Forum Polityka, aktualnościKraj

Antywojenna pikieta przed ambasadą Izraela w Warszawie

Antywojenna pikieta przed ambasadą Izraela w Warszawie

Wyświetlaj:
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-08-07 21:21
czy na Money jest cenzura???
cenzurą nazywam kasowanie postów nieobraźliwych i niewulgarnych.
obserwator / 83.20.213.* / 2006-08-07 18:06
Wpisy niektóre są żenujące, jaby liczebność miała znaczenie, należy pamietać miliony demonstrantów na całym świecie przeciwko wojnie w IRAKU i co?i nic? widzieliśmy żenujące widowisko w Radzie Bezpieczeństwa zezwalające na napaść na IRAK w oparciu o fałszywe spreparowane dowody i co? i nic? Irak jest splądrowany, spalony, dziesiątki tysięcy cywili zabitych i co? i nic? Zbrodnie przeciwko ludzkości dokonane od napaści na IRAK wołaja o pomstę do nieba i tak są rozumiane przez rdzennych mieszkańców tych terytoriów. Polacy też w historii walczyli o swoja wolność ale nie mozna ich nazwać terorystami , ale prawda jest następująca, że naziści niemieccy i rosyjscy nazywali naszych powstańców bandytami i rozstrzeliwania były powszechne.Prosze o tym pamietać. Każdy zastanowi się jak usłyszy, że jest manifestacja, nawet niewielka, że ma ona znaczenie dla tych ludzi, wzbudzi ciekawość, kaze sie pochylić nad cierpieniem tych ludzi.
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-08-07 21:20
"Każdy zastanowi się jak usłyszy, że jest manifestacja, nawet niewielka, że ma ona znaczenie dla tych ludzi, wzbudzi ciekawość,"

No tylko jedna pikieta jest nagłaśniana na pierwszych stronach gazet, inna nieco większa (traptem 2,5krotnie) jest ledwo wspomniana -JA TO NAZYWAM MANIPULACJĄ

Ponadto trudno się dziwić że ma znaczenie dla manifestantów gdyż w milionowej stolicy pełnej wyższych uczelni nie trudno znaleść 100studentów z tamtych rejonów.
Lolek / 83.22.9.* / 2006-08-06 13:38
Gdzie się podział wpis na temat rozmiarów manifestacji i jego uczestników?
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-08-06 13:56
zaczynam dostrzegać podobieństwa do forum GW... mam nadzieję że się mylę...
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-08-09 09:58
chyba jednak się nie mylę... ale jeszcze czekam.
obserwator / 83.20.179.* / 2006-08-06 11:14
manifestacje winny się odbywać, nie musza być duże, ale jeżeli są to zaświadczaja, że system rządów i rządzący maja problemy z samym sobą, nie sa akceptowane przez większość dobrych ludzi na świecie . Ludzie w grupie manifestacyjnej patrzą sobie w oczy, sa obok siebie, moga sie przekonać czy ich odczucia są podobne do innych ludzi, to działa oczyszczająco na psychikę, inaczej można zwariować, bo szatańskie niegodziwości wylewaja sie szeroką rzeką i działaja obezwładniająco. Być może decydent widzący tłum demonstrantów zastanowi sie, że źle postępuje >> ale jeżeli decydent dobiega do setki i ma większość organów przeszczepionych i żyje w schronie, to zadne manifestacje nie pomogą. Bo obowiązuje zasada, żeby jedni nieliczni mogli życ długo, to inni muszą przedwcześnie umierać, do tego potrzebna jest cywilizacja śmierci, ta wersja rozwoju ludzkości juz od dawna jest wdrażana. Zatem mordowanie niewinnych nie będzie ograniczane, bo trybunały osądzające za zbrodnie przeciwko ludzkości sa selektywne i niesprawiedliwe.
vic / 83.21.85.* / 2006-08-07 08:03
Pikietują turbaniarze . Tylko dlaczego aż 80 szt. Czyżby skinheadzi byli na wakacjach ??
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-08-06 13:11
porównałem tę pikietkę (80osób) z inną pikietką poparcia dla Izraela (200osób). Dla mnie obydwie pikiety są śmieszne gdyż na jak na miasto milionowe to jak na mój gust większość pikietujących stanowili zainteresowani.

Porównałem skalę przekazu w mediach i postawiłem pytanie:
Czy tak wygląda manipulowanie opinią publiczną?

Ponieważ post wyparował stawiam teraz inne:
Czy na Money jest cenzura?
Redakcja forum / 2006-08-14 14:17 / Administracja forum
Nie ma cenzury, jest regulamin - wypowiedzi wulgarne, obsceniczne, ksenofobiczne, obrażające innych sa usuwane. Nie cenzurujemy poglądów, dbamy o poziom forum.
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-08-06 10:18
co to? tu też cenzura?

Najnowsze wpisy