Forum Polityka, aktualnościGospodarka

2,5 mld zł na mieszkania dla najuboższych

2,5 mld zł na mieszkania dla najuboższych

Money.pl / 2006-10-09 21:20
Komentarze do wiadomości: 2,5 mld zł na mieszkania dla najuboższych.
Wyświetlaj:
maniuś / 83.27.105.* / 2006-10-09 21:20
Wstyd że w tym kraju jest tylu bezdomnych i biednych.Ja osobiście wstydzę się że muszę mieszkać i być obywatelem tego kraju.Każde kolejne rządy zapowiadały w swoich kampaniach wyborczych wyeliminowanie biedy.I co?Po dojściu do władzy nachpią się kasy,a bieda jak była tak i jest.Moim zdaniem za taki stan rzeczy jest winne naiwne społeczeństwo które wierzy tym oszustom pseudo politykom.Ja mam pracę i nie jestem biednym ale tym szubrawcom nie wierzę i demonstruję tym że olewam każde wybory.Nie jestem patriotą-idiotą.Mnie jest obojętne w jakim kraju będę mieszkał i jakim językiem będę mówił abym zarabiał na godziwe życie i żeby mnie i moich praw szanowano.Czyli ogólnie pozwolono godnie żyć.
bizon / 83.17.143.* / 2006-10-10 06:50
Maniuś jeśli nie chodzisz na wybory to nie masz prawa tu narzekać! To dzięki tobie i tobie podobnym mamy ten bałagan. Te obiecane pieniądze zostaną znowu tylko obiecane, bo idą wybory i nic po nich się nie zmieni jeśli nie będziesz znowu głosował!
antysocjalista / 83.24.160.* / 2006-10-09 21:29
No wlasnie. Nie chodzisz na wybory, a potem sie dziwisz, ze rzadza nami kretyni, ktorzy widza tylko czubek wlasnego nosa.

Dzis nie ma w Polsce partii, z ktora bym sie w pelni identyfikowal. Ale chodze na wybory i glosuje na najrozsadniejszych ze startujacych. Partia, ktora na dzis popieram jeszcze nigdy zadnych wyborow nie wygrala. Ale mam nadzieje, ze w koncu przejmie wladze i moze bedzie odrobine normalniej i profesjonalniej.

Najnowsze wpisy