2900 pkt.

zibi GO / 2008-01-10 15:58
Jak tak dalej pójdzie to już po niedzieli będzie 2900......pozdr.
Wyświetlaj:
klubbe25 / 77.253.240.* / 2008-01-12 18:46
spokojnie mamy przed sobą kolejny poziom wzparcia, gdybanie w obecnej sytułacji nie jest
wzkazane.
Jeżeli ktoś trzyma kase do tej pory w akcyjnych i szuka drogi wyjści , niech spokojnie
poczekać na nieznaczne odbicie i ucieka, napewno będzie nisko, lecz to wszystko dobrze
wróży dłuższej perspektywie.

kolejny iloczyn inteligencji pana Bartosza

czyli rozumujac jego tok myslenia spadnie zostac odbije uciekac i znowu spadnie

bo wg mnie uciekac miec nadzieje ze odbije (sprzedaz jednostek uczestnictwa trwa do kilku dni) i wyjsc w momencie odbicia

a nie jak raczy doradzac pan Bartosz czkeac na odbice sprzedac co tez trwa kilka dni i sprzedac jeszcze nizej

wazne jest by trafic ze sprzedazą w punkcie odbicia

Bartoszu poczytaj kazda swoja wypowiedz na tym forum i sam sobie odpowiedz ze prowadzisz dialog sam ze sobą
Bartosz Milewski / 2008-01-12 22:48 / Bywalec forum
Wypowiedz a dyskusja to dwie inne sprawy.
maestrock / 2008-01-11 13:36
kwiecień 2004 :) to jest dno i do niego prawdopodobnie dążymy
miki3d / 2008-01-11 14:11 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Duży optymizm (i wpłaty) był w II poł. 2006. Euforia zakupów była przez całe I półrocze 2007. Pesymizm nastał w II półroczu 2007. Czy panika potrwa przez całe I półrocze 2008?
Bartosz Milewski / 2008-01-11 14:30 / Bywalec forum
Panika już jest, powoli potęgowana jest przez media, więc apogeum jeszcze może być przed nami. Niektóre osoby dopiero co wróciły z przedłużonych urlopów. I kwartał moim zdaniem będzie okresem nie pewności, lecz to co mnie martwi, to fakt że ludzie znowu po tych spadkach napompują wyceny i sytuacja, może ale nie musi się powtórzyć. Z tego typu podejściem i brakiem doświadczenia, trudno będzie osiągnąć cel jakim jest stabilny rynek.
miki3d / 2008-01-11 12:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Może nie tak szybko, ale całkiem realnie.
Pilsener / 2008-01-11 08:17 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Wg mnie dno to 2500
Bartosz Milewski / 2008-01-11 08:34 / Bywalec forum
spokojnie mamy przed sobą kolejny poziom wzparcia, gdybanie w obecnej sytułacji nie jest wzkazane.
Jeżeli ktoś trzyma kase do tej pory w akcyjnych i szuka drogi wyjści , niech spokojnie poczekać na nieznaczne odbicie i ucieka, napewno będzie nisko, lecz to wszystko dobrze wróży dłuższej perspektywie.
krzysiek29 / 2008-01-10 17:35 / Uznany Gracz Giełdowy
zobaczymy
bangladeshman / 2008-01-12 23:02
Panika?A czego tu sie bac?Wiekszosc wielkich spolek nie zostala przewartosciowana.A te male to wiadomo.Nawet niech spadnie o 60% to co?Ilu ludzi inwestuje swoje ostatnie oszczednosci?Wiekszosc wrzuca nadwyzki-moja kuzynka co miesiac 1500 zl w agresywny fundusz.Zle,to przerzucila pieniadze w mniej ryzykowny.Domy ludzie zastawiali?Kto?Facio co przez rok zarobi na drugi.Wielkie mi co.Dzieciaki ktore graja na gieldzie maja bogatych starych.Biedota moze i spanikuje i wyjmie po tych kilka baksow.
Mnie wisi spadek a znowu nie jestem taki bogaty.Bo nie ma w co i tak uderzyc:oprocentowania slabe,nieruchomosci drogie.A w spekulacje moze sie bawic ten co ma informacje....NIe bylo przewartosciowania na duzych spolkach...Cos tu ktos kombinuje(moze podkupi tanio na fali spadkow,tak mysle).
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy