Fundusze Akcji

pawel22 / 81.219.76.* / 2007-03-04 00:23
Witam postanowilem zainwestować w 3 fundusze 2 akcji i 1 zrównoważony z akcji wybrałem arki i ing srednich i małych spólek i jeszcze jeden zrownowazony tylko nie wiem jaki myslalem zeby wziasc tak samo arki czy to dobry pomysl na kazdy fundusz chcialem dać po 10tyś zł .Czy na tą chwile jest opłacalne kupowanie akcji gdy spaly w dół ?.Czy lepiej wybrać inne fundusze niż tutaj podałem prosze o porade .mój e-mail pawlolodz@vp.pl tel 509-112-054 Paweł z góry dziekuje
Wyświetlaj:
wojcher / 2007-03-15 18:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Przede wszystkim odpuść sobie zrównoważopny. Wielu wiele na ten temat napisało (ja też). Powtarzam więc znów: To kanał jakich mało. Podczas hossy powoli pną się w górę , podczas bessy lecą na łeb, na szyję-podobnie jak akcyjne
jertom / 2007-03-15 19:06 / portfel / Bywalec forum
popieram wszelkiego rodzaje fundusze hybrydowe jak zrównoważone czy stabilnego wzrostu to tylko z nazwy świetnie wyglądają gorzej w zetknięciu z realiami
zrób sam sobie fundusz zrównoważony
60% akcyjny
40% bezpieczne czy to obligacji czy to pieniężne
lub działaj dynamicznie jak spada to kupuj akcje jak rośnie to kupuj obligacje i tak na zmiane z funduszy akcyjnych przyjrzałbym sie pionier akcji całkiem przyzwoicie zachowuje sie w tym roku i legg mason akcji no ostatecznie ing nieruchomości i budownictwa
Adventure27 / 2007-03-15 11:32
Ing Miś nie sprzedaje jednostek od lipca zeszłego roku z powodu przekroczenia poziomu aktywów.Podobnie jak DWS TopMS
Luki... / 2007-03-04 08:09
jak najbardziej jest teraz oplacalne kupowanie akcji , jednostki sa tansze wiec nie ma sie co zastanawiac
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy