Forum Forum prawneZmiany w prawie

Adwokat - do trudnego rozwodu z Łodzi PILNE

Adwokat - do trudnego rozwodu z Łodzi PILNE

joAnna85 / 89.64.4.* / 2019-04-20 19:51
PILNIE poszukuję bardzo dobrego adwokata do sprawy rozdowoej i podziału majątku? Znacie kogoś?
Wyświetlaj:
MYSZA338 / 188.146.63.* / 2020-02-03 23:02
DLa mnie nie ma lepszej niż Kancelaria Family Law i zgadzam się z opiniami na forum odnośnie i Pani mecenas i całej kancealarii. joaANna85 - ty szukałaś kogoś do rozowdu i podziału majatku. Z doświadczenia mojego najlepiej żeby to był ten sam adwokat a Family specjalizuje się sprawach rodzinnych wiec na pewno pomoga i w jednym i drugim. Dobranoc
AgaK402 / 92.118.13.* / 2020-01-31 19:36
Jak moje koleżanki wcześniej piszące polecam ADWOKAT MAGDALENĘ CHRÓŚCIELEWSKĄ super profesjonalistka, od wielu lat jest adwokatem.
Tutaj możecie sprawdzić:
www.rejestradwokatow.pl/adwokat
Prowadzi sprawy z samymi sukcesami sprawy rozwodowe. Moją sprawę wygrała tak jak zaplanowałyśmy.
Moniuśś / 188.146.32.* / 2020-01-31 12:50
Zwracam sie do mojej przedmówczyni. Ja na cito potrzebuje adwokata do rozwodu i tak jak polecałaś zaczełam szukac opinii o kancelarii family law. muszą być naprawde dobrzy bo znalazłam ich nawet w ogólnopolskim rankingu na 1 miejscu https://najlepszy-adwokat.info/
AniA G / 188.146.32.* / 2020-01-31 10:18
Mój mąż próbował zrobić ze mnie wariatkę ma potrzeby sprawy rozwodowej aby odebrać mi dzieci. Manipulował moimi emocjami oraz sytaucjami dnia codziennego w obrzydliwy sposób. Pomimo , że nie miałam sobie nic do zarzucenia, bała się ze z pomocą swoich dużych pieniędzy - A co za tym idzie najlepszych prawników, uda mu się osiągnąć cel. Wiedziałam, że potrzebuje do sprawy pełnomocnika " z prawdziwego zdarzenia". Koleżanka z pracy poleicła mi KANCELARIE PRAWA RODZINNEGO FAMILY LAW. To własnie jej po skonczonej sprawie wręczyłam bukiet kwiatów w podzięce. Ona mnie uratowała polecając Najlepsza Kancelarie
NatiiLODZ / 188.146.63.* / 2020-02-03 23:07
Ja też miałam Kancelarie Family Law i zgadzam się z opinią że jest najlepsza bo moja sprawa w cale nie była prosta ale dlatego ze maż nie chciał dać sensowych aliemtow na syna i udawał inwalide ale dzięki pani ADKWOKAT się udaąło
krolewna6666 / 2020-01-30 20:43
A ja będę pisała bo nic nie muszę teraz robić:)
Najlepsza od rozwodów w Łodzi jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy. Będę Panią Adwokat chwaliła gdzie tylko mogę. Mam teraz dużo czasu bo mąż płaci na mnie wysokie alimenty, więc w ten sposób mogę się jej odwdzięczyć :)
tel do Pani mec. 666609065
RumianekEwa / 5.253.206.* / 2020-01-30 20:37
Moją sprawę o podział majątku po rozwodzie bezbłędnie poprowadził mec. Klimkowski. Kapitalnie odnajduje się na sali sądowej, zawsze był dobrze przygotowany na rozprawę. Udało się sprawiedliwie podzielić majątek. Tu macie namiar tel.: 600 365 228
krolewna6666 / 2020-01-30 18:53
Dziewczyny, Będę chwaliła bo dzięki niej mam kasę i nie muszę pracować. Dla mnie najlepsza od rozwodów w Łodzi jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy. Będę Panią Adwokat chwaliła gdzie tylko mogę. Mam teraz dużo czasu bo mąż płaci na mnie wysokie alimenty, więc w ten sposób mogę się jej odwdzięczyć :)
Jolka_CC / 109.173.156.* / 2020-01-30 18:28
Serdecznie polecam mecenasa Igora Klimkowskiego. To zdecydowanie NAJLEPSZY ADWOKAT W ŁODZI! Mój rozwód łatwy nie był... Mąż mnie zdradzał, awanturował się. Z jego pomocą otrzymałam rozwód z orzeczeniem o winie męża, a także alimenty na siebie. Taki adwokat to SKARB.
kURIKOLA123 / 83.7.149.* / 2020-01-30 13:14
A ja uważam, że Najlepsza od rozwodów i wszelkich spraw rodzinnych jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy.JEST PANI NAJLEPSZA!
Kludyn1982 / 5.173.179.* / 2020-01-29 23:49
Dzieląc się swoimi doświadczeniami również polecam. Mecenasa Klimkowskiego. Bardzo dobrze mi się z nim pracowało. Zawsze znalazl czas dla mnie. Nigdy nie było żadnego problemu jeśli chodzi konsultacje przed terminem. Decydując się na niego kierowalem się że zjadł żeby na sprawach rodzinnych a dla mnie to było najważniejsze. Na każdej sprawie był osobiście nigdy nikogo nie wysyłał, kontakt z nim miałem również osobiście a nie przez sekretariat. Gdybyś szukała pozostawiam Bezpośredni nr bo mecenasa 600365228
MARCINEK_LODZ1978 / 188.146.35.* / 2020-01-29 10:49
ja postawiłem na kancelarię prawa rodzinnego family law i gdybym ponownie szukał adwokata do sprawy rozwodowej też bym zdecydował się na Panią Adwokat. Chwalę sobie bardzo cała współpraćę, przede wszystkim że nie miałem najmniesjzych problemów z kontaktem ani osobistym ani telefonicznym i mogłem się radzić Pani adwkoat na bieżąco. Co do samej rozprawy w sadzie to duży plus za to jak pani adwkoat zadawała pytania i drążyła temat az żona przyznałą się że kłąmie.
Klaudyn9229 / 5.173.168.* / 2020-01-28 20:58
Ja ze swojej strony kierując się wyborem prawnika decydowalem się cena i gwarancja osobistej reprezentacji i prowadzenia sprawy bowiem to człowiek a nie kancelaria prowadzi sprawę.
Tak trafiłem do mecenasa Klimkowskiego, facet wziął za poradę 100 zł która trwała blisko dwie godziny. Później przedstawił wynagrodzenie za prowadzenie sprawy łącznie 1200 zł za rozwód z winy żony. S prawa jak się okazało nie należała to najłatwiejszych a mimo to mecenas wygrał i nie wziął ode mnie ani grosza więcej. Bardzo się cieszę że trafiłem właśnie na niego.
Ytupasi / 84.17.55.* / 2020-01-28 10:24
Ja właśnie jestem po rozwodzie. Wyrok prawomocny. Sprawa nie należała do łatwych. Mąż niestety nie chciał zawrzeć ugody i rozwieść się po ludzku, bez prania brudów. Była wojna w sądzie... ciężka sprawa, dużo nerwów, dużo emocji, dużo łeż. Wyszłyśmy jednak cało i finalnie mimo, iż rozwód zapewniam nie jest niczym przyjemnym, to z obsługi prawnej byłam zadowolona w 100 %. Ważne jest to jakiego macie Państwo prawnika w takim momencie. Trzeba znaleźć bardzo doświadczonego specjalizującego się w sprawach rozwodowych takiego, który będzie też pewnego rodzaju wsparciem, który będzie zaangażowany w sprawę i nie będzie was olewał. Ja korzystałam z usług kancelarii Pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Kancelaria zawsze była do mojej dyspozycji, nigdy nie było takiej sytuacji żeby nie oddzwoniła, nie odpisała, wszystko na bieżąco konsultowałyśmy i omawiałyśmy. Widać, zę tu są opracowane od lat standardy kontaktu z klientami. Czułam duże wsparcie dlatego na pewno będę wszystkim polecać Panią Adwokat Chróścielewską.
Renulka76 / 5.253.206.* / 2020-01-27 19:17
Ja również pragnę bardzo polecić Mecenasa Igora Klimkowskiego, jest bardzo ambitnym młodym i bardzo zaangażowanym adwokatem. Moją sprawę załatwił szybko i skutecznie. Także warto.
Paulina225 / 5.173.168.* / 2020-01-27 17:17
Aśka uderzaj do mecenasa Klimkowskiego. Prowadził moja sprawę o podział majątku. Zakończona nierównymi udzialami oczywiście na moją korzyść. Co prawda sprawa w drugiej instancji ale jestem pełna nadziei. Trafiłam do mecenasa Klimkowskiego Z polecenia kolzeaki której prowadził rozwód. Była bardzo bardzo zadowolona. Ja również. Ceny bardzo konkurencyjne. Zostawiam namiar 422088842

Najnowsze wpisy