Fundusz Akcji

dziekuje:) / 83.23.215.* / 2006-09-30 13:54
Co sądzicie o funduszu BPH Akcji ??
Wyświetlaj:
Tomwic / 2006-10-01 17:29 / Bywalec forum
Zgadzam się ze swiom przedmówcą, ale myślę, że nie warto wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka.
Są sposoby zainwestowania nawet niedużych pieniędzy w bardzo urozmaicony portfel inwestycyjny. Takie fundusze do wyboru (akcje obligacje, cały świat) mogę zaproponować w formie polis (korzyści prawne) w takich towarzystwach jak np. Skandia, Aegon, bądź Gerling.
W razie zainteresowania mogę udzielić dokładniejszych informacji
Tomwic / 2006-10-01 17:27 / Bywalec forum
Zgadzam się ze swiom przedmówcą, ale myślę, że nie warto wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka.
Są sposoby zainwestowania nawet niedużych pieniędzy w bardzo urozmaicony portfel inwestycyjny. Takie fundusze do wyboru (akcje obligacje, cały świat) mogę zaproponować w formie polis (korzyści prawne) w takich towarzystwach jak np. Skandia, Aegon, bądź Gerling.
W razie zainteresowania mogę udzielić dokładniejszych informacji
wojcher / 2006-09-30 20:47 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Porównaj wyniki funduszu Arki z innymi funduszami akcyjnymi i już masz odpowiedź. Poza tym Arka wypada super podczas hossy. Podczas bessy jest gorzej (ale to wina wielkości kapitału), teraz, podczas wahań kursów też nieźle sobie radzi
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy