Forum Polityka, aktualnościKraj

Afera LFO. Wiesław Kaczmarek uniewinniony

Afera LFO. Wiesław Kaczmarek uniewinniony

Money.pl / 2009-04-23 12:26
Komentarze do wiadomości: Afera LFO. Wiesław Kaczmarek uniewinniony.
Wyświetlaj:
Wapniak / 2009-04-24 07:46 / Tysiącznik na forum
Prawo zawsze było, jest i będzie dla "małych". Niezależnie od systemu władzy! Niesprawiedliwe? - a kto powiedział, że ma być inaczej? Raj na ziemi już był. Podobno...
Ob-Server / 83.5.248.* / 2009-04-24 00:09
A u mnie upomnieli się o brak opłaty parkingowej z przed 6 lat, a sobie przydzielają wysokie premie, a straż miejska kupiła gadżety reklamowe za 100 tysięcy, a nikt nie rozliczył afery mostowej w Stolicy, afer z aneksami podpisywanymi na wykonanie małej obwodnicy tj, al. Prymasa, co z basenami na Warszawiance (110 mln wydanych z budżetu Warszawy i jakaś fundacja się na tym uwłaszczyła), co z rozliczeniem tunelu pod Wisłostradą? Tunel za sto-kilkadziesiąt milionów i 3 pasy ruchu w każdą stronę z prędkością 50km/h. A miało być tak pięknie!>
sceptyk / 2009-04-23 13:30 / Tysiącznik na forum
Opinie Kaczmarka wogóle nie miały żadnego znaczenia dla nikogo.
Zatem ja, jako podatnik i PRACODAWCA ministra (czyli sługi) Kaczmarka, stanowczo ŻĄDAM, żeby zwrócił pieniądze które brał jako minister!
Bo skoro o niczym nie decydował i nic ne robił, to ZA CO BRAŁ MINISTERIALNE WYNAGRODZNIE???
fgjfgjf / 195.140.236.* / 2009-04-23 13:10
Jak zwykle.....
Gwarancje państowe się udzieliły same....
Kasę wzieli kolesie.....
Winnych nie ma i nie będzie...
Podatnicy się dorzucą.....

Ci co wzieli dzisiaj siedzą w RPP za karę..... bo mogli by w banku za 500.000 zł/m-c.

Dzisiaj SLD z Kaczmarkiem zastąpione PO z Gradem
LFO zastąpione jakąś inną spółką co to stoczniowców szkoli

I za 5 lat sad orzeknie to co dziś
Ech życie ;-))))
dzierzński / 79.188.238.* / 2009-04-23 12:26
kto wierzy że w Polsce sądy orzekną w takich sprawach kary ?
Pajchiwo / 2009-04-23 22:16 / Tysiącznik na forum
Nie orzekną, bo sami nie wiedzą, czy za rok nie pojawia się w ławie oskarżonych. I co koledzy wtedy zrobią? Może korporacja właśnie na nich postanowi "pokazać" dla uciechy pospólstwa, że od czasu do czasu feruje uczciwy wyrok?
Ludzi umoczonych łatwiej korumpować - to jasne, że oszust lubi oszukiwanie uważać za standard.
Stąd popularność stwierdzenia, że pierwszy milion trzeba ukraść, że uczciwie nie można się dorobić, że jak ktoś ma kasę to pewnie oszukiwał, że "wszyscy tak robią" (tu najczęściej chodzi o drobne kradzieże typu "tylko sobie wziąłem" albo "wziąłem bogatemu")...

Najnowsze wpisy