Forum Polityka, aktualnościKraj

Abonament zniknie od 2009 roku?

Abonament zniknie od 2009 roku?

Money.pl / 2008-02-29 15:41
Komentarze do wiadomości: Abonament zniknie od 2009 roku?.
Wyświetlaj:
matros61 / 217.113.229.* / 2008-04-24 20:59
Emerycie i Rencisto jak na Nas zagłosujesz a w szczególności na naszego kandydata na Prezydenta to łaskawie pozwolimy Ci nie płacić tak jak innym którzy już nie płacą, abonamentu za sięczkę telewizyjną zwaną TVP1,TVP2,TVP3
łukasz80 / 2009-02-06 19:39 / Bywalec forum
Zniknie ?? To dlaczego jest tak piętnowany i tyle sie o nim mówi nawet w zwykłych serialach ???
~Kris / 2008-02-29 17:11 / Tysiącznik na forum)
Co to za bzdury?
Zamiast upraszczania prawa wymyśla się jakiś kolejny bubel!
Czy są na tym forum jacyś politycy z PO? Nie tą drogą, Panowie!
andowc / 83.27.81.* / 2008-02-29 16:49
Abonament jest "ukrytym" podatkiem dla państwa, którego wszyscy nie płacą.
Podatki powinny by jawne, nie ukryte.
Jeżeli jest telewizja prywatna płatna, dlaczego nie może by rządowa bezpłatna.
Osobiście abonament płacę, ale denerwują mnie reklamy, jak się nie skończą, to koniec z płaceniem.
Reklamy sieją nienawiśc, biednych do bogatych, dzieci do rodziców, z powodu że jednych stac na spełnienie marzeń a innych nie, stąd się rodzą przestępcy.
Pokazują co mogą miec, a na co ich nie stac, - prosta droga do szerzenia nienawiści, przestępstw, itp.
09 / 79.184.34.* / 2008-02-29 16:56
Czy Chlebowski raz dotrzymał słowa
WynochaPOpaprańcy / 213.158.197.* / 2008-02-29 16:14
Wkrótce ogłoszą 100% poparcie dla konDona i nikt tego nie zakwestionuje. O swoich swój zasr-anych cudach będą opowiadać we wszystkich programach jak w TVN i w GWniajej
jliber / 2008-02-29 16:02 / Tysiącznik na forum
Czyli w praktyce jest to zlikwidowanie, bo tak z życia jak to widzę to tylko emeryci i rencisci placa ten podatek. Takie z komuny im zostalo podporzadkowanie prawu panstwa, nawet jesli praktycznie jest ono nieegzekwowalne i kary sa niskie, bo wiadomo ze jak panstwo chce to i na Sybir wysle.
bomzo / 83.6.212.* / 2008-02-29 16:38
Rozumiem, że jeżeli ktoś solidnie wypełnia swoje obywatelskie obowiązki tzn płaci podatki to zostało mu z czasów tej wstrętnej komuny. Tylko tak myśleć a będziemy żyli w krainie szczęśliwości.
leiho / 2008-02-29 15:41 / "Tu Ne Cede Malis"
rozumiem, ze zwolnieni bedą tylko emeryci i rencisci, jak grupa uprzywilejowana, a reszta pracujących to "bydlo", ktore musi bulić??? Jesli to prawda, to kolejny przyład złamania konstytucji, równosci wobec prawa itd. Poza tym to obrzydliwe - nie chodzi o kase, ale PO pokazuje ile wspolnego ma z liberalizmem - są rowni i równiejsi. Rzygac sie po prostu chce jak słucham Chlebowskiego, tych pustych obietnic, tych obiecanek o zniesieniu podatku od dochodów kapitałowych a teraz juz tylko lokat, obietnic o cudzie, a jest zero, wielkie nic. (Dla u*********** - NIE glosowałem na PiS tylko na UPR, i dobrze mi z tym, mam czyste sumienie, nie wspierajac tych czerwonych dorobkiewiczów i oszustów, buuueh)
SANO / 79.187.179.* / 2008-04-28 12:02
Zgadzam się z wypowiedzią, ale chciałam wyjaśnić,że statystycznie 80 % osób płacących rzetelnie abonament to emeryci i renciści. Ci co mają najmniej. Ja jeszcze pracuję, ale całe dorosłe życie płacę regularnie abonament. I jak mam jakieś opóźnienie kilkudniowe dostaję natychmiast wezwanie do zapłaty i takie różne zastraszanie " zgodne z przepisami ". Może emeryci już swoje zapłacili, a teraz kolej na pozostałych. Jak są jakieś podwyżki, to otrzymujemy informację, iż w UE jest drożej, ale czy nasi " władcy" zabezpieczają cokolwiek dla narodu. Gdzie ta służba zdrowia, socjal i inne. Przecież naród niedługo wróci do palenia szyszkami i prania na tarze w brydnym strumyku. My tylko musimy, a nic nam się nie należy od Państwa.
marter / 193.40.244.* / 2008-02-29 20:17
A ja uważam, że to dobry pomysł: prezydent nie zawetuje, a po roku okaże się, że emeryci i renciści wpłacali 90% podatku(znaczy abonamentu), więc ze względu na znikome przychody nie będzie sensu go utrzymywać :)
afro / 212.59.230.* / 2009-02-05 21:05
abonament jest ponoc danina,wiec placi ten co chce i to bezkarnie,skoro wymuszaja od nas oplate ,to jest raczej wymuszenie jak okup od wolnosci, ale czyjej, bo wiadomo ze ksiadz na mszy tez dostaje danine,a jak nie dasz to co?

Najnowsze wpisy