Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

akcje i fundusze na WSE dostepne z zagranicy?

akcje i fundusze na WSE dostepne z zagranicy?

stasiu / 198.28.92.* / 2007-01-25 15:02
Czy jednoski funduszy notowane na WSE sa dostepne z zagranicy?
Ktos ma moze jakies doswiadczenie (emigranci) ? - chcialbym kupowac polskie fundusze przez brokera w UK (mieszkam w UK). Jakich brokerow polecacie?
Dzieki
leyus / 88.156.65.* / 2007-01-31 01:49
a po co? ze tak spytam? jedziesz na urlop do PL na chwile przed urlopem zamaiwasz kuriera z mbanku na adres w PL, oni daja ci numer przesylki wiec widzisz na www kiedy ona wylatuje, zwykle odkad ja dostana masz 2-3 dni zanim zjawi sie kurier, przyjezdzasz do PL kurier cie zastaje lub dzownisz na numer z awizo i sie umawiasz. W ten sposob zakladasz wirtualen konto w mbanku, przez ktore mozesz zarowno kupowac fundusze rpzez supermarket FI jak i grac na gieldzie e-maklerem (jak od razu je zalozysz oczywiscie). Ot proste. Ja wlasnie wrocilem do Pl jakis czas temu w pazdzierniku wracam do UK, mam juz mbank i gram sobie wirtualnie, potme potrzeba ci tlyko karty kodow, ale to ktos znajomy moze ci z polski doslac.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy