Forum Polityka, aktualnościKraj

Izraelskie lotnictwo zaatakowało Liban

Izraelskie lotnictwo zaatakowało Liban

Money.pl / 2006-08-05 11:25
Komentarze do wiadomości: Izraelskie lotnictwo zaatakowało Liban.
Wyświetlaj:
marge / 85.128.37.* / 2006-08-05 19:45
Biedny , ciemiężony, zniszczony przez Holokaust naród , tak ?
jliber / 82.210.134.* / 2006-08-05 19:59
Tak. marge na lekcjach historii dowiedziała się że przez ponad 1000 lat żydzi byli regularnie masowo mordowani i wysiedlani przez królów i dyktatorów którzy akurat mieli na to ochotę. A tu taka niespodzianka, żydzi przestali dawać d...
obserwator / 83.20.179.* / 2006-08-05 21:30
do jliber>> prosze zaprzestać mówienia nieprawdy bo tak nie było, a jezeli to prawda prosze napisać jacy to byłi krolowie i jakie kraje i za co były represje, tamte czasy były wyjątkowo okrutne dla wszystkich mieszkańców europy zachodniej. Przytocze wiedze pozyskana z tygodnika Nasza Polska, sprostowania nie było >> protorianie Hitlera , najbliżsi współpracownicy Hitlera , kilkadziesiąt osób obywateli niemieckich dzisiaj nazywanych nazistami, oni byli pochodzenia zydowskiego i z lektury artykulu wynika , że czynie i bezpośrednio przyczynili sie i realizowali zagładę obywateli różnych krajów pochodzenia żydowskiego, to było wstretne, to było potworne, ale to prawda obiektywna. Dzisiaj zapomina sie o tym, nie uczy historii opartej na prawdzie historycznej, to nie słuzy rozwojowi demokracji, to droga na skroty do globalizmu opartego na cywilizacji śmierci, tylko ślepy tego nie widzi.
herbst / 2006-08-05 20:16 / Bywalec forum
Zawsze jak niewiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze.Izraelici byli zawsze tepieni bo wszyscy mieli u nich dlugi ,nawet krolowie.Obecnie kilka milionow mieszkancow Izraela a wokol kilkaset milinow arabow ktorzy nie moga sie pogodzic z przegrana wojna ,ktora trwala szesc dni- kilka milonow zydow przeciw kilkaset milionow dzielnych arabow...
obserwator / 83.20.179.* / 2006-08-05 21:41
do Herbst>> do polski sprowadzono krzyzakow i był następnie Grunwald, gdyby nie to zwyciestwo, to by nas nie było, przybysze są niebezpieczni bo sa zdeterminowani a jak sa uzbrojeni po zeby przez finasjerę całego swiata reprezentowaną przez hegemona, policjanta świata, to wytłumaczenie jest jasne i przewidywalne, zawsze tak było >> jak sie zabiera ziemię przedków to przybysze winni nie czuc sie bezpieczni. Zamiast życ w pokoju z sasiadami semitami przybysze staja sie antysemitami stosującymi zakazane bronie i mordujące na rozkaz >> przy calej bezsilnosci swiata >> swych sasiadow z sadystyczna przyjemnością, co potwierdzaja relacje ludzi przybyłych z tamtych terenów.
Lolek / 83.22.9.* / 2006-08-06 14:31
O czym Pan pisze?! Co to za demagogia? Niech Pan będzie łaskaw konkretnie podać źródło rewelacji o sadystycznej przyjemności z mordowania Arabów. Jak sam się Pan przyznał - nie ma Pan bladego pojęcia o historii Izraela. Przypuszczam, że Pańskie informacje o obecnej sytuacji są tak samo wyssane z palca.
MP / 85.219.252.* / 2006-08-09 10:47
Kilka lat temu w telewizji pokazano jak izraelski snajper przez 40 minut bawil sie z Palestynczykiem i jego kilkuletnim synem. Ojciec syna zaslanial wlasnym cialem a mimo to ten sadystyczny izraelski snajper wpakowal cztery kule w jego syna.
Ja to nazywam mordowanie z sadystycznej przyjemnosci mordowania.
obserwator / 83.20.231.* / 2006-08-08 07:44
do Lolek>> polka która została zabrana z dziećmi z Bejrutu ale mąż pozostał , bo nie pozwalały mu przepisy na powrot z rodziną , publicznie w telewizji powiedziała, że żołnierze izraelscy w samolotach celowo zabijają w pierwszej kolejności dzieci, następnie kobiety i wiedzą kiedy to robić, maja plan zabijania opracowany w najdrobniejszych szczegółach, czy to nie jest sadyzm, czy to nie jest antysemityzm w czystej postaci do sasiadów semitów wyrażany przez przybyszów >> złodziei ziemi. Proszę sie zastanowić nad słowami tego świadka, ta kobieta tam była i wszystko własnymi oczyma widziała, to świadectwo niewyobrażalnej zbrodni przeciwko ludzkości , że każe zastanowiać sie, czy przybysze sa jeszcze ludźmi, moim zdaniem takie postepowanie mozna zaliczyc do zbrodni przeciwko ludzkości i sądy niech czynią swoje, jeżeli istnieje jeszcze sprawiedliwość na świecie.
herbst / 2006-08-06 09:51 / Bywalec forum
Do obserwatora - z prawdziwa przyjemnoscia morduja arabowie nastepnie film z pokazanym mordem pokazuja w internecie.Jak juz kiedys pisalem arabowie jak nie moga przeciwnika ugryzc to zadawalaja sie zabiciem swoich.Przykladem jest Irak gdzie wysadzaja sie na targowisku gdzie nie ma ani jednego amerykana.
Gdyby w czasie II wojny swiatowej polscy partyzanci podkladali ladunki wybuchowe na targu Hitler tarzal by sie ze smiechu ,mysle ze przyznal by dotacje dla takowych partyzantow...
obserwator / 83.20.231.* / 2006-08-08 08:20
do herbst>> prosze o więcej powagi i odpowiedzialności, w sytuacji bez wyjścia po zamordowaniu najblizszych, bez obecności i pomocy psychologa , tacy zmaltretowni ludzie sa chorzy i nawet sady takie sytuacje biora pod uwagę. Publikatory podawały, że wesele irackie , kilkadziesiat osób ciesząc sie strzelało na wiwat, bo to prastary obyczaj, a IRAK jest kolebka cywilizacji ludzkości, i co sie stało? nadleciały samoloty amerykańskie i co zrobiły? zamiast przyłączyć sie do radości weslników, zabiły wszystkich weselników, kilkadziesiąt osób, w tym dzieci i kobiety. Przybysze w ten sposob ślą rakiety jako dary przyjaźni zamiast kwiatow >> czy to nie wygląda na celowe sadystyczne zachowania przybyszow>> nie słyszałem, żeby ktokolwiek zostal ukarany, był komunikat ze to pomyłka i to wszystko, kto sie pochyli nad bezcelowa śmiercia cywilnych obywateli.
herbst / 2006-08-08 10:22 / Bywalec forum
obserwator dyskusja z toba jest jalowa...
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-08-05 23:23
czy bomba w autobusie z cywilami nie jest przypadkiem również zakazaną bronią???
Nie byłbym taki pewien kto jest przybyszem (no chyba że cofasz się do czasów Mojżesza), czytałem że (przynajmniej) w północnym Izraelu przed powstaniem dzisiejszego Izraela były wioski gdzie większość populacji stanowili Żydzi. Oczywiście nie zmienia to faktu że sąsiedzi to byli Arabowie -w pewnym sensie też przybysze i oni generalnie stanowili większość.

"mordujące na rozkaz swych sasiadow z sadystyczna przyjemnością" racz zauważyć że obydwie strony mordują (co potwierdzają relacje ludzi przybyłych z tamtych terenów), i w KAŻDYM narodzie znajdziesz jednostki zwyrodniałe.
obserwator / 83.20.242.* / 2006-08-05 11:25
Tylko złoczyńca, wyrafinowany sadysta z krwi i kości w nocy strzela i zrzuca rakiety i bomby jako napastnik do pogrążonych we śnie libańczyków i palestyńczyków korzystając z satelitarnej lączności udostępnionej przez sprzedawcę śmierci i broni dawanej za darmo >> popelniane zbrodnie są zbrodniami przeciwko ludzkości ale Rada Bezpieczeństwa tego nie widzi blokując wszelkie rezolucje mające wprowadzić pokój na tym terenie. Antysemici zamknięci w samolotach i czołgach , to nowy rodzaj awangardy rodzaju ludzkiego przyznajacy sie do pochodzenia żydowskiego a przedtem będący obywatelami świata , tyle narodowości znalazło się w Izraelu , że powstała mieszanka wybuchowa stloczona na niewielkiej powierzchni do zycia. Teraz realizuje się scenariusz zniszczeniania biologicznego sąsiadów semitow przez pseudo semitów a raczej antysemitów, bo taki ładunek nienawiści do sasiadów i do uciekania się do zbrodni ludobójstwa moga mieć tylko antysemici. W publikatorach jak pokazuja wywiady z dowódcami armii izraelskiej to widać jak na dłoni że to sa europejczycy bez śladów krwi semickiej, tym też można tłumaczyć nienawiść do sąsiadów. Dalsze naloty lotnicze to zniewaga wyrządzana światu, to zaprzeczenie człowieczeństwa, to barbarzyństwo w czystej postaci. Ludzie zwykli miłujący pokój sa lekceważeni, a garstaka przywódców właścicieli świata postępuje z ludźmi jak ze zwierzętami, czy tak ma wyglądać demokracja w globaliźmie i zbliżającej się erze cywilizacji śmierci.
jliber / 82.210.134.* / 2006-08-05 14:19
Hehe, nie pierwszy jestes co po wyglądzie ocenia przynależność rasową i narodową ;)
obserwator / 83.20.179.* / 2006-08-05 14:39
przynależności narodowej nie oceniam po wyglądzie bo to bezcelowe, ale publikatory podawały wielokrotnie że ponad 1.000.000 ( milion) obywateli żydowskiego pochodzenia, zaludnilo państwo IZRAEL przenosząc sie sukcesywnie z Rosji, co potwierdziły wywiady z mieszkańcami Izraela mówiącymi po rosyjsku. Jest tam dużo Polaków bo wielu mieszkańców Izraela zachowało podwójne obywatelstwo, sa jednocześnie Izraelczykami i Polakami, łączy ich żydowskie pochodzenie. Zgodnie ze słownikową definicją >> kto jest semitom: dość łatwo ich wyróznić z otoczenia innych narodowości , bo słońce jak stempel robi swoje, natomiast nie można tego zrobić w przypadku europejczyków, bo ich wygląd nie podlega zmianie ale zachowania tak, bo stali sie wrogami dla swoich sąsiadów z premedytacją >> aby zabrać komuś ziemie, to nalezy go zabić i to sie stosuje a świat z przerazenia osłupiał, że może nastąpic i następuje powrót współczesnego teroryzmu państwowego.
jliber / 82.210.134.* / 2006-08-05 19:53
No tak, Izrael jest stworzony wyłącznie z żydów którzy osiedlali się tam od lat 80tych XIXw. Przybywali z różnych krajów, w tym z Rosji, nie wiem co tak bardzo Cię w tym podnieca. Twoja teoria o żydowskich europejczykach jako antysemitach to naprawdę niesamowita ekwilibrystyka umysłowa. Stary, ktoś naprawdę musiał mieć dobry towar jak to wymyślał. Nieprawdą jest że żydzi pałają nienawiścią do arabów. To arabowie pałają nienawiścią do żydów bo im "zabrali" ziemię. Żydzie po prostu chcą spokojnie żyć w Izraelu i jedyne co robią to bronią swoich pozycji. Liczenie na to że żydzi się stamtąd wyniosą to na tej samej zasadzie myślenie co że Polacy się wyniosą ze Szczecina. Ta cała arabska nienawiść do żydów to tylko narzędzie w ręku arabskich dyktatorów aby zachamować napływ demokracji do krajów arabskich. Ideologia którą reprezentują USA-żydzi-europa to największy wróg państwa wyznaniowego. Hezbollah i Hamas to organizacje opłacane przez państwa typu Iran których elity demokracji boją się jak ognia.
obserwator / 83.20.179.* / 2006-08-05 21:10
do jliber>> dotychczas pobieżnie i przypadkowo interesowałem sie historia Izralela i migracji ludności pochodzenia zydowskiego w świecie, czas nadrobić zapuźnienia bo mieszkańcy Izraela zagrazaja pokojowi na świecie podobnie jak kiedyś krzyżacy na ziemiach polskich. Eksodus ludności żydowskiego pochodzenia zaczął się od maja 1948 roku i z roku na rok coraz więcej obywateli świata różnych obywatelstw pochodzenia żydowskiego osiedlało sie na ziemiach Izraela, a że tych obywateli przybywało coraz więcej i więcej >> w tym ponad milion obywateli rosyjskich pochodzenia żydowskiego, to nacisk na zabieranie ziemi sasiadom semitom staje się sprawą życiowa dla Izraela. Dla mnie przybysze którzy osiedlaja się na zagrabionych zieniach, to antysemici bo semita tak nie postępuje ze swoimi braćmi . Zniszczona infrastruktura sąsiadów semitów, biologiczne wyniszczanie sąsiadów semitów na rozkaz , to zbrodnia przeciwko ludności semickiej tylko antysemita może to zrobić bezkarnie bo go z ta ziemia i sasiadami nic nie łączy , bo jest przybyszem, jemu w głowie jeden cel >> tylko żeby zagrabić wszystko co sie da, nie mają sumienia przybysze, to urodzeni sadyści na rozkaz , dlaczego tak sie dzieje? Nie wiem ilu było mieszkańcow rdzennych żyło na ziemiach Izraela w 1948 r ale teraz podaje sie że jest to 6 352 117, wikipedia podaje wiele interesujących danych potwierdzających, że przybysze stanowią decydująca większość. Zatem prawda obiektywna jest taka, że na małej przestrzeni , bez wyobraźni albo celowo, zgromadzono miliony żydów ze względu na pochodzenie, co wytworzyło mieszanke wybuchową zdolna zabić samych siebie, i to sie dzieje. Widziałem w telewizji jak rabini dawali blogoslawieństwo żolnierzom idącym na wojnę dla zabijania niewinnych cywili w tym dzieci i kobiet. Zatem jest to wulkan ktory wybucha co chwila i stwarza realne zagrożenie dla sasiadow semitów >> palestyńczyków i pozostałych sasiadow, także dla siebie. Prosze zapoznać sie sytuacja w Afganistanie, 2 miliony wdów, dzieci okaleczone bez raczek, nóżek i co nic , świat nic nie robi bo to co robi to nieróbstwo, zapomniano o tych ludziach, cały czas sa miny podobne do sprzętow użytkowych aby oszukać aby zabijać.
Podobnie sie dzieje z sasiadami którzy przeszkadzają , w Libanie widać było, że kraj sie rozwija, że ludzie zaczynaja być szczęśliwi. Zabrano szczęscie ludziom, zniszczono ich dorobek, tylko antysemita, sadysta, morderca z krwi i kości tak postępuje a świat patrzy i przerażony milczy, dla mnie to niezrozumiałe i przewrotne postępowanie.
Lolek / 83.22.9.* / 2006-08-06 13:06
To niech Pan się weźmie do roboty i zaradzi temu zamiast spędzać dnie pseudointeligencko bełkocząc na forum.
obserwator / 83.20.231.* / 2006-08-08 08:39
do Lolek>> prawda obiektywna zawsze sie obroni, ja posługuje sie prawda, prawda boli , ale oczyszcza sumienia. Mam nadzieje, że po przeczytaniu wpisów zastanowi sie Pan nad kretactwami możnych tego świata .Prawdy nie bedzie nazywać bełkotem, bo belkot jest bełkotem a jednak Pan przeczytał wpisy i proces rozumienia nastąpił, dobre i to na poczatek.
Lolek / 83.22.35.* / 2006-08-05 11:30
Brawo! Zaczął Pan stosować interpunkcję. Teraz jeszcze proszę spróbować robić to poprawnie. Dodatkowo proszę sobie przypomnieć kto jakie wydarzenie sprowokowało ten konflikt i kto rzeczywiście jest jego inicjatorem.
MP / 85.219.252.* / 2006-08-09 10:30
Konflikt sie rozpoczal wymordowaniem ponad 3000 palestynczykow w obozie w Libanie przez finansowane przez Izrael bojowki Falangi korzystajace z ligistycznej pomocy Izraela. Akcja ta byla kierowana osobiscie przez Ariela Szarona za co zostal persona non grata w UE i innych krajach i stracil swoje stanowisko w rzadzie Izraela..
W odpowiedzi na to ludobojstwo powstal Hesbollach.
obserwator / 83.20.179.* / 2006-08-05 13:49
do Lolek>> pamięć to fakty historyczne, te prawdziwe będące prawdą materialną same się obronią. Lecz bogatym, których jest ich niewielu w świecie, żal budować księżycowe doliny dla większości społeczeństw, akceptują jako zboczeńcy wszelkie sadystyczne zachcianki, wolą popełniać zbrodnie przeciwko ludzkości, bo są hegemonami świata , są sprzedawcami śmierci, są bezkarni. Mam w pamięci obraz starego ojca, żolnierza porwanego dla wymiany za kobiety i dzieci palestyńskie przetrzymywane w więzieniach izraelskich. Słońce świeciło , było bardzo gorąco, ojciec tego żołnierza podlewal trwnik, trawa była piękna , zadbana, duzo wody na nią wylano >> a obok piękny budynek w którym żył i mieszkal porwany żołnierz. Podobni mu żołnierze siedząc w samolotach, czołgach, używając niedozwolonej prawem bronii, otrzymanej od hegemona jako dar bez obowiązku zapłaty za kwotę 2 miliardy dolarów rocznie, korzystając z sieci satelitarnej strzelaja jak do zwierząt >> do palestyńczyków i libańczyków. Czy to jest właściwa postawa etyczna tych ludzi , morderców na rozkaz, nie potrafia odmówić wykonywania rozkazów przeciwko cywilom, ich ginie najwięcej, jedna trzecia to dzieci. Zal mi tego ojca, żal mi tego zołnierza w niewoli ale serce mnie boli jak widzę spodlenie elit władzy, niosących swoim sąsiadom zagładę , śmierć z przgnienia, śmierć z głodu, to potworna współczesna zbrodnia.
prawdziwy kokosz / 213.156.103.* / 2006-08-05 17:27
proszę iść do lasu, pochylić się i w tej pozycji przebiec kawałek. Po pierwszej kolizji proszę przemyśleć sprawę jeszcze raz.

Najnowsze wpisy