Amerbrokers

Paulina / 83.30.118.* / 2006-02-09 22:38
Witam
Kto ma w tym konto internetowe?Prosiłabym o jakąś opinie na temat tego biura,
mają niezłe prowizje 0,35%,a zlecenie i kupno na jednej sesji 0,2%,za prowadzenie
10zł/m-sc
Wyświetlaj:
moto260 / 194.242.62.* / 2013-08-06 16:19
Dla byłych klientów Amerbrokers znalazłem taką ofertę w DM PKO:
"Nowy Klient może skorzystać z niższych stawek prowizji dla zleceń składanych przez Internet na GPW oraz na rynki zagraniczne, rachunku jest zwolnionego z opłaty za rok 2013 oraz otrzyma testowy dostęp do elektronicznego wydania gazety Parkiet. Wysokość preferencyjnej stawki prowizji obliczana jest poprzez obniżenie stawki prowizji pobranej przez inny podmiot o co najmniej 10%".
Przemo315 / 212.160.106.* / 2006-02-21 13:15
Pozdro,
Kiedy zaczynałem swoją przygodę z giełdą szukałem najtańszego biura na rynku i znalazłem Amerbrokersów. Założyłem i jestem zadowolony, bo system bardzo rzadko nawala, jest prosty w obsłudze no i rzeczywiście są najtańsi na rynku. Z biegiem czasu zaczęło mi brakować zleceń typu DDM+ założyłem konto w BOŚ. W międzyczasie zacząłem handel opcjami i co się okazało? Byłem niesamowicie zdziwiony, kiedy na platformie Amerbrokersów mogłem to robić bez żadnych ograniczeń a na plaformie BOŚ'a wcale (sic!). Wydało mi się, że dom maklerski nastawiony na futures będzie miał równie dobrą ofertę na opcje, ale jak się okazało miało się to nijak do rzeczywistości. Zmieniło się to dopiero teraz (a i tak są ograniczenia w wystawianiu opcji - u Amersów wystawiłem ponad 100 opcji sprzedaży mocno nie-w-cenie i nie było z tym problemu). Choć oczywiście wystawianie opcji, to bardzo ryzykowna sprawa. Brałem tam lewar na PKO, sprawa załtwiona w ciągu 15 min., poddobnie było z PIT'em. Jeśli więc chesz sam decydować o swoich pieniądzach za przyzwoitą cenę, to się nie wahaj i zakładaj tam konto. Bardzo polecam
Pzdro
tadkopal / 85.128.59.* / 2006-02-11 19:53
Mam także dobre zdanie o nich.Łączenia bez problemów.Dyskrecja.Brak jakichkolwiek
niezgodności w rachunkach czy transakcjach.Potwierdzenia zawartych transakcji z wyliczeniami codzienne.Powodzenia.
future1 / 83.9.232.* / 2006-02-11 14:40
Konto jest okey nie ma problemów , na jednej sesji tylko sprzedaż 0,2 % kupno normalnie 0,35 % .

Najnowsze wpisy