Forum Polityka, aktualnościKraj

Andrzej Czuma: Nie mam długów w Chicago

Andrzej Czuma: Nie mam długów w Chicago

Money.pl / 2009-02-11 18:16
Komentarze do wiadomości: Andrzej Czuma: Nie mam długów w Chicago.
Wyświetlaj:
podfruwajka / 79.188.238.* / 2009-02-12 10:06
to już nie o to chodzi czy spłaciłes teraz czy nie, chodzi o to, że śądownie było to wyegzekwowane, a nie z włsnej woli. I to jest straszne !
A że było tego kilkanście to tym bardziej wstyd. ale w PO takie rzeczy nie budzą zażenowania, w końcy premier tez doprowadzil do bankructwa swoją fundacje Dar Gdańska, następna w kolejności jest RP.
niewarto / 213.158.199.* / 2009-02-12 17:37
nie zawracaj sobie głowy Czumą. Miałaś okazję go zapewnie wysłuchać i to nie jeden raz. Żenada, goni żenadę. Poczekasz chwilkę, a całe to towarzystwo przejdzie do historii.
alemalena / 151.92.176.* / 2009-02-13 12:41

Poczekasz chwilkę, a całe to towarzystwo przejdzie do
historii.
- Juz nie możemy się doczekac na powrót Jarosława (gwarantowane rozdwojenie jaźni na oficjalnych uroczystościach), Leppera, chojarskiej, Łyzwińskiego, Romana a ja najbardziej tęsknie za Wierzejskim bo on podobnie jak posłowie z PIS-iu uważa że "świat zmierza ku zagładzie bo czarny brudas został prezydentem USA"...No i oczywiście byłby pięknym SS-manem przy piecach w Oświęcimiu, a ile radości sprawiłoby mu spalenie jakiegoś Żyda albo setek!
Taaak...tęsknimy za przedstawieniem, które każdego dnia urządzali posłowie koalicji i oczywiście za Jarosławem, bo w zasadzie wojna z Rosja i Niemcami też by się przydała...
axxel / 83.143.213.* / 2009-02-12 12:51
widzę że nick podfruwajka jest w sam raz do wypowiedzi :)
co takiego jest strasznego w pozwach cywilnych?
z informacji jakie docieraja z USA to sprawy jakie ma Czuma z pozwów cywilnych sa watpliwe , tzn wymagajace rozstrzygnięc poprzez sądy, wiele z tych spraw Czuma wygrał, wiekszośc zakończyła sie polubownie , a częsc spraw czuma przegrał.
Co w tym takiego strasznego ..poza tym z tego co do tej pory wiadomo to Czuma nie uchylał sie od spłacania tego co mu przysadzono, zreszta potwierdzają to odpowiednie władze amerykańskie.
Mnie sie wydaje ze dla podfruwajki główną wadą Czumy jest to że jest w rządzie PO .. i to jest sraszne.
alemalena / 151.92.176.* / 2009-02-12 12:29
A kogo wolisz? Jarosława?
Który nie ma żadnego majątku (przez ponad 50-siąt lat życia nie dorobił się niczego?!) , nie ma rodziny ani konta?
Mieszka z mamą i z kotem? On nawet nie jest uczciwy...Poszukaj sobie materiałów o spółce Art-B, przekrętach z Jarosławem na czele i umarzaniu ogromnych długów PC z pieniędzy podatników...Ci słabsi jego koledzy już siedzą...
Kogoś kto potrafi tylko niszczyć: wrogów, przeciwników, wszystkich którzy mają inne zdanie, nawet swoich własnych kolegów z partii i koalicjantów a jednocześnie przymykać oczy na inne rzeczy np. taśmy Begerowej czy lewe zwolnienia swoich posłów w celu wyłudzenia państwowych pieniędzy? Co to za nowa moralność?
Kogoś kto dorwawszy się do koryta zaczyna od przejmowania wszystkiego co istotne w państwie (NBP-Skrzypek, KRRiT-Kruk, TVP-Urbański, CBA-Kamiński i inni- na dodatek dał im nieusuwalne stołki!) i równoczesnym niszczeniu wszystkich, którzy są ważniejsi i sławniejsi od niego (np.Wałęsa).
Kogoś kto sztandarowym swoim hasłem czyni "rozliczmy komunę i ukażmy SB-ków!" i każe produkować książkę o Wałęsie, nie licząc się z niczym, z bohatera narodowego robi SB-ka i zdrajcę, na podstawie kserowanych dokumentów a jednocześnie do swoich szeregów przyjmuje sędziego Kryże?
Kogoś kto obsesyjnie szukając układu gotów jest rozwalić nawet własny rząd?
Kogoś kto nie skalał się walką o wolność w komunie za to teraz głośno obraża ludzi walczących wtedy o wolność Polski ?
Kogoś kto nie szanuje nikogo, obraża publicznie inteligencję w Polsce, prawników, lekarzy, wykładowców, klecąc po trzech latach nieudolne przeprosiny bo sondaże wciąż niskie?
Kogoś kto kłamie, jest fałszywy, nieszczery a na dodatek mściwy i małostkowy?
Kogoś kto szanuje tylko ojca dyrektora, który nawołuje do podziałów i nienawiści( nawet JP II pouczał go że źle robi) i tylko przed nim bije pokłony?
Kogoś kto w ciągu paru miesięcy bycia premierem (w ramach bycia twardzielem oczywiście) zepsuł stosunki dyplomatyczne ze wszystkimi chyba państwami europejskimi?
Taki ktoś ma ratować Polskę i gospodarkę przed kryzysem??? On nawet nie potrafił uratować swojej partii (wszyscy wartościowi ludzie uciekli lub zostali wyrzuceni: Zalewski, Jurek, Dorn, Gilowska i inni) że nie wspomne o koalicji...
Jak wam nie wstyd...
I jeszcze prezydencik który godnie reprezentuje mściwą, złośliwą, małostkową, jednostronną politykę braciszka...Prezydent wszystkich Polaków...z PIS-u.
Żenada.
le Tulip / 83.175.140.* / 2009-02-11 21:50
Jest jak jest ale juz Pan Dżuma nie powinnien w żadnym wypadku wprowadzic krysztalową noc.....
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-11 18:16
Z tego wynika, że dziennikarze znowu komuś "przyprawiają gębę". Mnie zaciekawiła natomiast informacja zamieszczona poniżej wiadomości - o pożyczce z "Zespołu do Spraw Pomocy Socjalnej Kancelarii Sejmu". Zaraz, zaraz ... Czy przypadkiem nie jest tak, że podstawowym kryterium udzielania pomocy finansowej np. przez MOPSy jest wysokość dochodów!? Czy jeśli ktoś kto ma dochód na poziomie np. 30tys.PLN/miesiąc może dostać pożyczkę z MOPSu, bo spłaca wysokie raty kredytu na Bentleya?
issael / 94.254.253.* / 2009-02-11 18:35
proponuję jeszcze raz przeczytać, zastanowić się, a jak pojawia jakies niejasnosci .. jeszcze raz przeczytać .. i tak do skutku.

wprawdzie nie posługuję sie płynnie polskim, ale zdołałem rozróznić MOPS od Zespołu do Spraw Pomocy Socjalnej Kancelarii Sejmu, jakby nie patrzeć są to dwie rózne instytucje pomocowe. działajace wg własciwych dla siebie regulacji.
No chyba ze mylę się i to co jest w sejmie jest jedynie sejmowym oddziałem jakiegoś MOPS-u, tylko jakiego ? Warszawskiego? Gdańskiego? Częstochowskiego? a moze Toruńskiego?
teraz POland / 212.244.186.* / 2009-02-11 18:39
Dziękuję. Właśnie o takie wyjaśnienie mi chodziło:)

Najnowsze wpisy