Forum Forum inwestycyjneForex

Balcerowicz zdecydował o obniżce stóp

Balcerowicz zdecydował o obniżce stóp

Bąbel na dupie / .* / 2003-08-18 08:43
Komentarze do wiadomości: Balcerowicz zdecydował o obniżce stóp.
Wyświetlaj:
S.R. / .* / 2003-08-25 12:28
Wszystkim tym , którzy tak tępią Balcerowicza polecam spojrzenie w przeszłość . Filmy Alternatywy 4 czy Miś to nie tylko komedie , ale szara rzeczywistość ubrana w zabawną oprawę . Dzięki Balcerowiczowi i ludziom , którzy myśleli tak jak on , przez jakiś czas Polska była normalnym krajem . Niestety komuna , prawdziwi katalicy , narodowcy , leperowcy , chłopstwo i inni - ogólnie beton , do którego nic nie dociera , wzięli się za poprawianie kraju . Tak naprawdę chodzi im o to , żeby żyć cudzym kosztem . Efekty tego są widoczne . To nie Balcerowicz jest winien , lecz to że tu nie da się nrmalnie działać . Słowacja jest teraz bardziej postępowa niż Polska .
boldhead / .* / 2003-08-21 15:30
BALCEROWICZ!!! MUSI ODEJŚĆ!!!pytanie tylko gdzie???
Bąbel na dupie / .* / 2003-08-22 08:22
Gdziekolwiek, nawet do Amazonii niech jedzie. I tam sobie spokojnie krzywdzi co chce, robi co chce. Może nawet warto zrzucić się na niego po 1 PLN od głowy ( ca 38 mln PLN) i wysłać go już, by nas nie niszczył.
boldhead / .* / 2003-08-25 09:33
Nie zrozumiałeś aluzji, kolego ...
"Balcerowicz musi odejść" ;-) / .* / 2003-08-21 15:26
Jak ty wszystko świetnie wiesz! Słuchasz Leppera czy to on ciebie? 99% powiadasz i wyczytałeś to w rocznikach statystycznych? A może w tym kraju znowu jest "drugi obieg" i tylko tacy jak ty mają dostęp do jedynie słusznych informacji? Ale jesteś szczęśliwym Polakiem - katolikiem bo znalazłeś sobie kogoś kogo możesz darzyć czystą nieskrępowaną nienawiścią. A dyskutował z tymi argumentami nie będę bo do takich jak ty i tak nic nie dociera. Ps. Znajdź sobie kobitkę, to może dostrzeżesz jeszcze inne strony niedoskonałej rzeczywistości.
Bąbel na dupie / .* / 2003-08-22 08:20
Ty masz gulasz z mózgu. A Leppera czasem warto posłuchać - wcale nie głupio tokuje. I nie bawi się w polityczkę. Katolików zostaw w spokoju bo nie rozumiesz pojęć, których używasz. A przy okazji według towjej nomenklatury ty też nie nawidzisz np. tego co piszę czyli i mnie więc co też jesteś Katolik i słuchasz Leppera? A może ty jesteś bezmóżdże i w tedy juz nie masz gulaszu z mózgu. Więcej dystansu i obiektywizmu. Przetrzyj gały (ślepia 0 nie wiem co tam masz) i na spokojnie popatrz na fakty, bez emocji i polityczki.Na tym kończymy dyskusję - pustogłowy.
"Balcerowicz musi odejść" ;-) / .* / 2003-08-25 09:37
Kto tu nie ma dystansu i kim kieruje nienawiść dowiesz się jak sobie policzysz bluzgi w swoich i moich postach. Co do dystansu do rzeczywistości to wystarczy przeczytać twoją korespondencję z "boldhead-em", dałeś się wypuścić ...
"Balcerowicz musi odejść" ;-) / .* / 2003-08-18 14:27
Pomyliłeś się, masz bąbel na mózgu
Bąbel na dupie / .* / 2003-08-21 08:14
Synku,w Polsce 99% społeczeństwa egzystuje bo nie ma za co żyć. Z tych 99% połowa wegetuje bo ma za mało na życie i za dużo by umrzeć. Ten stan wygenerował BALCEREK. I nie próbuj wmawiać, że komuniści. Jak pomyślisz (potrafisz?) to w tamtym okresie było dobrze i nikt nie musiał egzystować i wegetoewać. Obraz został spaczony politycznie. Teraz odbywa się dokładnie to samo tylko świecimy z drugiej strony na scenę więc może niektórzy (ty!) inaczej to widzą.BALCEREK zaczął w Polsce - nie udało mu się do końca - pojechał uzdrawiać Rumunię. I co mają Rumuni?! Potem wrócił do kraju i chciał dokończyć to co zaczął. Niezdążył normalnie to teraz " z za krzaków" robi to samo i udaje niewinnego. A ktokolwiek będzie próbował uzdrowić to co jest i tak nie ma szansy. Niestety w tym krau nie będzie lepiej tylko gorzej. bo kolejne ekipy zainteresowane są tylko zostawienie największego g... jakie można następcom by ci od samego smrodu się potopili. I tu jest różnica między przedtem (może ktoś politycznie szedł w niewłaściwą stronę) i teraz (teraz i politycznie i gospodarczo wykańcza się nas). Poczytaj soboie roczniki statystyczne, archiwa prasy może się doczytasz. Pozostaje nam z godnością przetrwać i za dwa, trzy wydania nowych pokoleń może już będzie tak źle, że potem może być tylko lepiej. Teraz musimy żyć zgodnie z zasadą "goło ale wesoło" - to nam pozwoli przetrwać także takiego BALCERKA co wiedzę zdobywał za tego "paskudnego" ustroju przedtem.P.S. Jak chcesz coś powiedzieć to powiedz bo srać to nawet gówno potrafi. A teraz podejdź do lustra i popatrz. .... i co widzisz ten swój bąbel na mózgu... a może i na dupie.
Krzysztof / .* / 2003-08-21 16:07
Tatku,Wydaje mi się iż wiedzę ekonomiczną zdobywałeś z trudami na WUMLu (Wojwódzkim Uniwersytecie Marksizmu i Leninizmu) i masz problemy z właściwą oceną dokonań Pana Balcerowicza.Dobrobyt nie jest wartością spadającą z nieba ale rezultatem wysiłków wszystkich nas.Więc przestańmy biadolić na Balcerowicza ale weźmy się rączo do roboty i wtedy będą efekty.O ile nam kolejne ekipy wszystkiego nie rozkradną.
big bro' / .* / 2003-08-22 16:36
popieram w calej rozciaglosci - jak widac po glosach polskie spoleczenstwo jest jednak glupie, skoro ufa wiedzy ekonomicznej Leperowi, ktory najchetniej pieniadze z NBP wzial dla siebie .... no i moze jeszcze dla Talibow z Klewek ;-)))
Bąbel na dupie / .* / 2003-08-18 08:43
Cóż, znowu ścierwo dało znać o sobie.Po raz kolejny BALCEREK pokazał, kto niszczy Polskę i Polaków. Teraz kolejny ruch na szachownicy i stopy procentowe sięgną dozwoloną dawkę 0.2 promila - wtedy można jeździć. Obniżka stóp nic nie da dopóki kredyt będzie kosztował majątek a dostać go będzie mógł albo hochsztapler albo ten co ma kasy po sufit - ale ten już jest hochsztaplerem więc na jedno wychodzi.BALCEREK zrób tak, żeby już nie był oodsetek w bankach. Nie będzie złudzeń, nie będzię podatku od odsetek. A kredyty zrób lichwiarskie np. trzysta od sta jak mówili z Wokulskiego. Wtedy i szara strefa zacznie wymierać.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy