Forum Polityka, aktualnościPolityka

20 lekarzy podejrzanych o świadczenie usług gangsterom

20 lekarzy podejrzanych o świadczenie usług gangsterom

Wyświetlaj:
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-07-17 17:08
Propagandowy majstersztyk w stylu Kurskiego. Pięknie odwracają uwagę od głównego problemu. Tzn jest to generalnie podłe zachowanie rządu ja mówię tylko o metodzie na odwrócenie uwagi.

Rzucanie błota na całe środowisko lekarskie (bo na taki efekt propagandowy jest to obliczone) świadczy o jednym... rząd traktuje sprawę opieki zdrowotnej na równi z walką wewnątrz koalicyjną czy parlamentarną. Upolitycznianie starajku czy też efekty propagandowe mają na celu jedno nastawić społeczeństwo negatywnie do środowiska lekarskiego, aby to zanegowało strajk lekarzy i pielęgniarek.

Rzygać się chce na taki rząd, ale już nie mam czym wszystko już wyrzygałem po paru dniach od utworzenia tej bandy.
maniuś / 83.27.129.* / 2007-07-15 20:10
Dać im większe podwyżki i dotację za stres.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-07-17 17:20
Do maniuś: znam takich jak ty, gdy wchodzisz do lekarza niemalże pełzasz po podłodze bo myślisz, że zrobisz wrażenie na lekarzu jaki to jesteś mu oddany i jak go szanujesz.

Jeśli twoja pogarda jest uogólniona na środowisko to zasługujesz na kopa w du... przy wizycie u lekarza. Jeśli wypowiadasz się obiektywnie to warto żebyś powiedział jak jest ...czyli że w każdym środkowisku jest czarna owca i nie powinno to być tematem publicznego piętnowania społeczności lekarskiej, której praca jest w tym grajdole NIEDOCENIANA.
Gwarantuje wszystkim podobnym do ciebie, że najdalej za 5-10 lat do specjalisty się nie dostaniesz, bo ich po prostu NIE BĘDZIE. Wyjeżdząją tam gdzie obywatele mają mózgi w głowach a nie nitki trzymające uszy, żeby nie odpadły.
Wapniak / 83.28.124.* / 2007-07-15 11:57
Czy Oni też strajkują?...
marek 19-53 / 83.24.30.* / 2007-07-15 22:24
Pewnie tak, bo im klientów ubywa.
Sądzę, że TK powinien się tym zająć. Wszak to niekonstytucyjne, by działalność CBA i prokuratury (kaczego terroru) powodowały uszczuplenie dochodów szanowanej grupy zawodowej.

Najnowsze wpisy