Forum Polityka, aktualnościKraj

Arłukowicz powinien zostać wykluczony z komisji?

Arłukowicz powinien zostać wykluczony z komisji?

Wyświetlaj:
* ^ * / 89.228.29.* / 2010-01-24 15:11
Arłukowicz ma czyste sumienie to i umysł ma zdrowy . . . on nic nadzwyczajnego nie robi, stara się tylko dociec prawdy, a robi to w sposób obiektywny . . . (dzisiaj normalność jest w cenie)
kaczorek ma motorek / 2010-01-24 13:48 / Tysiącznik na forum
Poseł Arłukowicz zaskoczył wszystkich umiejętnością zadawania pytań bystrością umysłu
Jego pytania wręcz miażdżyły Chlebowskiego.
Zastanawiam się czy Pan Arłukowicz nie minął się za powołaniem kształcąc się w kierunku medycznym a nie w kierunku prawa .
* ^ * / 89.228.29.* / 2010-01-23 18:21
Tacy jak Arłukowicz to rzadkość wśród polityków, większość to dranie uwikłani w róże afery i oszustwa i jeżeli pojawi się ktoś uczciwy i obiektywny to należy go eliminować . . .
parytety antykobiety / 188.33.112.* / 2010-01-23 16:35
Partia rządzi , partia radzi , partia nigdy was nie zdradzi ( Rycha , Zbycha , Mira).
I pomyśleć że interesy partii stoją ponad Interesem kraju tak jak w PRL-u.
Układy , znajomości i finansowe "uprzejmości" rządzą.
Pieniądz i zysk ponad dobro zwykłego szarego obywatela.
Lobbing skrywany pod dywan poprzez zobrzydzanie komisji telewidzom.
Niedobrze się robi jak patrze co oni tam wyprawiają , gorzej niż idioci.
Może na tym polega cały plan żeby ogłupić (otumanić) tłumy polaków.
dgen / 2010-01-23 13:43 / Tysiącznik na forum
już dawno pisałem, że komisji powinni siedzieć sami POmyleńcy - już dawno byłoby po wszystkim: Chlebowski wróciłby na łono partii a Drzewiecki nie musiałby sie chować po hotelach i symulowac chorobę
JX / 91.193.160.* / 2010-01-23 12:20
Oczywiście, że Arłukowicz powinien odejść. Razem z Kempą i Wassermanem. To ta grupa próbuje dochodzić obrzydliwej prawdy, wbrew zasadzie pozostałych:
„Prawo nas nie obchodzi, to my obchodzimy prawo.”

Imć pan Tomasz Nałęcz postępuje jak pacjent, który zgłasza lekarzowi ból wątroby. Zapytany, czy pije alkohol, odpowiada – piję, ale to nic nie pomaga!

Czy można się dziwić, że w tej sytuacji odświeżane są piosenki Kukiza?
„Jak ja się wami k…y brzydzę, jak ja was dobrze k…y znam
Jak ja się bardzo ludziom dziwię, którzy wybrali taki chłam
To wszystko czego się dotkniecie, od razu obracacie w pył
Szarańcza przy was to jest bajka, bo cały kraj już zgnił.
Opasłe mordy, krzywe ryje, kurestw.o wszędzie tam, gdzie wy…”
mfg / 83.6.247.* / 2010-01-23 11:59
nalecz to zdrajca. zdradzil juz kazdego z kim wspolpracowal. teraz chce zdradzic wszytskich polakow. lepiej sie nie przekonujmy jak by nas zalatwil gdyby zostal prezydentem
Kibic / 77.254.14.* / 2010-01-23 11:41
Już PO-wcom przeszkadza Arłukowicz. Ten facet ma jaja i jest bardzo inteligentny. Załatwi was lepiej jak Waserman, bo tego skutecznie blokuje Sekuła - strasznie nieobiektywny facio.
Jako młody wyborca PO jestem zniesmaczony ta drużyną. Zakiwacie się na śmierć niech no tylko dołączy do drużyny Schetyna i Tusk.
Pozdro
możenastąpipoprawa / 200.96.49.* / 2010-01-23 11:34
p. Arłukowicz, jest rada, jak pan spotkasz nałęcza gdzieś na uboczu to kopnij go pan w zad.
man13 / 2010-01-23 10:59 / Tysiącznik na forum
Zostawić błazna niech sam się zdyskredytuje. Szkoda tylko lewicy że na jej wizerunku zaciąży taka persona.
Gdetw. / 217.97.193.* / 2010-01-23 13:33
Widzę,że i tutaj jesteś pełowski deklu 13. Oczywiscie lemingu,że nalezy zostawić dziwnego przewodniczacego i tego brodatego tuza inteligencji.Masz rację p.......e.
lezdrub / 79.185.81.* / 2010-01-23 10:09
Oszuśći moga sie konsultować i uzgadniac co mówić,. Dano im na to ponad 3 miesiace.Śledczy nie maja prawa dopytywać o szczególy, żeby przpadkiem coś nie wykryli.

U nas wprowadzono juz dawno zasadę, że oszuści mają wieksze prawa, niż porzadni obywatele.

Takiemu ZBYCHOWI wolno mówić, że nie pamieta i może nie odpowiadać.
Dawniej wiedzieli, jak przywracać pamięć.
maruda2 / 2010-01-23 11:05
A ja myślałem ,że pytał ją o korytarze.
No ,ale nie dajmy się zwariować , to taki tekst by wprowadzić temat zastępczy .
Zamiast mówić o lobbingu , o którym tak ładnie opowiedział były poseł pan Marek Walc , o tym ,że mamy w Polsce wiele działań lobbystycznych , które powodują ,że tworzone prawo jest sprzeczne z interesem Polski i Polaków.. to mamy do czynienia z wprowadzaniem różnych tematów zastępczych. A MOŻE BY TAK PRZEJRZEĆ NASZE PRAWO POD KONTEM DZIAŁAŃ Z POD ZNAKU CHLEBOWSKI I SPÓŁKA
pan władek / 89.231.102.* / 2010-01-23 10:24
wiedzieli, ale innym, sobie SBychy, rychy i miry przywracać przecież nie będą.
Lorunia / 91.94.220.* / 2010-01-23 12:19
Robi się gorąco więc po próbie wykluczenia posłów z pis teraz kolej na posła , który też jest zbyt dociekliwy .

Najnowsze wpisy