ambitny student

Robos25 / 2007-02-24 13:09
Witam wszystkich jestem świezo po studiach zaocznych mam troche zarobionego grosza a mianowiecie jakieś 20000zł w co mógłbym zainwestować i czy jest to opłacalne i czy na zyski lub straty czeba długo czekać. Potrzebna mi pomocna dłoń jak by ktoś taki sie znalazł?
Wyświetlaj:
Kamillo / 83.27.190.* / 2007-03-08 23:19
Nie wiem czy zagłębiałeś się już w jakąś literaturę związaną z inwestycjami i zarządzaniem kapitałem. Jeśli nie to zanim zaczniesz swoją przygodę radzę trochę na ten temat poczytać. Poświęć też trochę czasu na poznanie rynku. Może zaczniesz dzieki temu zarabiać o miesiąc lub dwa później ale przynajmniej będzie mniejsze prawdopodobnieństwo, że na swoich inwestycjach stracisz. Nie chcę tutaj robic raklamy ale na mnie osobiście duże wrażenie zrobiły książki tego autora http://bogatyojciec.pl/?A=36027
Robos25 / 2007-03-07 11:29 / portfel
Właśnie w tym problem ze jeżeli chodzi o fundusze to trzeba by na pare lat to włożyć, co do akcji to chyba trzeba by miec jakąs wiedze rozległą by nie stracić. Teraz zamierzam wyjechac za granice i cześć kasy mógłbym ulokowac na jakiś rok lub dwa zależności jak mi sie bedzie żyło na zachodzie no tu wielka nie wiadoma ale jestem ciekaw takich wyzwań w końcu sie jest młodym nic straconego pomyśle i rozważe co zrobić.
Natali / 62.104.220.* / 2007-03-07 11:57
Jezeli chcesz sensownie zainwestowac pieniadze,to radze Tobie bardzo dobrze poznac instrumenty gieldy.Ja od wielu lat inwestuje na gieldzie.Z doswiadczenia wiem,ze teraz czekaja nas wielkie skoki na gieldzie.Nerwowosc czuja sie w powietrzu.Jesli nie nasz zadnego doswiadczenia,to najlepszy bedzie fundusz powierniczy,ale nie kupuj udzialow teraz.Miej cierpliwosc,poniewaz w lecie akcje leca w dol.Udzialy kupuj bardzo poznym latem,albo jesieniado Wtedy kupisz udzialy znacznie taniej.nawet do 20%.Ja kupilam w Zeszlym roku w lecie DWS Russia,po 320 euro za udzial,w zeszlym tygodniu kurs wynosil 438 euro.Taki fundusz mozna trzymac znacznie dluzej,ale ja jestem zdania:wmaju sprzadaje i trzymam do jesieni kase.Pozdrowienia i dobrego ,inteligentnego inwestowania!
artooro / 83.16.129.* / 2007-02-27 01:15
Wrzuc w jakis fundusz, najlepiej akcyjny poki jeszcze gielda idzie do przodu.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy