Forum TechnologieHi-Tech

Alcatel One Touch Idol Ultra [RECENZJA]

Alcatel One Touch Idol Ultra [RECENZJA]

Money.pl / 2013-11-22 08:40
Komentarze do wiadomości: Alcatel One Touch Idol Ultra [RECENZJA].
Wyświetlaj:
Anngieee / 193.24.14.* / 2014-06-24 11:42
Zdecydowanie NIE POLECAM!!! Mam go od pół roku, a już praktycznie od początku nie działa mi prawidłowo. Nie da się do mnie dodzwonić w 90% połączeń do mnie wykonywanych (włącza się skrzynka, a ja dostaję powiadomienie o nieodebranym połączeniu, mimo, że zasięg mam), smsy również przychodzą z dużym opóźnieniem (reklamowałam u operatora mojej sieci, ale oni nie wykryli żadnych usterek). Dodatkowo, po aktualizacji androida, na moim telefonie zapanował chaos, wszystkie dzwonki i powiadomienia zamieniły się w buczenie, a jak chcę zmienić dzwonek, to wyskakuje mi błąd! Co więcej, mój komputer w ogóle miał problem z wykryciem mojego telefonu i po podłączeniu wyskakiwało "brak nośnika". I na sam koniec, dzisiaj chciałam wyjąć kartę, ale wejście sim1 jest takie cudowne, że karta się zaklinowała. Jest tak głęboko osadzone, że nawet pęseta się nie mieści. Zapłaciłam za niego ponad 900 zł, ale nawet nie wiem czy za 500 bym go kupiła. Nie rozumiem skąd tak dużo pozytywnych opinii i czemu na żadnym forum nie ma o praktycznie żadnym z moich problemów. Coś nie chce mi się wierzyć, że tylko mój sprzęt jest aż tak wadliwy.
ja242 / 89.74.113.* / 2013-12-11 21:23
Za 600zł autor uznaje, że to słaba wydajność. Co proponuje zatem w tej cenie lepszego?

PS. Świetny pomysł kręcenia w lesie. Las wyszedł ostro :)
chrisk / 37.247.62.* / 2014-02-17 00:47
Dokładnie, autor przyrównuje słuchawkę za 600zł z iPhonem ;).
Poza tym mam ten model już od 5 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Nie zauważyłem żadnych problemów z wydajnością w trakcie normalnego użytkowania, menu pracuje bez przycięć, internet bajka, system bez zbędnych nakładek-"spowalniaczy",rewelacyjny wyświetlacz, jakość wykonania bardzo dobra (nadspodziewanie). W tej cenie aparat jak najbardziej godny polecenia.
Marian01 / 2013-11-22 14:43
Nie wiem jak można wybrać Alcatela... od dawna , dawna Alcatel nie stworzył dobrego telefonu, miałem dwa modele od nich, oba były do niczego!!
oferentnik / 2013-11-22 08:40
Telefon mam już jakiś czas. Wzięłam go w abonamencie w sieci Play. Mój model ma żółte plecy, co bardzo mi się podoba. Dla ludzi lubiących mieć coś oryginalnego, gadżeciarskiego będzie idealny. Telefon cieszy oko pod względem wizualnym, ale tez pod względem funkcjonalności. Wyświetlacz poezja, wszystko przejrzyste, czytelne. Filmy ogląda się na nim świetnie,, przeglądanie internetu to sama przyjemność, strony szybko się wczytują. Aparat robi ładne zdjęcia. Odtwarzacz muzyki również daje radę. Ze względu na cieniznę telefonu, nie ma miejsca na złącze Mini-jack, jednak dołączona jest przejściówka, i to w niczym nie przeszkadza. Bateria, przy średnim użytkowaniu( pół godziny rozmowy, kilkanaście sms-ów, kilka razy internet, kilka zdjęć i trochę grania, to 1,5 - 2 dni. Z telefonu jestem bardzo zadowolona,, żadnych spowolnień, przycięć, wszystko działa tak jak powinno. Wszystkim zastanawiającym się nad zakupem tego modelu, mogę go z czystym sumieniem polecić. Pozdrawiam
lusi 0306 / 178.235.35.* / 2014-07-24 12:41
Polecam jak najbardziej ten telefon.Mam go już rok czasu w abonamencie play.Jest bardzo dobry wszystko chodzi idealnie.Nie zawiesza sie!!Ale wydaje mi sie że tak jak to z telefonami bywa zalezy na jaki się trafi ,bo każdy telefon jest wadliwy czasem wyjdą sprawne a drugim rzutem wadliwe!Pozdrawiam Lusi

Najnowsze wpisy