Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Atmosfera spadków również na GPW

Atmosfera spadków również na GPW

orzech / .* / 2005-03-10 18:55
Komentarze do wiadomości: Atmosfera spadków również na GPW.
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-03-12 19:04
no tak pytanie tylko czy 70000 zł to ktoś duży :)
orzeł z krukiem / .* / 2005-03-11 16:25
dziś jedna z moich spółek zachowała się fantastycznie :) ja powiedziałem że schodzę do podziemia i on zszedł tam ze mną;;;;; no cóż jak widać ptaki trzymają się razem
mara / .* / 2005-03-11 15:23
osłodzę Ci tego betacoma i go kupię
mara / .* / 2005-03-11 15:20
pozerkajcie lepiej na ferruma właśnie tak wygląda duży połyk:)
dżeju / .* / 2005-03-11 18:45
nooooooooo, makler się pomylił? :)nie, nie, ale poważnie, ktoś duży ostro wchodził w końcówce? pewnie za kilka dni się dowiemy
guru / .* / 2005-03-11 15:01
o co im chodzi z tym lentexem ,może ktoś wie?na ich stronie wyczytałem że wart. akcji ok.25zł
guru / .* / 2005-03-11 14:19
jak wy sprzedajecie to ktoś kupuje nie poto żeby stracić
mara / .* / 2005-03-11 15:16
jak jeset bessa tez tak się dzieje i tak sprzedają i kupują następni nie po to żeby nie stracić i następni kupują tez nie po to żeby stracić i końćzy się to 40% zwałką - reasumując .........to zły argument:)
guru / .* / 2005-03-11 16:21
ciągle mam nadzieję że to tylko korekta bardziej spowodowana polityką niż rozdmuchaniem rynku
guru / .* / 2005-03-11 14:02
apropo polityków partii demokratycznej nie będzie bo już taka jest zarejestrowana a debile szum zrobili i reklamę komu innemu a może właśnie o to chodziło żeby więcej szumu było wszak wszyscy wiedzą że w mętnej wodzie ....
guru / .* / 2005-03-11 13:48
jeżeli kursy osiągają poziom z przed 2 lat to albo ktoś nas robi w ch..., albo gospodarka się wali albo nieprawdą jest że podnieśliśmy jakość i wydajność i płacimy za efekty i mamy coraz szersze powiązania ekonomiczne z EWG i Ameryka nam stawia nowe bariery i Ukraina nie chce z nami współpracować(właśnie pojadę do Lwowa na spotkanie na temat zakładania firm zagranicznych) i wogóle jesteśmy wszyscy do d... tylko mamy wspaniałych polityków co wiedzą jak ich działania i słowa drenują nasze kieszenie ku uciesze sił nieczystych .Więcej wiary i optymizmu. NASZE firmy nie są takie złę. Tam gdzie niemcy tracą my potrafimy zarabiać.(z własnego podwórka).Tyle że oni są więksi a my bardziej bojażliwi.NIE DAJMY SIĘ !!! co wy na to
orzech / .* / 2005-03-11 13:17
Jazda na akcjach będzie w dół. Przejdę więc pewnie na kontrakty. Ale tu muszę się dokształcić ;-(
strokuś / .* / 2005-03-11 15:50
lutowy CPI na Węgrzech niższy od oczekiwańforint i złotówka powoli odrabiają stratydług się trzyma i myślę, że z akcjami też nie będzie źle
guru / .* / 2005-03-11 12:56
dla wszystkich żółtodziobów-na stronie brebrokers jest coś takiego jak encyklopedia analizy technicznej warto zobaczyć i pamiętać że inwestujecie swoje PIENIĄDZE a słowo inwestycja bardziej pasuje gdy wszystko rośnie.Teraz to jest raczej gra ito w czarnego luda (ciuciubabka ).Nie oznacza to jednak ,że nieda się zarobić.Podstawowe pytanie czy to co dzieje się teraz na parkiecie jest chwilowe iczy jakieś siły nieczyste chcą żebyśmy teraz sprzedali ze stratą a oni kupią czy to całkiem inny mechanizm.Wyczytać można że złoty na razie będzie się umacniał więc o co tu chodzi? POZDRAWIAM wszystkich zagubionych i tych mniej zagubionych z większym doświadczeniem którym szczodrze się z nami robaczkami dzielą,pamiętajmy jednak ,że wszystko co robimy, robimy na własne konto. HAWK!(Powiedziałem co wiedziałem)
rafal7m@megapolis.pl / .* / 2005-03-11 12:16
Witam serdecznie szanowne grono kolegów i koleżnek inwestorów:)!Jestem właściwie żółtodziobem, jeśli chodzi o inwestowanie na giełdzie, no i chciałbym bardzo zmienić ten stan rzeczy:). Mam prośbę do sznownych bibliotekarzy o przesłenie na moja skrzynke pozycji o giełdzie, i może jakiś ciekawych linków. Chętnie zapoznam sie z teorią na temat inwestowania, a raczej nie mam dostępu do takich ciekawostek.Z góry dziękuje i życzę powodzonka na parkiecie!żółtodziób
Giant / .* / 2005-03-11 12:06
Witam Orzecha i Wszystkich Szanownych Inwestorów,w związku, że na wszystkim biorę w d... ostanio, może jak się troszkę dokształcę będzie lepiej.W miarę chęci i możliwości, proszę o wysłanie na adres:r.kozlowski@greiner.plpozycji, które uważacie za wartościowe.Ja ze swojej strony mogę polecić:http://www.gielda.traugutt.net/Z góry dzięki za emaile, oby hossa była z Wami-Giant
anetino / .* / 2005-03-11 19:42
Witam szanownych członków tego forum. Czytam wasze posty od kilku miesięcy i dużo się uczę. Bardzo cenię sobie opinię wielu z Was. Zainteresowała mnie dzisiejsza propozycja utworzenia biblioteki związanej z tematami inwestowania na giełdzie i chciałabym sie dopisać do listy jej członków. Mój adres anetino@tlen.pl-Ja również dostałam ostatnio sporo po d...
guru / .* / 2005-03-11 12:06
powodzenia ORLE podziemny!!!
orzeł / .* / 2005-03-11 12:11
długo nie zostałem pod ziemią dzięki
orzeł / .* / 2005-03-11 11:43
przechodzę od podziemia - tak mi szło lepiej niż publicznie byebye
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy