Forum Polityka, aktualnościKraj

800 tys. osób nie ma dentysty z NFZ

800 tys. osób nie ma dentysty z NFZ

Money.pl / 2011-01-05 10:49
Komentarze do wiadomości: 800 tys. osób nie ma dentysty z NFZ.
Wyświetlaj:
pibitex / 2011-01-07 22:05
ale dlaczego tak się dzieje...?

To jeszcze nic... zajrzyjcie tutaj:
http://chomikuj.pl/?page=316093 - miliony plików w jednym miejscu...codziennie 2 FILMY DO POBRANIA ZA DARMO !!!
jakub2 / 178.56.123.* / 2011-01-07 22:00
Jakiej bezpłatnej opieki , przecież całe społeczeństwo płaci niewiarygodnie wysokie stawki do ZUSu , cóż to nam funduje opiekę ZUS czy NFZ to właśnie ci pracownicy tych instytucji mają bezpłatną opiekę zdrowotną bo korzystają z naszych składek i wieli innych , nigdy i nigdzie nie ma opieki zdrowotnej za darmo. a to ze jeszce musimy dodatkowo płacić za usługi medyczne to to już jest afera kryminalna i myślę że kiedyś za to odpowiedza ci wszyscy którzy niefrasobliwie i w sposób aferalny , moze wiekszy niż dotychczasowe afery, niszczą i rozkradają wszystko .
protezka / 81.190.54.* / 2011-01-07 15:52
Gdybym chodził do dentysty z NFZ-etu , dawno byłbym bez zębów.
:-p / 89.77.200.* / 2011-01-07 14:55
to jakieś jaja!! w zyciu nie byłam u dentysty z nfz ' tfu. przeciez jakakolwiek próba zapisu do takiego dentysty grozi utratą uzębienia w oczekiwaniu na zabieg.....
aqqaqaqa / 217.74.68.* / 2011-01-05 12:58
Gdy chcialem miec lepsza plombe, to musialem zaplacic za nia w 100%, a powinienem miec mozliwosc zaplacenia tyle ile wynosi roznica w cenie pomiedzy lepsza, a ta z NFZ. Takiej mozliwosci nie dostalem, Zatem z mojego punktu widzenia odprowadzanie skladek na NFZ nie ma sensu.
JanKS / 2011-01-05 10:49 / Bywalec forum
Na szczęście w zakresie stomatologii jest u nas w Polsce prawdziwy rynek, więc nie trzeba polegać na urzędnikach....
Jedynie brak jeszcze możliwości rezygnacji z opieki dentystycznej w ramach NFZ - w zamian za zmniejszenie składki oczywiście. I tak znakomita większość z nas leczy zęby wyłącznie prywatnie, to po co utrzymywać fikcję? Niech każdy może wybrać, czy chce ubezpieczenie kosztów leczenia zębów przez NFZ, czy nie. Dopóki nie ma takiego wyboru, to "składka" na NFZ jest faktycznie podatkiem.
Pozdrawiam
Floyd / 2011-01-05 11:27 / Tysiącznik na forum
Trzeba być super bydlaczkiem żeby coś takiego napisać, ale i na takich jest lekarstwo, średnio co 100 lat. Żeby nie było wątpliwości to leczę się prywatnie, ale nie zamykam oczu i widzę jeszcze innych. Nie pozdrawiam.
JanKS / 2011-01-05 11:45 / Bywalec forum
Dziękuję uprzejmie, za czytanie ze zrozumieniem.
Nie odwdzięczę się inwektywą.
Oczekuję ponownego przeczytania mojego komentarza i przeprosin.
Żeby nie było wątpliwości, to ostatnio byłem u stomatologa z dzieckiem - w ramach NFZ!
Pozdrawiam
Floyd / 2011-01-05 12:21 / Tysiącznik na forum
Już ja tam dobrze czytam i nawet nie za bardzo chce mi się tłumaczyć co w praktyce oznaczają pańskie propozycje dla niektórych grup społecznych, ale to przecież pana nie interesuje bo panu chodzi tylko o własny interes. Inaczej jeszcze mówiąc nie chce pan aby z pańskich pieniędzy leczeni byli inni i nazywa pan to podatkiem.
Na temat wolnego rynku to już tu było multum wypowiedzi jego zwolenników i chyba nie muszę tłumaczyć na czym polega.
Kto ma pieniądze kupuje Mercedesa, a kto nie ma chodzi na piechotę, a co to oznacza w takiej dziedzinie jak ochrona zdrowia?
Jestem zwolennikiem solidarności społecznej co oznacza, że mający pieniądze płacą na tych co ich nie mają, a pan jest przeciwnikiem takich rozwiązań. Źle zrozumiałem?
gość 3 / 79.185.186.* / 2011-01-05 13:00
Tak, naucz ich nie płacić za nic a wogóle przestaną pracować i będą się z ciebie śmiać wielbłądzie jeden. Bo po co na coś pracować jeśli to coś można mieć za darmo.
Floyd / 2011-01-05 14:33 / Tysiącznik na forum
Jasne! Nie ma to jak dobre usprawiedliwienie i od razu ma się spokojne sumienie. Każdy kto nie ma kasy albo ma jej mało, to nierób lub nieudacznik, tylko kto na ciebie by robił gdyby ich zabrakło. W świecie zwierząt to normalka, że najlepszy bierze wszystko, a słaby ginie. Tygrys czy lew jest jednak samowystarczalny, a ty? Sam musiał byś zejść do kanałów i grzebać się w g... no i postawić sobie jakiś szałasik.

Najnowsze wpisy