Forum Polityka, aktualnościPolityka

Amerykanie dostaną wsparcie w Afganistanie

Amerykanie dostaną wsparcie w Afganistanie

Money.pl / 2009-12-02 12:26
Komentarze do wiadomości: Amerykanie dostaną wsparcie w Afganistanie .
Wyświetlaj:
djmobber / 79.191.92.* / 2009-12-03 14:06
W takich momentach widać jak prowadzona jest polska polityka .
Ciągle się słyszy i widzi jak to USA wyśmiewa ,oszukuje i z nas głupa robi ,a decyzje odwrotne ,pod dyktando czyjeś.
Polska pierwsza powinna odmówić ,bo pierwsza za Kwaśniewskiego przysługom dołożyła Amerykanom wojsk i nastąpiła eskalacja działań USA.
Teraz jest okazja wymazania winy i naprawy naszego wizerunku na świecie.
Nasza odmowa ,jako precedens ,w tej chwili zadecydowała by o zakończeniu przynajmniej tej misji USA.

A jeżeli są działacze parti np.UPR ,którzy twierdzą że chcą lepiej działać ,to mogą w sprawie wycofania wojsk zebrać milion podpisów w celu wymuszenia referendum.
I to nie tylko w tej sprawie.
Wapniak/b/ / 87.207.223.* / 2009-12-03 10:40
"Rzecznik polskiego rządu Paweł Graś oznajmił, że Polska wyśle w przyszłym roku do Afganistanu najprawdopodobniej 600 żołnierzy" - no cóż...dług wygodnego siedzenia w "styropianowym żłobie" trzeba spłacać. Najlepiej nie z własnej kieszeni...Cudzym kosztem!
andowc / 83.5.21.* / 2009-12-02 18:51
Nie tylko z Afganistanu,- również z UE i innych Mądrali, (3 Króli- Baltazara,Melchiora,Kacpra).
Wiwat USA,-(głupole).
astroeoeoeoe zeby nie byl zarejestrowny / 195.212.29.* / 2009-12-02 14:10
i żebym mógł go ruchać f dupala co noc jak Calineczka
astrorpororor bo stalego miec nie mozna kupa dupa kucia dupc / 195.212.29.* / 2009-12-02 14:08
Szołnieży w Awanistanibaćie
JOŁ jooooooooooooooooooooooł
asasdsfdg / 195.212.29.* / 2009-12-02 14:07
i sfiengszydz brotugdzje proni!!!!!!!!!!!
Ja kałacha ty kałacha MAM I JA!!
to biosenga mojej mamy
astryhgfhfgdfsa / 195.212.29.* / 2009-12-02 14:06
i sfiengszydz brotugdzje proni!!!!!!!!!!!
Ja kałacha ty kałacha MAM I JA!!
to biosenga mojej mamay
takisobie / 93.105.230.* / 2009-12-02 13:31
Ludziska,a Wy (ja także)szykujcie si.ę na jakiś nowy podatek NATOwski bo dzura budżetowa nie pozwala:-
- leczyć się po ludzku w naszych szpitalach,
-tankować paliwo bez kosmicznych narzutów,
-otwierać żłobki,przedszkola itd,
-pracować do 50 lat idt ,itp (kto chce może dopisywać)
a nasze wojsko kosztuje oj kosztuje,nie wystarczy z podwyżek akcyzy na papierosy,palio,alkohol.
Amerykanie podziękują i OBIECAJĄ Ofset (opłacalny dla nich) dojście do ropy (już to przerabiano) może zniesienie wiz w przyszłości(około roku 3000) a może uznanie POLSKI za kolejny stan USA i wizy będą zbędne. Szkoda dalej pisać bo nasze POpaprańce i tak robią co im pasuje tak samo jak PiSto-leciki ,a miało być tak pięknie
Kubbba / 83.20.8.* / 2009-12-02 16:25
tak się zastanawiam czy to tylko w Polsce można kraść miliony a w wywiadzie wmawiać "TO NIE JA", albo obiecywać cuda a później mieć w dupie elektorat?? Na szczęście tv nie oglądam- czasem jak się zdarzy i jak słyszę jak się osły tłumaczą to się zastanawiam w jakim ja ustroju żyję! u nas wszystko można- np. zabić komendanta policji i sprawie łeb ukręcić, kraść miliardy i kłamać w żywe oczy, podnosić podatki a ludzie posłusznie będą płacić. Służby zdrowia nie ma- a sprzątaczka w NFZ zarabia po 2 tys. (żeby nie było- ja zarabiam znacznie więcej)
Ja jestem na etapie otwierania nowej działalności (po studiach inż.) i jestem prawie pewien, że więcej kasy idzie na reklamę w tv wspierania przedsiębiorców z kasy unijnej niż faktyczną pomoc!
Jak już otworzę to będę działał w myśl zasady "Jak bóg Kubie- tak Kuba bogu!!!:p"
pozdr
reagfd / 83.30.150.* / 2009-12-02 14:42
I co z tego jak wszyscy wiedzą że w Polskim rzadzie są same nieroby i cwaniacy dbający o swoje dupy.
Tusk Vision Network zaraz wyemituje propagandową audycję że to dla pokoju na świecie jakiś terrorysta dostanie nagrodę nobla. Oni nas mają w dupie i mają gdzieś służbę zdrowia bo jaqk ona będzie działać to więcej emerytur będzie trzeba wypłacić
CSI / 68.61.83.* / 2009-12-02 13:39
Wiesz, gdyby ktos dal takie przemowienie publicznie...chociaz raz i to przy prezydencie "OSA (=D)"...
incognitor / 194.106.193.* / 2009-12-02 12:26
Czyli rozgrywka irańska zaczyna się na dobre. Wg mnie powinniśmy mieć w poważaniu art.5 i nie tylko dosyłać wojska, ale zmniejszyć swój kontyngent. Do momentu zniesienia obowiązku wizowego, oraz wprowadzenia rzeczywistej konkurencji przy rozstrzyganiu kontraktów na odbudowę Iraku itp. należałoby wstrzymać w zasadzie wszelką pomoc militarną dla USA.

Należy pokazać USA, że sojusznicy powoli będą kończyć angażowanie się w ich sprawy, oraz zaprzestaną finansowania ich operacji.
Kikimaki / 68.61.83.* / 2009-12-02 13:43
Tak miedzy nami...Polskie wojsko to ......nie bede tego nazywal, bo brzydko =). Najgorsze jest jednak to, iz biedni polacy sluza tam przez pogiety polski rzad i na koniec nic z tego nie maja...

Najnowsze wpisy