asdrszfba

bd7984 / 85.222.42.* / 2013-01-18 00:48
Ja Mariusz Sadowski, przepraszam pana Michała Grabowskiego oraz spółkę Bezpieczne Inwestycje (dawna nazwa EMG Capital Partners Sp.z.o.o.) z siedzibą w Warszawie za rozpowszechnianie nieprawdziwych i godzących w ich dobra osobiste treści, sugerujące nieuczciwość w prowadzonej działalności gospodarczej oraz w odniesieniu do pana Michała Grabowskiego dopuszczenie się czynu zabronionego na moją szkodę przez co naraziłem wyżej wymienione podmioty na utratę zaufania wymaganego w prowadzonej działalności gospodarczej.
Wyświetlaj:
Roman537 / 95.49.156.* / 2014-10-30 04:23
Pełna zgoda. Pan Sadowski miał rację, a ten bezczelny [...] nie wiem dlaczego jeszcze chodzi na wolności !
Poszukuję pokrzywdzonych przez EMG Capital - kontakt: romanmaruszewski@wp.pl


### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
czesio67 / 109.243.3.* / 2014-05-13 17:50
Pana Komentarze na temat tej firmy były słuszne, nie ma Pan go za co przepraszac, tego złodzieja, bandyte, oszusta, jak by ludzie wczesniej posłuchali tego co Pan pisał na temat EMG Capital było duzo mnie ofiar tej bandyckiej firmy jaka prowadził michał g., to on teraz bedzie przepraszał całe zycie wszystkich biednych ludzi za krat :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy