Forum Forum finansoweKonta

5000 tys złotych oszczędzonych. Chciałbym pomnożyć je na koncie oszczędnościowym lub lokacie. Jaki sposób najlepszy by wyrobić 4% w skali roku?

5000 tys złotych oszczędzonych. Chciałbym pomnożyć je na koncie oszczędnościowym lub lokacie. Jaki sposób najlepszy by wyrobić 4% w skali roku?

poranek28 / 2018-01-13 18:49
Witam oszczędziłem w 7 miesięcy 5 tys złotych. Wyszło, że oszczędzałem około 700 złotych miesięcznie z marnej pensji 1700 złotych. Mam 20 lat i mam zamiar oszczędzać więcej jeśli będę miał większą pensję. W planie mam około 1000 złotych miesięcznie. Celem oszczędzania są najważniejsze potrzeby, czyli nowe mieszkanie lub wybudowany domek i sprawny samochód. Z miesiąca na miesiąc będę miał coraz więcej pieniędzy na koncie osobistym, więc myślę nad lokatą lub kontem oszczędnościowym. Gdzieś czytałem, że na oprocentowaniu 4 % w skali roku odkładając 1000 złotych miesięcznie przez 40 lat zaoszczędzi się milion. Ja miałem w planie odkładać 1000 złotych co miesiąc na dom lub mieszkanie i auto, więc mnie to zaciekawiło. Jaki sposób odkładania pieniędzy jest najlepszy jeśli co miesiąc będzie od 700 do 1000 złotych miesięcznie odłożone. Wkładać pieniądze na konto oszczędnościowe czy lokatę? Czy w obecnym roku da się na koncie czy lokacie zrobić 4 procent w skali roku?
kredytowy pasaz / 2018-01-13 23:24
Witam,

przy systematycznym oszczędzaniu polecam ofertę Nest Banku - konto oszczędnościowe z premią 7 %. Oferta jest dostępna na naszej stronie:
http://kredyty-pasaz.pl/konta-oszczednosciowe/

Oprócz tej oferty znajdzie Pan tam zestawienie najlepszych lokat i kont oszczędnościowych,

Zapraszamy

Najnowsze wpisy