APEL - o wsparcie

2lipsk / 83.3.73.* / 2009-01-29 07:43
SZCZĘŚĆ BOŻE !


Zwracamy się z bardzo gorąco i serdeczno prośbą o pomoc w pozyskaniu środków finansowych na leczenie i rehabilitację naszej kochanej córeczki Justunki. Justynka ma 16 lat, od młodych swoich lat często nam zapada na zapalenie nerek i często przebywa w szpitalu. Schorzenie: moczenie nocne i dzienne, obserwacja w kierunku odpływu żołądkowo-przełykowego, stan zagrożenia kamicą. Lekarze stwierdzili bardzo dużą wadę zgryzu. Już od ponad dwóch lat jest pod stałą kontrolą specjalisty Ortodontki. Ma wyznaczoną kontrolę co dwa miesiące u Ortodątki. Każda kontrola kosztuje 100 zł. Plus dojazdy. Obecnie planowane jest założenie aparatu stałego. Koszt takiego aparatu wynosi 1500 zł. Taki aparat trzeba nosić co najmniej dwa lata i co najmniej przez dwa lata trzeba będzie jeszcze jeździć na kontrole co dwa miesiące do Ortodontki. Jak wiadomo wiążą się z tym bardzo duże koszty i nie jesteśmy w stanie sprostować wszystkim potrzebom, związane z leczeniem naszej kochanej córeczki. Jesteśmy w bardzo ciężkiej sytuacji materialno-finansowej. Mamy piątkę dzieci. Najmłodsza córeczka zmarła miała 12 lat też bardzo mocno chorowała. Oboje nie pracujemy zawodowo i nie mamy żadnego stałego źródła dochodu. Żyjemy z zasiłku rodzinnego i pracy dorywczej. Nasze mieszkanie ( z kredytem ) w Spółdzielni Mieszkaniowej jest zadłużone 97.868.97 zł. jest to bardzo , bardzo duża suma, ach strach pomyśleć, kiedy to spłacić. Z naszej strony robimy wszystko, co możemy zrobić dla zdrowia dla naszej kochanej córeczki, ale z braku pieniędzy możemy jej tylko zapewnić ogromną miłość i duchowe wsparcie,
Prosimy o jakąkolwiek pomoc finansową na leczenie i rehabilitację naszej córeczki. Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość jesteśmy i będziemy bardzo wdzięczni, z góry i z całego serca ślicznie i serdecznie dziękujemy, za każdy odruch wrażliwości i życzliwości. Dziękujemy za każdą pomoc i życzliwość i za Waszą otwartość. Naszą ogromną wdzięczność wyrażamy w modlitwie, prosząc, Miłosiernego Pana, by darzył każdego z Was Swoją miłością i hojnie wynagrodził łaskami Wasz DAR SERCA dla naszej kochanej córeczki.

Za wszystko z całego serca składamy serdeczne Bóg Zapłać.
Szczęść Boże.


Wspomóżcie dobrowolną ofiarą na konto;


Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
ul: Łomiańska 5
01-685 Warszawa
Nr: 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248

z dopiskiem: na leczenie i rehabilitację; Sawicka Justyna

Ty też możesz pomóc!
Przekaż jej 1% swojego podatku!!!
Na leczenie i rehabilitacje
Od ubiegłego roku zmieniły się zasady przekazania 1% podatku

Jak przekazać 1%?
Nowe zasady przekazywania 1% - przeczytaj koniecznie

Najważniejsza zmiana - przekazaniem 1% zajmuje się Urząd Skarbowy.
Nie trzeba samodzielnie robić przelewów!
Urząd Skarbowy przeleje pieniądze na wskazany w druku PIT cel.

W rubryce "wniosek o przekazanie 1%" wpisujemy:
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
KRS 0000037904

a w rubryce "INNE INFORMACJE" należy wpisać: : na leczenie i rehabilitację; Sawicka Justyna , nr; 5562

Dopisanie imienia i nazwiska jest konieczne, aby Twoja wpłata trafiła na jej konto!

Oprócz 1% podatku na konto w Fundacji można wpłacać także wszelkie darowizny w dowolnej wysokości. Będziemy ogromnie wdzięczni za każdą, nawet najbardziej symboliczną kwotę.
Wspomóżcie dobrowolną ofiarą na konto;

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa
numer konta bankowego: 50 1020 1156 0000 7902 0007 7248
również z dopiskiem:
na leczenie i rehabilitację; Sawicka Justyna


To nic nie kosztuje i nigdy nie było takie proste .
Podaruj 1% podatku

Prosimy bardzo gorąco i serdecznie o nagłośnienie wśród swoich znajomym , koleżanek i kolegów, może oni tesz zechcą pomóc Justynce

Kto może przekazać 1% podatku ;
• podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych,
• podatnik opodatkowany ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych,
• podatnik objęty liniową, 19 - procentową stawką podatku,
• podatnik uzyskujący dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych oraz pochodnych instrumentów finansowych
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy