Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Apple "niestety" jeszcze długo będzie numerem 1

Apple "niestety" jeszcze długo będzie numerem 1

Wyświetlaj:
niedzik / 192.168.254.* / 2012-12-13 11:22
nie dziwota, apple to najlepsza marka na rynku:)
grubybenek / 79.184.158.* / 2012-10-02 12:01
taka sama zasada jak konsole, gry na playstation działają lepiej niż na kompach, wiadomo jedna platforma sprzętową a nie setki kombinacji. Wielkim fanem aple nie jestem ale trzeba przyznać ze tablet zrobili świetny, ale przyzwyczaiłem się do andka ;)
tmave_pivo / 87.105.187.* / 2012-06-27 14:52
OMG... kto to w ogóle dopuścił do publikacji? Przecież to jest na poziomie przeciętnego komentarza pod dowolnym artykułem o AAPL na majejpldotpeel czy technologiedotgazetadotpeel

"Apple zaczyna pro­duk­cję pro­ce­so­rów o nowej ar­chi­tek­tu­rze"

Ooo, postawili jakąś swoją fabrykę?

"System działa spraw­niej, płynniej"

To są nieweryfikowalne, subiektywne odczucia, a nie fakty.

Byłbym skłonny się zgodzić może z autorem, ale:
- rozpoczęcie sprzedaży nowej wersji telefonu, gdzie głównym argumentem jest 'rewolucyjne' rozwiązanie asystenta z rozpoznawaniem mowy (kupione razem z całą firmą), a przy pierwszych problemach tłumaczenie się, że jest to wersja beta (casus Siri),
- rozpoczęcie sprzedaży nowej wersji tabletu, gdzie jedną z głównych nowości jest 'światowy zasięg 4G', po czym przyznanie się, że cały świat to Kanada + USA

to zdecydowanie nie jest są sytuacje, których można by oczekiwać od firmy, która ma tak limitowaną ilość własnego sprzętu i oprogramowania do obsłużenia.
pallu / 195.61.140.* / 2012-02-24 19:31
dużo w tym jest prawdy. w ofercie niektórych producentów trudno się połapać - tyle jest różnych modeli. apple wie co robi robi dopracowując do perfekcji swoje telefony. Podobnie jest z laptopami apple - w porównaniu np do asusa jest ich w ofercie bardzo mało co pozytywnie odbija się na ich jakości.
dendrytus / 178.36.22.* / 2012-08-18 09:11
Laptopy dla Apple są składane przez Asusa.
tmave_pivo / 87.105.187.* / 2012-06-27 14:55
Jeżeli tak ma wyglądać perfekcja, to chyba wolę wrócić na drzewo.

Najnowsze wpisy