Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Alior Bank nowy gracz na polskim rynku

Alior Bank nowy gracz na polskim rynku

Money.pl / 2008-10-29 15:33
Komentarze do wiadomości: Alior Bank nowy gracz na polskim rynku.
Wyświetlaj:
Mr Bear / 217.98.12.* / 2008-10-29 15:33
Ja czekam aż będziemy mieli polski bank, a nie kolejny włoski bank na polskim rynku. Może i mają dużo powiązań z Polską, ale to mimo wszystko nie jest Nasz bank. Wskaźnik depozytów do kredytów 1,5? Niech wchodzą na rynek, niech próbują... ale na początek niech poprawią swoją stronę www, bo nie bardzo poprawnie się wyświetla.
kietlak / 2008-11-28 23:49
Od tych informacji z niepoprawnie działającą stroną www to upłynął dokładnie miesiąc, a niestety, obsługa internetowa działa (albo nie działa) u nich na poziomie Microsoft: znaczy teoretycznie jest super, a w praktyce wniosek o konto złożony przez internet trafia do oddziału tylko z niewielką częścią danych z tych wprowadzonych, większości brak, a w tych wypełnionych też są 'zniekształcenia'.
No i np. zdarza się, że dostajesz pocztą kartę debetową do używania swoich pieniędzy które już tam wpłaciłeś, a system internetowy tej karty w ogóle nie widzi, a facet na infolinii stwierdza, że on to właściwie nic nie może pomóc, bo on to w ogóle nie ma dostępu do systemu informatycznego ich banku, bo tam w koło coś aktualizują i głównie to nic nie działa.
No, ale w teorii to ofertę mają nie najgorszą, ale co z tego, że 'możesz' korzystać z oferty, skoro jak np. wpłacisz na konto pieniądze i dostaniesz do tego konta kartę debetową, to i tak nie będziesz mógł z karty skorzystać (infolinia mówi żeby pytać kiedy indziej nie precyzując kiedy) termin kiedy będziesz mógł z niej skorzystać: masz kawałek plastiku który dla ciebie w ich systemie informatycznym nie istnieje, no ale cóż wzięli głównych 'informatyków' z BPH, a o ich wiedzy nie będę pisał, bo i tak mi nikt nie uwierzy na jakim są poziomie (gdyby dzieciaki z podstawówki mogły być zatrudniane w bankach, to zapewne pozbyli by się całej aktualnej kadry...).
Wszystko co powyżej napisałem to tylko moje osobiste doświadczenia ze wspomnianymi bankami.
Pozdrawiam, Życzę cierpliwości i pamiętajcie o gotówce w kieszeni, bo co z waszych pieniędzy na kontach jeżeli nie będziecie w stanie ich użyć do zakupu najtańszego obiadu (NIESTETY Alior tak się właśnie sprawdza)
dgsdg / 83.19.114.* / 2008-10-30 11:33
Ciekawe ...włascicielem banku jest Helen Zaleski córka polskiego miliardera i filantropa z Paryża ,sponsora biblioteki pol.w Paryżu i wielu innych akcji kulturowych.
Prawie cała kadra banku to Polacy wiec chyba poza PKO BP nie ma bardziej polskiego banku....
PiterZibi / 87.239.58.* / 2008-10-29 19:50
>> bo nie bardzo poprawnie się wyświetla
popraw chłopcze swoje umiejetności obsługi komputera, albo spraw sobie okulary złośliwcze
Mr Bear / 217.98.12.* / 2008-10-30 08:19
pałuj się chłopcze :)
taxas / 193.138.140.* / 2008-10-29 19:20
Goń sie leszczu, nie znasz szczegółów to się nie wypowiadaj, nie ma to jak złośliwa konkurencja
Mr Bear / 217.98.12.* / 2008-10-30 08:19
...a ty z nim :)

Najnowsze wpisy