Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Aromamarketing, marketing zapachowy – co sądzicie?

Aromamarketing, marketing zapachowy – co sądzicie?

JerzJerzy / 46.112.204.* / 2014-04-02 14:30
Witam, zbieram informacje na temat tego rodzaju marketingu. Czy ktoś miał do czynienia z marketingiem zapachowym w swojej firmie? Jak efekty?
Wyświetlaj:
Sylwia741 / 89.73.15.* / 2021-03-09 09:03
aromamarketing to niesamowite narzędzie do zwiększenia zainteresowania/zakupów. Sama byłam w szoku kiedy po konsultacji z aroma design, którzy mi pomagali zauważyłam ,ze jeden z zapachów no normlanie jakby łączył się z moją kliniką. Zauważyłam po kilku miesiącach, że Panie pytają o zapach, jets wyczuwalny mniejszy strach przed gabinetem. Aromatyzacja wnętrza to ciekawe rozwiązanie, myślę, że przynosi wiele korzyści, bo zapach ma znaczenie i zapach w takiej klinice można zmienić co wyjdzie na plus
ZuzaMaja70 / 2014-12-05 10:05
To świetna sprawa. Klient nie czuje się nachalnie atakowany marketingiem i często nawet nie wiem, że jest poddawany działaniom mającym na celu jego sprowadzenie do sklepu lub dłuższe przebywanie w sklepie. Myślę, że warto w to zainwestować :)
aromiak / 90.156.7.* / 2014-11-11 22:27
Witam,

zapraszam do kontaktu, przekazemy maksymalnie wiele rzetelnych informacji i wiedzy.
www.aroma-marketingeu
Nexy / 89.174.195.* / 2014-10-26 00:42
A ile jesteś w stanie przeznaczyć na działania i co prowadzisz? Jeśli masz sklep w centrum handlowym to warto byś odwiedził stronę http://www.aromacorp.pl/. To firma, która obsługuje wiele sklepów oraz eventów, gdzie pojawiają się stoiska. Dopasowują zapach do konkretnego klienta i branży, w taki sposób, nie był nachalny, ale sprowadził klienta.
olepl / 213.238.103.* / 2014-09-24 11:44
Marketing zapachowy to skuteczne narzędzie, jeśli tylko jest dobrze dobrane, tzn. zapach współgra z profilem firmy i nie jest nachalny. Plus jest taki, że jest to forma reklamy, która jest niedroga. Więcej o aromamarketingu polecam w tekście: http://www.ole.pl/webpage/jak-dobrac-odpowiedni-wklad-zapachowy.html
mariobrosss / 31.174.240.* / 2014-05-29 17:07
Chętnie się wypowiem z punktu widzenia klienta. Otóż bardzo lubię, gdy wchodząc do sklepu czuję przyjemną woń. Dzięki takiemu „wodzeniu za nos” dłużej zdarza mi się przebywać w takim pomieszczeniu, co oznacza, że więcej oglądam, co oznacza, że najprawdopodobniej kupię coś bądź kupię więcej :-) Wypowiadam się ja, świadomy manipulacji klient :-)

Najnowsze wpisy