Forum Forum emerytalneOFE

AIG OFE czy Nordea OFE?

AIG OFE czy Nordea OFE?

sdm1 / 2010-01-13 20:21
Witam... Mam dylemat i prosze o podpowiedz. Odwiedzil mnie niedawno pan z firmy Tacoma, pracujacej dla Nordea. Przegladal dokumenty dotyczace przekazywania skladek z ZUS do AIG OFE, ktore przyszly z ZUS - na jego wniosek zreszta - i stwierdzil jakies niedociagniecia, braki. Celem jego wizyty jest transfer z AIG do Nordea. Jestem kompletnie "zielony" w tej dziedzinie. Prosze o jakies sugestie. Wspomne, ze mam 42 lata i od 20 lat pracuje w szkole.
Pozdrawiam....i dziekuje za odpowiedzi na post.
Wyświetlaj:
akwizytor / 83.9.141.* / 2010-01-13 22:06
nie przenoś się, to slabszy fundusz. Zobacz np. na www.emerytury.onet.pl ranking.
Odnośnie składek - zadzwon do AIG (teraz to Amplico) popros ze masz niezgodnosci w skladkach, zeby przyslali agenta.
bob76 / 84.10.250.* / 2010-01-13 22:03
czyli tradycyjny bajer zeby tylko przepisac i zarobic!!!!zobacz sobie pare ostatnich notowan knf a sam stwierdzisz ze zmiana na nordea jest dla Ciebie nieoplacalna!!! aig lepiej zarabia dla swoich klientow niz nordea!!! a ten bajer o tym ze agent wyciagnie z zusu zalegle skladki to tylko blef........http://www.knf.gov.pl/system_emerytalny/Dane_o_rynku/Stopy_zwrotu_OFE/stopy_zwrotu_ofe.html

Najnowsze wpisy