Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

15-20% wzrostu - Nowe tytuły PointGroup

15-20% wzrostu - Nowe tytuły PointGroup

rob484 / 2008-04-28 15:12
Zarząd Platformy Mediowej Point Group S.A. (PMPG) informuje, że w dniu 16 kwietnia 2008 roku otrzymał informację od Zarządu Media Point Group Sp. z o.o., spółki wchodzącej w skład grupy kapitałowej PMPG o wprowadzeniu na rynek nowych tytułów prasowych "HOLLYWOOD" oraz "Kinoteka Domowa - FILMowa kolekcja".

"HOLLYWOOD" to magazyn poświęcony zagadnieniom amerykańskiego przemysłu filmowo-telewizyjnego, który będzie się ukazywał do czterech razy w roku. Pierwszy numer będzie poświęcony, "Mężczyznom HOLLYWOOD". Kolejne wydanie, "Kobiety Hollywood", pojawi się na rynku jesienią.

Nowy tytuł "HOLLYWOOD" jest serią wydań specjalnych miesięcznika "Film"- kontynuacją i rozszerzeniem działań opisanych w raporcie bieżącym nr 10/2007, dotyczącym nabycia przez Media Point Group Sp. z o.o. prawa do tytułu miesięcznika "Film". Autorami tekstów zawartych w magazynie "HOLLYWOOD" będą dziennikarze "Filmu" oraz filmoznawcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Kolejnym nowym tytułem prasowym wprowadzanym na rynek przez Zarząd Media Point Group Sp. z o.o. jest "Kinoteka Domowa - FILMowa kolekcja". Magazyn będzie się ukazywał cztery razy w roku. Każdy będzie zawierał po dwa filmy, które będzie łączył wspólny - za każdym razem inny - mianownik.

Nowe tytuły są kontynuacją działań opisanych w Prospekcie emisyjnym przygotowanym w związku z publiczną ofertą akcji serii E - szersze wykorzystanie posiadanej marki poprzez wydawanie serii wydań specjalnych, a przychody z tego tytułu będą stanowić około 15-20% wzrostu przychodów osiągniętych na eksploatacji brandu "Film" w 2008 roku.

Oba tytuły podlegają ochronie prawnej, znaki słowno-graficzne zostały zgłoszone do ochrony patentowej.
Michał M. Lisiecki - Prezes Zarządu


Źródło informacji: Emitent
karkos / 83.16.66.* / 2008-04-30 20:28
Co za bzdury!!! Prezes puścił bąka o 15-20% większego!!
Objecują złote góry. Ciekawe jak się sprzeda emisja po 2,5 zł jak dzisiaj jest 2,16!!

Kiedyś już była taka spółka 4 .... coś tam też media
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy