Forum W wolnym czasieKomputery i nowe technologie

Allegro wie lepiej od sprzedawców

Allegro wie lepiej od sprzedawców

Money.pl / 2008-08-11 08:50
Komentarze do wiadomości: Allegro wie lepiej od sprzedawców.
krissdora / 82.160.27.* / 2008-08-11 08:50
Moi drodzy miałem pewna sytuacje otuz osoba u której zalicytowałem pewną rzecz co innego na nagłówku a co innego było w opisie i ja muwiąc że chciałbym to zobaczyc i odebrac osobiscie od sprzedającego nie zgodził sie tylko mowa była o wysyłce i wpłacie na konto nie bagatelnej sumki 2026zł chciał mnie oszukac i wysłał list do allegro o blokadzie kont tj mojego i kolegi który miał firme w tym samynm miejscu co ja w tej chwili dodam ze to kjest konto firmowe !!
I allegro postanowiło jego szeteg bzdur odczytac a mi poblokowac konta nieuczciwie to zrobili !! ni ezajrza najpierw jego dane osobowe łacznie z tel sa niezgodne !! i ja ponosze konsekwencje unas nie ma prawa!!
Dobrze że nie wpłaciłem ale mysle ze allegro teraz mnie uszanuje wysyłam własnie dokumenty stwierdzajace działalnosc firmy uczciwej która wywiazuje sie płaci regularnie rachunki nie ,ma komentarzy negatywnych .Prosze uwazajcie na tych oszustów zastanawiam sie tylko nad jednym moze ona ma kolegów w allegro,muwił mi ten gosc ze mnie załatwi tylko tyle ze zgłosi jakiemus tam koledze .....

Najnowsze wpisy