Forum Polityka, aktualnościKraj

Abonament telewizyjny. Czym chcą go zastąpić?

Abonament telewizyjny. Czym chcą go zastąpić?

Wyświetlaj:
Masz zmywarkę w domu ? Płać podatek od np. internetu / 195.117.255.* / 2012-02-28 11:16
Zapłać podatek od internetu albo np. na Kościół. Gdy zmywarka zmywa Ty masz wolne. Możesz iść do kościoła, a więc należy się podatek.
Natter2 / 2012-02-28 11:12 / Tysiącznik na forum
Aż się prosi o napisanie kilku wulgaryzmów. W rachunkach za energię stoi jak drut napisane -opłata abonamentowa.Ma byc jeszcze jedna ?
alen46 / 79.190.40.* / 2012-02-28 10:22
Myślę, że w tym kraju, wszystko co ma na celu odebranie obywatelowi ostatniej złotówki przejdzie na TAK.
W sejmie siedzą "wybrańcy narodu" z rządem i Tuskiem na czele i czekają tylko na takie propozycje.
Oczywiście na wszystko znajdzie się odpowiednie wytłumaczenie, aby dalej mamić ciemny lud.
zllllllyyyyyyy / 178.37.223.* / 2012-02-28 10:55
No właśnie ze ten lud nie jest już taki ciemny! Ludzie mają naprawdę dość dymania ich na prawo i lewo. Tylko czekać aż wyjdą na ulice albo naślają jakiś czeczenców na wiejską. Przecież każdy widzi jak go doją. Ja to już w ogóle zamknąłem konta w banku, płacę wszędzie gotówką, firmę zamykam w czerwcu (będę robić dalej to co robię ale na czarno), podatków unikam jak ognia i jak się da tak kombinuje. I nie jestem pasożytem bo za każdego lekarza płacę (wizyty prywatne), renty nigdy nie dostanę, emerytury nie dożyję, za resztę moich "luksusów" placę w VAT (od każdego zakupu każdego dobra), akcyzie na paliwo i innych haraczach, których już obejść się nie da.
Floyd / 2012-02-28 11:27 / Tysiącznik na forum

(będę robić dalej to co robię ale na czarno), podatków unikam jak ognia i jak
się da tak kombinuje.

Krótko mówiąc dymasz tych którzy nie omijają podatków.
Jeżeli min. finansów potrzebny będzie do budżetu 1 miliard, to czy ci się to podoba czy nie, to je ściągnie w takiej lub innej formie. Co najwyżej, jeżeli nie zapłacisz Ty to zapłacą inni, ale ktoś musi zapłacić.
zllllllyyyyyyy / 178.37.223.* / 2012-02-28 12:11
No to niech inni też nie dadzą się dymać!!! Jakoś to powstrzymać trzeba!!! Sorry, ale jak widzę sąsiadkę co ma 6 bachorów a jej konkubent dorabia nowych i oni co dzień po jakieś zasiłki i zapomogi latają to mi się rzygać chce, bo nie chcę zapieprzać na jej bachory, ogiera i na jej puszczalską d-e. Takich kwiatków jest więcej. Nie będę na to robił.
Floyd / 2012-02-28 12:34 / Tysiącznik na forum
Jak podniesiony zostanie vat na benzynę czy inne produkty, to przestaniesz je kupować by uniknąć opodatkowania?
A, jeżeli tak Cie boli sąsiadka co lata po zasiłki, to nie pozostaje Ci nic innego jak głosować na Nową Prawice która by pokazała hołocie gdzie jej miejsce likwidując zasiłki i pensje minimalne, a takim jak Ty proponuje zaopatrzyć się w karabin maszynowy w obronie przed tą ciemnotą która nie chce pracować za miskę zupy.
zllllllyyyyyyy / 77.255.208.* / 2012-02-28 13:49
A ja proponuję tobie nauczyć się czytać ze zrozumieniem. To po pierwsze. Po drugie takie matoły jak ty wszystko odnoszą do polityki - głosuj sobie sam. A jak ktoś nie chce pracować za miskę zupy to niech tej zupy nie ma. Bo ktoś na tą ich darmową miskę zupy pracować musi. A ty pewnie sam naklepałeś stadko dzieci i tu żale wylewasz?
Floyd / 2012-02-28 14:57 / Tysiącznik na forum
Ja wylewam żale?? Chyba żartujesz. Przeczytaj jeszcze raz swoje i moje teksty to może zobaczysz, że to ty je wylewasz, więc udzieliłem Ci rady i też źle? :(
Porady zaczerpnąłem z programu Nowej Prawicy.
A z tą miską zupy to jak widać się zgadzasz, czyli porada nie poszła na marne. :)
Czy Ci się podoba czy nie, to wszystko w końcu sprowadza się do polityki.
jpololoo / 95.40.52.* / 2012-02-28 10:16
też nie mam telewizora więc płacił nie będę. Poza tym to niezgodne z konstytucja
i bykowe było też / 178.37.133.* / 2012-02-28 10:03
Stary ale skuteczny sposób.Jak obywatele pyszczyli, że płacą drogowy a dziury są , zmieniono na podatek od środków transportu.Dziury pozostały, a pyszczyć nie było jak.Można by jeszcze podatek od nie oglądania tv, żeby co mądrzejsi nie czuli się za dobrze, bez wzdęć umysłu.
zllllllyyyyyyy / 77.254.99.* / 2012-02-28 09:56
Niech sobie wsadzą TV w d-e! Nie mam telewizora od 10 lat i nie będę mieć, dlaczego mam płacić abonament??? Bo mam prąd??? Za prąd płacę! Mam też internet - płacę i za internet i za laptopa którego sobie kupiłem sam. A radia ani tv nie potrzebuję i płacić nie będę!!! A może od razu do paki kazdego kto ma penisa, bo przecież skoro go ma to może zgwałcić, więc niech od razu idzie siedzieć za gwałt.
Lorunia / 188.47.31.* / 2012-02-28 10:27
Palikotowi skóra cierpnie ! on chyba ma ten sprzęt ! podchodząc humorystycznie ..można skazać każdą gospodynię za posiadanie noża ! Ale szczytem wszystkiego było to , że w budżecie zaznaczono wpływy z zarobku z fotoradarów w kwocie półtora miliarda zł . Polowanie czas zaczynać ....
Marian Furtka / 91.198.15.* / 2012-02-28 09:55
Ten Dworak musi być kompletnym idiotą jeśli w ogóle rozważa tak absurdalny pomysł jak ściąganie abonamentu z rachunkiem za prąd.
chlop ze fsi / 206.248.177.* / 2012-02-29 02:26
Wystarczy spojrzec na jego zewnetrzna fizjonomie.Zdrowy to on nie jest napewno.
http://prawdatowolnosc.bloog.pl/ / 78.8.131.* / 2012-02-28 10:36
Wręcz przeciwnie to bardzo bystry i równie zdemoralizowany człowiek. Bystry bo wie jak skutecznie lobbować za wkładaniem złodziejskiej łapy do kieszeni podatnika a zdemoralizowany bo robi to bez oporu. Nie należy mylić głupców z ludźmi złymi - to niebezpieczne.
BOSS no 1 / 83.6.159.* / 2012-02-28 10:12
Mieli zlikwidować KRRiT!!!
vzdfbg / 109.74.97.* / 2012-02-28 12:56
kon.donek w tamtym roku przekręcił fundusz rezerwy demograficznej a w tym roku już nie ma cczego przekręcić więc szuka na wydrę kasy
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy