Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Bałagan w księgach wieczystych

Bałagan w księgach wieczystych

Money.pl / 2009-09-07 19:57
Komentarze do wiadomości: Bałagan w księgach wieczystych.
Wyświetlaj:
szok / 87.105.8.* / 2009-09-07 19:57
Czy możecie mi powiedzieć drodzy internauci - Czy MY K. ZYJEMY W NORMALNYM KRAJU?????
W kraju w którym za byle pomyłkę groszową unieważnia się przetarg, wktórym za pomyłkę w PITcie goni się podatnika jak przestępce i wyciska z niego ostatnie grosze,
RZĄD przyznaje że nie ma wpisów do KW na 100 K tys nieruchomości i że w każdej chwili może przyjść były właściciel i PRAWOMOCNIE zażądać wydania swojej nieruchomości???????????????????
I nie poleciały za to żadne głowy?
Na czym opiera się ten kraj ?
Smutny / 194.237.142.* / 2009-09-09 16:23
To cyrk. Zaraz sie okaze ze za te bledy oczywiscie beda odpowiadali obywatele i to oni beda MUSIELI (oczywiscie na wlasny koszt) uzerac sie, zeby to zmienic.

A potem wzrost podatkow o 200%, bezrobocia o 500% i nie bedzie problemow z euro bo juz nie bedzie polskiej waluty, nie bedzie problemow z prywatyzacja bo gospodarki tez nie bedzie. Jedyne co pozostanie po naszym pieknym kraju to olbrzymi aparat urzedniczo-biurokratyczny (btw. ktos kiedys stwierdzil, ze jesli urzad sie rozrosnie powyzej pewnego poziomu - staje sie samowystarczalny.. Ktos pamieta kto to i jak to dokladnie okreslil?).

Ja juz sprzedaje zlotowki i kupuje euro.
Ość / 83.1.55.* / 2009-09-08 16:24
Ten kraj opiera się na sądażech kolego. Jak sądaże lecą w dół to rząd udaje, że coś naprawia, jak sądaże wysoko - nie robi się nic!!! O przepraszam robi się miny do kamer. Wszystko w tym kraju robione jest na odczep, nic porządnie i do końca, a ludzie jak by laskę robili, że pracują. Strajkują już nawet uczniowie, bo nie podoba im się dyrektorka... Nie będę więcej pisał, bo to i tak do nikogo nie dotrze i nic nie zmieni. Jedyne co mnie pociesz to to, że mam już z górki i niedługo - oby jak najszybciej - pożegnam się z tym zwariowanym światem... Amen.
Analfabeta / 194.115.167.* / 2009-09-09 16:02
raczej sondażach

Najnowsze wpisy