Forum Forum inwestycyjneFundusze

AIG akcji chińskich i azjatyckich

AIG akcji chińskich i azjatyckich

ewusia75 / 2007-10-11 17:37
mam część pieniędzy w tym funduszu, jak myślicie czy zrobić już konwersję czy jeszcze trochę poczekać? A może lepiej zostawić go i przeczekać ewentualną korektę, bo chcę zaiwestować te pieniądze na ponad 5 lat
Wyświetlaj:
new_rejs / 2007-10-12 00:33 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
ja czekam i dokupuję;
na razie żaden inny fundusz tak ładnie nie rośnie;
ostrażność wskazana i kontrola wartości jednostek codziennie!
jak zaczną się duże kilkudniowe spadki czas wychodzić;
najwyżej odkupisz, nawet drożej też będzie warto jak się sytuacja ustabilizuje;
wg mnie nie nastawiaj się na przeczekanie korekty, bo nikt nie wie jaka może być i czy się odbije to obecnych poziomów, to może trwać wiele lat!

uwaga: ja nie płacę żadnych prowizji za zakup i sprzedaż jednostek
przewodnick / 2007-10-12 00:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A PZU Nowa Europa, też bez prowizji w Twoim banku :-)
new_rejs / 2007-10-12 01:07 / portfel / Dajcie mi jakąś rangę
TAK, bez prowizji, specjalnie dla Ciebie sprawdziłem,
w mBanku
przewodnick / 2007-10-12 01:15 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Nie mam konta w mBanku
przewodnick / 2007-10-11 17:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ja tez mam i poczekam. Ale to jest Twoja indywidualna decyzja.
QAWER / 83.29.149.* / 2007-10-11 21:40
SKONWERTUJ PRZED KOREKTOM ?
przewodnick / 2007-10-11 21:51 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Dokładnie. Patrz na giełdę w USA i trzymaj rękę na enterze
ewusia75 / 2007-10-11 23:16
w czasie ostatnich spadków w USA ten fundusz nie reagował na to co działo się za oceanem (w przeciwieństwie do naszej giełdy) i szedł swoim torem
Chinczyk / 80.187.212.* / 2007-10-12 09:30
AIG akcji Chinskich i Azjatyckich - chcialbym sie o nim wiecej dowiedziec. Na www podaja ze jest on skladowa 3 funduszy. Czy macie strony www tych funduszy? Czy ktos wie na jakich gieldach i w akcje jakich firm te fundusze inwestuja? Czy znacie jakis fundusz ktorego jednostki mozna kupic w Polsce, a ktory posrednio lub bezposrednio inwestuje w akcje typu A w Shanghaju lub Shenzen? Obecnie gielda Chinska przezywa takie wzrosty ze codziennie przybywa tam milionerow. Stawiam ze przez nastepne 4 lata bedzie tam wszystko pedzilo w takim tempie, ktore w Europie jest niewyobrazalne.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy