Forum Polityka, aktualnościKraj

Atak na biuro poselskie PiS. Nie żyje co najmniej jedna osoba

Atak na biuro poselskie PiS. Nie żyje co najmniej jedna osoba

Wyświetlaj:
o1ostatni sprawiedliwy / 95.41.26.* / 2011-01-23 16:20
RYSZARD C na prezydenta!
01ostatni sprawiedliwy / 95.41.26.* / 2011-01-23 16:17
Jaka ulga.następny proszę koniecznie rasowy pisowiec.piję zdrówko SZANOWNEGO PANA RYSZARDA!pełen szacunek
001ostatni sprawiedliwy / 95.41.26.* / 2011-01-23 16:11
Rysiu kocham cię.też nie nawidzę pisuarów!
,,, / 89.229.229.* / 2010-10-29 19:10
I tak osłów trzeba wybić bo naród mają w du..... Dbają o swój stołek. Jak będzie rozróba to pierwsi zwieją za granicę.
jo. / 88.220.105.* / 2010-10-29 09:02
Ciekawa jestem czy autor pisał ze zrozumieniem...
Pierwszy podtytuł zawiera następujące stwierdzenie : "Śmiertelnie ugodził nożem 62-letniego asystenta europosła..."
Potem w tekście jest zdanie: "napastnik oddał 4 strzały z pistoletu do jednego z mężczyzn, przebywających w biurze Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna zginął na miejscu".
Smaczku dodaje fakt, że "Policja potwierdza śmierć jednej osoby".
Zagadka ile osób zginęło i w jaki sposób?
Gratuluję rzetelności!!!!
ha ha ha / 89.228.24.* / 2010-10-21 22:27
można się nieźle ubawić . . zapraszam do obejrzenia "szkła kontaktowego" na tvn24 . .
dwóch pedałów - jeden łysy w okularach, drugi zarośnięty w okularach . . tak se kadzą,
przy wtórze innych pedałów i lisbijek . . haha - niezły ubaw :))) - wydaje im się, że wszystkim głupim rozumy pozjadali
andrzek / 188.146.240.* / 2010-10-24 14:43
jak się dowiedziałem o zabójstwie to intuicyjnie czułem ,że sprawcę był esbek i tu nasuwa się myśl kto popiera reżim.oczywicie elektorat w więzieniu także ogromnie poparł partię miłości,no i "róbta co chceta " a' propos TVN to telewizja dla prostaków ,którzy dają sobie robić wodę z mózgu.Za tą nienawiść w 100% odpowiada Tusk z całym tym swoim bezczelnym i aroganckim niby rządem.Gdyby mieli choć trochę honoru to dawno podali by się do dymisji!Skundlili się aby tylko utrzymać się u władzy(bez obrazy dla piesków)Jak mawiał klasyk "raz zdobytej władzy nigdy nie oddamy"Słowem motłoch rządzi i grila nie da sobie odebrać.
Czarna Chmura... / 95.160.10.* / 2010-10-21 06:59
Jeżeli mamy do czynienia ze zbrodnią, której dopuściła się osoba bez mózgowa o symbolu po i z osobą mózgową o symbolu pis skłaniającą ją do takiego postępowania, to osoba pis jest winnym zbrodni osoby po. po jest w tym wypadku ofiarą osoby pis ze względu na niemożność kierowania swoim postępowaniem z powodu swojego upośledzenia umysłowego. np. gdyby ktoś wytresował małpę i skłonił ją do zamordowania człowieka, to małpa nie byłaby winna tej zbrodni, tylko właśnie ten człowiek.
Z tego płynie następujący wniosek jeżeli pisowcy są winni zbrodni dokonanej w biurze pis przez sianie propagandy nienawiści i przeciętny wyborca po jest bezmózgowcem niezdolnym do samodzielnego kierowania swoim postępowaniem i podejmowania rozsądnych decyzji (to chyba nie budzi wątpliwości), a Ryszard C. jest wyborcą po, to powinien on zostać uniewinniony przez sąd, a jeżeli sąd dopuściłby się oczywistej niesprawiedliwości w postaci wyroku skazującego, to nasz prezydent pan Bronisław Komorowski będzie zobowiązany go ułaskawić.
Analityk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / 83.27.22.* / 2010-10-20 23:15
Pod tym artykułem zostało zamieszczonych już ponad 600 komentarzy.
Ponieważ język jest wyjątkowo ostry, a autorów w ogóle nie interesuje samo morderstwo, a jedynie przypisywanie winy jednej lub drugiej parrti, zadałem sobie sporo trudu (poświęciłem na to prawie 4 godziny) i przeprowadziłem badania…
Przeanalizowałem pierwsze 500 wpisów. Oto wyniki:
- 246 wpisów da się jednoznacznie przypisać zwolennikom PiS
- 167 wpisów da się jednoznacznie przypisać zwolennikom PO
- 87 to wpisy jedno – trzywyrazowe, krótkie odpowiedzi, komentarze (rzadko kiedy dowcipne) nie mające jednoznacznej konotacji z którąkolwiek z tych partii
Następnie wszedłem głębiej w informacje o autorach.
- zwolennicy PiS wystąpili pod 93 pseudonimami
- zwolennicy PO wystąpili pod 92 pseudonimami
Poszedłem jeszcze głębiej, do numerów IP komputerów:
- zwolennicy PiS wysłali swoje komentarze z 28 komputerów
- zwolennicy PO wysłali swoje komentarze z 72 komputerów
Robiąc dalsze zestawienia, zauważyłem, że:
- 210 komentarzy zwolenników PiS zostało wysłanych z 4 komputerów
- pozostałe 36 komentarzy zwolenników PiS z 14 komputerów
Rekordzistą po stronie PiS jest posiadacz komputera o numerze IP 92.96.213.3 - -
W sumie zamieścił 62 wpisy podpisując się 28 pseudonimami
W przypadku PO:
- 115 komentarzy zostało wysłanych z 64 komputerów
- pozostałe 52 komentarze zostały wysłane z 8 komputerów
Rekordzista po stronie PO jest posiadacz komputera o numerze IP 89.25.618.3 - -
Zamieścił 14 komentarzy podpisując się 3 pseudonimami.
Moje wnioski:
- w znakomitej większości (zwłaszcza w przypadku PiS) komentarze zamieszczane są prawdopodobnie przez zawodowców.
- najgorsze, że prawdopodobnie przez płatne agencje PR.
Serce boli, że partie te dofinansowywane są z naszych podatków!!!
Resztę pozostawiam Wam do samodzielnego przeanalizowania.
ździcho / 83.238.152.* / 2010-10-21 20:37
Panie Analityk, czy pan jesteś tak ciasny, że wszystko co poza PiSem i PO nie mieści się w pana percepcji?
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-20 23:35
Panie Analityk niech Pan pokaze chociaz jeden wpis kogos z IP 92.96.213.* albo 89.25.618.*.
Wyglada na to ze jest Pan zwyklym oszustem.
Analityk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / 91.94.73.* / 2010-10-21 00:18
Wypraszam sobie.
Sądząc po tonie - mam do czynienia z prawdziwym wyznawcą Jarosława K.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-21 02:50
Wypraszac to ty se mozesz - parafrazujac odzywke Tuska do LK. - a oszustem jestes.
Sadzac po klamstwach jakie tu wypisujesz jestes prawdziwym wyznawca Tuska.
Analityk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / 83.27.22.* / 2010-10-21 19:04
Człowieku, czy Ty w ogóle jesteś zdolny do wymiany poglądów i informacji na jakikolwiek temat?
O jakich moich kłamstwach piszesz? Co Ci nie pasuje? Nie jestem zawodowym statystykiem i może niektóre wypowiedzi typu: "pełne zanurzenie, łódź POdwodna" mylnie uznałem za neutralne, a powinienem jako komentarz zwolennika PiS, ale czy to wystarczy Ci aby nazywać mnie oszustem? Czy to że internet zapewnia Ci anonimowość dodaje Ci skrzydeł?
Jeśli zwolennik PO powie, że nie lubi kapuśniaku nazwiesz go zdrajcą narodowym?
Naprawdę coraz bardziej obawiam się o los demokracji w naszym kraju.
P.S.
Absolutnie nie jestem zwolennikiem PO. Nie jestem również przeciwnikiem PiS. Podchodzę natomiast z ogromna rezerwą do Jarosława Kaczyńskiego.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-21 19:36

O jakich moich kłamstwach piszesz?

Zadalem ci pytanie na ktore nie odpowiedziales.
Panie Analityk niech Pan pokaze chociaz jeden wpis kogos z IP 92.96.213.* albo
89.25.618.*.

Takich IP zwyczajnie nie ma w tej dyskusji.
Analityk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / 83.27.6.* / 2010-10-22 00:43
Wydawało mi się, że wszystkich nas obowiązuje ustawa o ochronie danych osobowych, więc utajniłem nie tylko jedną, ale ostatnie trzy cyfry z nr IP i zmieniłem pierwszą.
Uważam, że polityka polityką, ale własność prywatna (do niej należy również tajemnica własnej tożsamości) jest ważniejsza.
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-22 00:50

więc utajniłem nie tylko jedną, ale ostatnie trzy cyfry z nr IP i zmieniłem pierwszą.


IP 92.96.213.3 - -

Znowu cos oszukujesz.
Nie ma zadnej wypowiedzi ktorej IP zawieralby cyfry 2.96.213
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-22 00:45
Cos mataczysz poniewaz adresy IP sa podane przy kazdej wypowiedzi osoby niezalogowanej i nie ma potrzeby niczego ukrywac.
A.B. / 83.8.247.* / 2010-10-20 20:30
Szkoda człowieka(nie Pis-owca,nie polityka).Smutne jest to ,ze pan J.Kaczyński wykorzystuje to politycznie.Słucham jego wypowiedzie i wstyd mi go słuchać.
Czasami mam wrażenie,że jest to człowiek chory(poważnie) .Zawistny,zajadły,ogłupiały na tle własnej ideologi zwalczającej SLD-Boże widzisz i nie grzmisz!
Wpadł szaleniec nie lubiący J.Kaczyńskiego,zabił kogo zabił a J.Kaczyński jeszcze parę dni i powie,że Tusk go wynajął-paranoja.Tusk cały czas powtarza żeby łagodzić ten trudny okres a PIS-owcy wszyscy jak jeden mąż mówią to samo a Węgrzyn to chyba zaciął się z tym porównywaniem Piłsudskiego do Kaczyńskiego(Piłsudski w grobie się przewraca)Wezcie komisje śledczą niech robole podatki płacą a wy w stołki p******** politycy pis-u będziecie dopatrywać się nie istniejących faktów MAMO!!!!- uderzcie się w czoło i trochę więcej pokory!Sodoma i Gomora też zostały zalane.
misiupisiu / 89.79.1.* / 2010-10-20 16:51
Mord z Rybnika i Łodzi łączy jedno: rodzinne koligacje . Tam był to układ ojciec-syn a tutaj ugrupwanie po-pis (RODZINA) zjednoczone jedną myślą: TERAZ Q..WA MY!!!!. Raz jeden lub drugi na wierzchu ale skupieni na sobie. a głównym celem jest PEŁNY EKSHIBICJONIZM POLITYCZNY.
szposzczgawczy / 93.176.241.* / 2010-10-20 12:08
To dosyć czytelne przesłanie dla "elyty" rządzącej. Nas jest więcej. Jest źle i odpowiedzialni za ciągnięcie ku dnu nie będą bezkarni.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-10-20 09:31
PEŁNE ZANURZENIE
Łódź POdwodna ... Łódź POdwodna ..
Zmartwiony / 91.94.30.* / 2010-10-20 09:01
Mam same złe przeczucia.
Ludzie intuicyjnie czują strach przed tym co może nastąpić. Niektórzy, jak ten desperat z
Częstochowy/Łodzi nie potrafił zrobić nic innego.
Gdyby w 1938 roku powiódł się zamach na Niejakiego Adolfa H. Europa oszczędziłaby
kilkadziesiąt milionów istnień ludzkich… A co mówilibyśmy o zamachowcu? Że szaleniec...
Jarosław K. jest bardzo niebezpiecznym narodowym socjalistą.
Nigdy nie walczył o wolną Polskę ani o demokrację. Zawsze walczył o władzą dla siebie!
Uważa, że Polska to On!
Pamiętam doskonale sprzed kilkunastu lat serbskiego patriotę – Swobodana
Miloszewicza.
Dokładnie takie same, sprawdzone metody działania. Łatwo jest rozbudzać nacjonalizmy,
zwłaszcza wśród ludzi starszych lub niesamodzielnych. Ludzi, którzy nie potrafią ocenić
czyichś prawdziwych intencji od wypowiadanych słów.
Boję się, że w ciągu 2 lat w Polsce poleje się krew. Jarosław nie cofnie się przed
niczym, aby sięgnąć po władzę dla siebie.
ora_et / 77.113.44.* / 2010-10-20 19:28
Zmartwiony to potencjalny morderca. Kacapy gdy mordowały w Katyniu, czy na Wołyniu myślały? identycznie. Nie tacy ludzie nie myślą lecz łatwo ulegają , ze strachu stają po stronie silnego agresora, enkawudzisty, esesmana czy bandziora. Czują przed nimi paniczny lęk i są w stanie dokonać najgorszego na rozkaz. Od tego zaczyna swoją wypowiedż. Zmartwiony, z taką osobowością, w stalinowskich sowietach byłby najbardziej zajadłym czynownikiem. Problem tutejszego społeczeństwa, skłamałbym, że polskiego, to niesłychany konformizm, o czym socjologowie dopiero teraz zaczynają mówić. To efekt homo sovieticus, który rozwija się nadal w tym posowieckim społeczeństwie. Zwróćcie uwagę na wiek mordercy. Jego młodość przypadała na epokę stalinowską. Dzisiejszy obraz polityczny i społeczny jest kopią głębokiego peerelu. Nikt do dzisiaj nie policzył, bo nie wolno, ówczesnych ofiar. To morze wypełniły właśnie takie bojące się sługusy enkawudzistów. Te dwa istnienia to kropelka w tamtym morzu. Wieczne odpoczywanie...
Szkodazetaksiedzieje / 91.94.203.* / 2010-10-20 21:54
Nie, młodość Ryszarda C. z Częstochowy nie przypadała na lata stalinowskie. Gdy Patriota (według Kaczyńskiego) E. Gierek doszedł do władzy, Ryszard C. miał 21 lat.
Z tego co usłyszałem, to jest on zawiedzionym, sfrustrowanym członkiem PIS-u, majacym ogromne pretensje do Jarosława, że sysematycznie niszczy i kompromituje polską prawicę (zresztą, ja równiez tak uważam).
A wyznawcy PiS-u, którzy na forach internetowych obrzucają błotem i inwektywami wszystkich, którzy maja inne poglądy niż Jarosław, są na to najlepszym dowodem
@@@ / 87.207.29.* / 2010-10-20 23:38

Z tego co usłyszałem, to jest on zawiedzionym, sfrustrowanym członkiem PIS-u...

Twoj oficer prowadzacy ci ta bzdure wmowil?
ora_et / 77.113.44.* / 2010-10-20 23:34
Wg. prawideł socjotechniki to właśnie Kaczyński skorzysta z tego mordu. Szkodażetaksiędzieje formułuje efekty zastosowanych dzisiaj wobec populi socjotechnik. Morderca to też ich ofiara-tych niebydląd, mędrców rodem z esbecji, wydmuszek quasi profesorów o biografii szmalcowników i prowokatorów. To wykonawca wyroku zwycięzców, tak jak ci dziadkowie którzy rzucali g-nem na krzyż i odpalali granaty. Współczuję Szkodażetaksiędzieje, gdyż przy tym poziomie uwierzy, że polscy żołnierze w 39 to byli sfrusrowani, agresywni byli członkowie nsdap strzelający do narodu niemieckiego. Porównanie dalekie ale o podobnej mocy ale wystarczy socjotechniki by w to uwierzył. Wracając do mordercy to jego młodość zaczynała się w 58r., bo to w wieku 10-15 lat kształtuje się trzon świadomości ja i świata, relacji i ról społecznych. To w tym wieku następuje indoktrynacja.
jot-24 / 62.152.144.* / 2010-10-20 18:09
To zadziwiające wyznanie! Ilu jeszcze przemówi usprawiedliwiaczy dla mordercy ? Kretyni są zmartwieni że może być jakaś opozycja dla ukochanego donalda. Nie przyjdzie im do głowy zapytać kto poszczuwał ludzi by zdecydowali się na mord.
Zapominają że Kaczyński mógł rządzić 4 lata, a wyszło że chyba świadomie oddał władzę po dwóch. Gdyby był taki , jak to mówią jego wrogowie - rządziłby do dziś ! Ale kretyn tego nie zrozumie. Powtarza bezmyślnie hasła chorego z nienawiści Niesiołowskiego, a ten jest wystawiany przez Tuska. To nawet ślepy by dostrzegł. Niestety kretyn to gorzej niż slepy.
Przezorny / 212.244.192.* / 2010-10-20 11:01
szkoda, że przez takiego rozrabiakę giną niewinni ludzie
velandil / 2010-10-20 09:37 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Mam same złe przeczucia.

Już się tymi przeczuciami podzieliłeś z nami wielokrotnie. Skończ już spamować.
Tornado+ / 79.162.152.* / 2010-10-20 14:23
Ten Schetyna's boy dostał POlecenie służbowe od swoich mocodawców, żeby mieszać i z ofiary zrobić przestepcę...Witamy w PRL-u.
może POmoże / 81.210.19.* / 2010-10-20 08:48
Nawet wariat musi czuć poparcie dla swojej idee fixe, by dokonać zbrodni w imię tych przekonań. Skąd wziął siłę do realizacji? Niech sobie odpowiedzą ci, którzy uważają, że to wina Kaczyńskiego. Te wasze teksty są podobne do przerzucania winy za gwałt, na zgwałconą kobietę. Zabójstwo Gabriela Narutowicza też wynikło z fali nagonki rozpętanej przeciwko niemu. Poza zabójstwem Trockiego nie było chyba na świecie przypadku, by ktoś próbował dokonać zamachu na lidera partii OPOZYCYJNEJ!
Wychowani w nienawiści, puknijcie sie w głowę. WŁASNĄ!!!
velandil / 2010-10-20 09:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Nawet wariat musi czuć poparcie dla swojej idee fixe, by dokonać zbrodni w imię tych
przekonań

Ciekawe... racjonalny wariat powiadasz....
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy