Forum Forum podatkoweInne

Abolicja podatkowa: Spóźnialscy mają problem

Abolicja podatkowa: Spóźnialscy mają problem

Wyświetlaj:
Kasia S / 213.158.196.* / 2008-12-17 20:29
Jezeli nie boisz sie tych wszystkich plotek o abolicji, chcesz miec pewnosc, ze Twoje pieniadze beda bezpiecznie, to dlaczego z tego nie skorzystac?
Polecam konkretną pomoc przy przy rozliczaniu dochodu z zagranicy.
Znajdziesz tam wszystko, co trzeba wiedziec na ten temat -
http://abolicja-podatkowa.zlotemysli.pl/e8i8,1/
mac78 / 79.97.90.* / 2008-08-28 11:56
Czekam na utworzenie filii cbś do ścigania Polaków zagranicą Trzeba ich do bagażnika i na siłę do ojczyzny bo od dobrobytu w głowach im sie poprzewracało Nie może byc precedensu bo moga się potulne woły robocze w Polsce zbuntować Płacic haracz muszą wszyscy
rambo / 82.25.60.* / 2009-02-09 08:11
tacy ludzie nie maja pojecia o swiecie pracuja za 800 zl i sie z tym godza...zazdroszcza i pisza bzdury.to poprostu zastraszeni nieudacznicy,ktorzy sami sa sobie winni...
rrrrrrrr / 79.79.168.* / 2009-02-08 10:03
tylko pieprzony zazdrosnik moze tak napisac
rombo / 83.11.229.* / 2008-09-10 14:25
Matole. Kompletnie nie rozumiesz tematu artykułu. Abolicja to nie ściganie Polaków, ale podarowanie im niezapłaconych podatków. Czyli prezent od Państwa.
pawelczyk24ever / 2008-08-28 20:13
Jesteś nie tylko analfabetą ale i kretynem do tego. Jeżeli polska chce ode mnie pieniądze to ja im mogę nasrać na tą rękę. Jestem Europejczykiem i płacę podatek tam gdzie zarabiam. Za niedługo przyjmę inne obywatelstwo i mam gdzieś tą wciąż komunistyczną Polskę i jej bawołów co nie potrafią wywalczyć złotówki pod belwederem. Chcecie płacić haracz to płaćcie. Ja kretynów nie będę sponsorować ani się o nich bił. Chrzanić Abolicję.
Czekam na utworzenie filii cbś do ścigania Polaków zagranicą
emigrant nieudacznik / 178.104.251.* / 2011-05-14 17:43
dobrze kolega prawi. Oj dawno nie przeczytalem tak rzeczowego postu. I pomyslec ze jeszcze kilka lat temu nazywano nas, wyjezdzajacych za granice nieudacznikami. A tu sie okazalo ze odwaga poplaca a ponadto cosik ten cholerny zafajdany polski grajdol ma tyle do powiedzenia w sprawie naszych pieniedzy co Zyd na gestapo. Poloczki klepia biede z miesiaca na miesiac i zazdrosnie wylewaja kubly jadu na emigrantow, strasza urzedami, mowia ze prawo jest prawo, czekaja az sie w******** na pierwszym zakrecie a my spokojnie na lewo tak jak nam pasuje i jak kolega slusznie zauwazyl na ta brudna lape wyciagnieta po pieniadze nalezy tylko nasrac. I cokolwiek zawistne poloczki nie powiecie bedzie tak jak MY chcemy. Z podatkiem, abolicja i czym tam jeszcze nas straszycie. Wara od funta i tyle w temacie. To mowilem ja, Jarzabek
MyszkaMiki / 69.196.128.* / 2008-08-29 01:22
Powinienes zrozumiec ze chodzi tylko o to aby Polske wyludnic przy pomocy takich m.in. metod jak wysokie podatki.Kraj opuszczony to kraj do wziecia.Jest zle bo mlodzi wyjezdzaja na zarobek za granice z mysla urzadzenia sie po powrocie w blizszej lub dalszej przyszlosci.Trzeba nie miec wyobrazni by nie zdawac sobie sprawy z tego ze tak jak nie ma przemyslu polskiego,polskiej bankowosci, polskiego rzadu,polskiego rolnictwa,polskiej opieki zdrowotnej tak samo wkrotce nie bedzie polskiej ziemi bo nie bedzie POLSKI.Ten rzad obrzydza polakom ich wlasny kraj.Jezeli nienawidzisz Polski to raczej skieruj te uczucia w odpowiednia strone.
Mika2275 / 83.3.73.* / 2008-08-28 16:43
Człowieku o co ci chodzi. Cierpisz na nadpobudliwość psycho ruchową czy co?
abol / 83.143.40.* / 2008-12-11 23:27
jak ktoś chce sie więcej dowiedzieć, to może tutaj: http://www.mf.gov.pl/ulganapowrot/

Najnowsze wpisy