Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Automaty do rynku forex

Automaty do rynku forex

Tazz05 / 2019-12-13 07:37
Cześć
Ostatnio chodzi za mną automatyzacja zagrań na giełdzie forex. Czy znacie jakieś automaty które same by otwierały i zamykały transakcje wg wcześniej ustalonych parametrów?
Wyświetlaj:
kryptohajs / 2020-02-12 15:43
Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie https://kryptohajs.pl
Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. Aktualnie zarabiam po 3-4 tysiące tygodniowo przy inwestycji tylko 300euro. Wszystkie informacje znajdziesz na https://kryptohajs.pl
!!!!!!!!!!!!!!!
Wichocki / 2020-02-17 09:42
weź nie piernicz głupot... "kryptohajs" rzeczywiście fill profeska...
Stanislaw78 / 79.186.228.* / 2020-01-17 12:13
Ale to Ty chcesz ustawiac parametry wejścia i wyjścia i żeby to rozgrywał automat? To już chyba lepiej z ręki? Automat to wg mnie handluje wg swojej strategii , którą mu tam jakiś trader zakodował i na tej podstawie masz zyski, z cudzej strategii, a nie własnej.
Zobacz sobie dla przykładu firmę PROPERLY - adres wyguglasz, oni mają 4 strategie zakodowane na forexa, kupujesz sobie dostęp do nich i handluje Ci samo, ale to automat decyduje kiedy wejść i wyjść a nie ty
Tazz05 / 2020-01-24 21:46
chodzi mi właśnie o taki automat który ma już zakodowane parametry wejścia/wyjścia. Przejrzałem na szybko te PROPERLY i wygląda to ciekawie. Tym bardziej że od 6 lat działają na rynku i wyniki też się fajnie prezentują. Dzięki za namiar.

Korzystałeś już może z tych ich strategii? Bo ciekawi mnie czy wyniki które pokazują na swojej stronie są realne czy raczej lipa aby ładnie wyglądało.
puszkins / 83.20.76.* / 2020-01-29 09:50
Ja zadzwoniłem do biura w Toruniu i znalazłem właściciela tej firmy na facebooku - Miłosz Cichocki się nazywa. Dowiedziałem się że wyniki które pokazują na stronie swojej są od 2014 i są prawdziwe, a jak ktoś chce zobaczyć statementy itd to można się umówić na przyjazd od ich biura, Toruń, ul. Mostowa i na miejscu mieć wgląd.
Może nawet się wybiore, bo takie procenty co oni robią to mi żadna lokata nie da za chiny ludowe
Wichocki / 2020-02-17 09:42
kuszące
Za ile tam się kupuje strategie na forexa?
Tzn 1000 € to dajcie spokój, zadne pieniądze - ilejest max i na ile czasu to działa?
Tazz05 / 2020-03-15 19:44
z tego co wygooglowałem to nie ma górnego limitu tylko przy większych kwotach najpierw jest rozmowa z właścicielem żeby wszystko omówić indywidualnie itd. Wszystkie opłacone automatyczne strategie nie mają żadnego limitu czasu pracy :)

1000Euro dużo i nie dużo ale przeglądając ich wyniki to można rzecz że warte swojej ceny :)
Wichocki / 2020-03-21 08:09
1000 euro to grosze jeśli chodzi o depozyt, wiec jak mają dobrą strategię to może to mieć ręce i nogi.

Ja samodzielnie nigdy nie handlowałem tak małym depo, nawet na automacie
Tazz05 / 2020-04-24 17:21
Strategie mają dobre, wystarczy zerknąć na ich wyniki które są na stronie głównej. Patrząc w skali roku to dają zacny profit :D
Moja pierwsza strategia u nich wystartowała od kwietnia także zobaczymy jak to będzie :D
Daria Danilczyk / 188.146.3.* / 2022-02-15 13:53
To ich strona - mogą sobie wstawić dowolne wyniki.
Tazz05 / 2020-05-30 12:25
Mały update po 2 msc działania strategii :D
Strategia w kwietniu złapała trochę stratnych transakcji. W maju zaczęła odrabiać i jeszcze jest na delikatnym minusie :) Jednak patrząc historycznie zawsze są miesiące stratne jak i zyskowne. Nigdy nie ma cały czas samych zyskownych transakcji :) Taki już jest forex.
jarcownak / 2020-01-03 08:17
Zapraszam na Crypto Revenue, minimalny depozyt 250$, automat jest gratis, sporo pozytywnych opinii. Z góry uprzedzam, negatywne opinie w większości (prawie wszystkie), są sponsorowane

Link: cutt.ly/qrelf2H
Wichocki / 2020-04-29 09:35
a co to ma wspólnego z forexem? krypto to jest jedna wielka niewiadoma i ryzyko, już wolę automaty na forex gdzie przynajmniej handlujesz na walutach istniających od lat a nie jakies mrzonki
jarcownak / 2020-01-03 08:17
Link należy wkleić do przeglądarki
dzerzej / 83.20.109.* / 2020-01-02 11:29
Hmmm, pełno tego w sieci, ale większość to ściema na resorach, ktoś chce opchnąć ludziom automat na forexa, który nic nie zarabia, ale kosztuje krocie i jeszcze trzeba za to co miesiąc płacić
aniwiduanislychu / 83.20.78.* / 2020-05-11 18:26
No tak, jest w tym logika, bo zarabia na tym, że opchnął, ale dlatego trzeba pytac o historię działania takiego automatu, żeby go sprawdzić
Tazz05 / 2020-01-03 18:34

Hmmm, pełno tego w sieci, ale większość to ściema na resorach, ktoś chce opchnąć ludziom automat na forexa, który nic nie zarabia, ale kosztuje krocie i jeszcze trzeba za to co miesiąc płacić


właśnie ciężko o coś sensownego co by dawało w dłuższej perspektywie czasu zarobić fajny kesz. Większość automatów po 2-3 miesiącach zeruje konto i przygoda od nowa się zaczyna
arturwijakowski / 83.20.34.* / 2020-06-14 09:48
Taki już urok automatów..
Trzeba serio mocno pilnować, żeby się w coś nieprzyjemnego nie wsadzić, dlatego moim zdaniem najlepiej jest testować kilka automatów jednocześnie, na małych kwotach i jak Ci w perspektywie czasu widać, że któryś zaskoczył mocniej i lepiej wychodzi w dłuższym czasie, to wtedy wkładasz do niego więcej i masz ogarniętą selekcję. Przynajmniej tak to widzę.

Co do Properly tu wyżej wspominanego, to mają ciekawie to zrobione z udostępnianiem kapitały traderom do bota i rozważam też wejście, bo 1000 euro wg mnie to są grosze jak na wejście sensowne na forex, a jak przy tym oni dają 6250 euro do handlu, to kuuurde, kto Ci tak da?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy