzień. Nie ukrywam że liczę na dalszy kierunek północny, choć z drugiej strony nie dziwię się jeśli jeszcze do 17.06 może być brak konkretnego kierunku
Wyświetlaj:
Zeus52 / 2012-06-11 02:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
A! Przypominam to,o czym już parę razy pisałem.Raport CFTC mówił o rekordowej ilości pozycji na spadki euro do dolara. Dane za tydzień do 5 czerwca mówią o 214,4 tys.pozycji w samych Stanach. To nowy,historyczny rekord! Jest więc kogo golić. Przypominam,że poprzedni rekord,w pierwszej połowie stycznia,to było"zaledwie" 115 tys.pozycji. Efekt znamy. To powinien być ruch,którego nie ma co liczyć w pipsach,jak w styczniu. Raczej ruch na parę figur...
Zeus52 / 2012-06-11 00:12 / 10-sięciotysiącznik na forum
Pomoc dla Hiszpanii...istotna jest szybkość akcji...to niespotykane,jak na Europę i musi zrobić wrażenie. Zdaje się,że szykują wolną drogę dla Draghi'ego przy wyborach w Grecji...do tego Holland ma we Francji swoje towarzystwo...zobacz wyniki wyborów. No i na koniec zerknij na stooq.pl na EUR/USD...taaa...akiej luki hossy dawno na tej parze nie było! Na bloombergu widziałem,jakby USD/PLN chciał popełnić samobójstwo,skacząc w przepaść... Z resztą,to by było zgodne z przewidywaniami.
tedchom / 2012-06-11 00:52 / Tysiącznik na forum
Faktycznie nie sprawdzałem wcześniej, ale wygląda to całkiem ok;)
Zeus52 / 2012-06-11 01:09 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jedynym kłopotem byłoby dla nas,gdyby okazało się,że mamy to już w cenach...bo to było do przewidzenia już w ubiegłym tygodniu...na plus może działać to,że wszyscy już tak się przyzwyczaili,że europejscy politycy robią tylko ble,ble,ble...z którego mało wynika i teraz też nie za bardzo w nich uwierzyli...Zobaczymy jutro. Ale jankeskie byki już w piątek ładnie zaatakowły,po sesji wychodząc na 1330p.,co daje+0,33% w AHI...A to można rzec,już niemało.
tedchom / 2012-06-11 01:24 / Tysiącznik na forum
Wiesz z tymi informacjami w cenie to tego niestety nie wiemy do końca chociaż liczę jak ty że jeszcze nie były w cenie. Teraz to tylko spokój może nas uratować;). Jak wszystko szło po myśli naszego nadwornego wskaźnika siedzieliśmy cicho i spokojnie(no może nie do końca, bo emocje każdy ma),to teraz tylko pozostało dalej czekać.
Zeus52 / 2012-06-11 01:47 / 10-sięciotysiącznik na forum
Złoto też z luką hossy...ale tego chyba wszyscy się spodziewali po piątkowej świecy...to też zgodnie(choć to było dla indeksu spółek XAU)z tym,że "naruszenie górnej bandy Keltnera sugeruje ciąg dalszy jazdy na północ....po korekcie!".
tedchom / 2012-06-11 12:21 / Tysiącznik na forum
Tak patrzę na wykres i wydaje się że teraz poziom oporu to 2000 jak pęknie to będzie już tylko lepiej;)
tedchom / 2012-06-11 12:27 / Tysiącznik na forum
sorki 2200
Zeus52 / 2012-06-11 14:28 / 10-sięciotysiącznik na forum
Jasne. Pozostaje eurodolar...tam ktoś jest w eskach naprawdę umoczony i to niewyobrażalnie grubo...teraz muszą pocudować,postraszyć...rentowności idą w górę,bo City wyskoczył,że Włosi będą potrzebowali ogromnej pomocy...i eurodolar się obsuwa. Czemu mnie to nie dziwi...mam na myśli tego typu enuncjacje.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy