Forum Forum finansoweBanki

Bank BPH - unikać jak ognia!

Bank BPH - unikać jak ognia!

iszmael / 87.206.105.* / 2010-10-26 15:22
Bank BPH - unikać jak ognia! Dobrze radzę!

Miałem tam kredyt, przy okazji którego wcisnęli mi konto biznesowe. Po spłacie kredytu postanowiłem je zamknąć. Okazało się, że są jakieś zaległości w opłatach za konto - policzyli mi dokładnie ile, od ręki zapłaciłem. Oczywiście okazało się, że konta od ręki nie zamkną (co jest normą np. w ING), tylko dopiero po miesiącu od złożenia wniosku. Wniosek złożyłem.

Dziś BPH dzwoni, że konta zamknąć nie mogą, bo na koncie brakuje JEDNEGO GROSZA! I ten grosz muszę im przelać, by mogli zamknąć konto! To po prostu kpina jest z Klienta. Ja bym na ich miejscu wolał z własnej kieszeni ten grosz dopłacić, niż Klientowi głowę zawracać, ale oni przecież "INWESTUJĄ W RELACJE", jak głosi ich slogan!
Wyświetlaj:
hof / 2010-12-30 11:51
oczywiscie ze mozna zrezygnowac z tego grosza, to byłoby i pragmatyczne i uczciwe, ale ciekawe czy kazdy klient równie chętnie zrezygnuje z 1 gr odsetek, czy jednak bedzie sie ich domagal...
raiffeisenwatch. / 83.21.116.* / 2010-12-22 17:44
Podobne problemy występują w przypadku Raiffeisen Banku, który nie dość, że pogrywa nieuczciwe z procentami odnośnie kredytów, stosuje nielegalne opłaty, bawi się w misselling, to jeszcze ma zbyt poważne powiązania z reżimem Łukaszenki. Typowe towarzystwo, dla którego żadna forsa nie śmierdzi. Po szczegóły zapraszam na mój blog.
klient bph / 87.205.20.* / 2010-12-21 15:33
To prawda że należy unikać tego banku jak ognia. Mam same kłopoty przez nich. Osoby tam pracujące niekompetentne i chamskie jak za PRL lub gorzej. Najlepiej do nich przychodzić na kolanach i przepraszać że się przeszkadza. Miałem konto w wielu innych bankach- różnie bywało ale takiego bagna nigdzie nie widziałem. Polecam nie zakładać rachunków zarówno osobistych jak i firmowych - dziadostwo sięga wszędzie. Gratuluję Zarządowi BPH udanej polityki personalnej i życzę dalszych "sukcesów"
Jonafa / 84.10.117.* / 2010-12-09 20:03
Dokładnie to samo napisałam w moim poście. Przysłali pismo - 2 strony A4 dotyczące spłaty 2 groszy po zamknięciu konta. W banku okazało się, że konto jest w trakcie rozwiązywania. Co to znaczy w trakcie, albo zamykamy albo nie. A 2 grosze są odsetkami od kary z kredytu. Absurd goni absurd. Ten bank to jedna wielka kpina. Nigdy więcej żadnych interesów z nimi. Jest u nich przepis, że bank nie ściąga, ani nie oddaje zadłużenia lub nadpłaty w kwocie mniejszej niż 10 zł.
Ekspertka / 2010-11-09 13:17
Mnie przez przypadek wcisnęli kartę kredytową przy zakupach na raty. Jak widzę z innymi produktami postępują podobnie - to chyba norma w BPH.
Diva / 188.33.14.* / 2010-11-22 20:14
jak moga przez przypadek wcisnac kartę?????????????????trzeba czytac co sie podpisuje,odkąd korzystam ze sprzedaży ratalnej nauczylam sie uważnie czytac wy tez powinniscie ,pozdrawiam
jonafa / 84.10.117.* / 2010-12-09 20:06
Ciekawe czy czytałabyś umowę napisaną drobnym druczkiem na kilku kartkach A4, gdy za plecami stoi Ci kolejka. Dodatkowo pracownica sklepu, a właściwie banku informuje, że to nie jest umowa kredytowa, ani żaden kredyt tylko zwykła umowa ratalna. Wprowadzają celowo klientów w błąd. Sama kierowniczka banku w Bydgoszczy potwierdziła, że umowy są niejasno sformułowane.
zlodzieje bph / 178.36.28.* / 2011-07-23 19:17
http://www.stracilem-z-bph.pl/
krysica5 / 2010-12-13 11:12
Ja z tym bankiem mam przekichane nie mam siły do nich wziełam komputer na raty przez ten ban było okej jak było dużo rat do spłaty ,a teraz jakraty się prawie kończą to się zaczeło opłaty za nie terminowe wpłaty ale od pierwszej raty tak wpłacałam,nawet gdy wpłace wcześniej to i tak dojdą do nich za póżno i opłata 25 lub 40zł.,ale to jeszcze nic zaczeli mnie nękać telefonami czy wpłace tą kare i kiedy i tak dosłownie po 15 razy dziennie a jak nie to dzwonią do mojego zakładu pracy i sekretarka tumaczy im że pracuje po połódniu to po 15 minut dzwoni następna osoba i tak z 4 razy co 15 minut.Naprawde mam już tego banku dosyć,i oszczegam wszystkich nie bierzcie przez ten ban nic,wykończą nerwowo.A po zkończeniu rat przysyłają rachunki za ubezpieczenie unich przecierz niktam się nie ubezpiecza
milygda / 2010-11-08 20:59
Słuszna uwaga z tym jednym groszem. Być może powinna istnieć pewna kwota poniżej której bank nie ubiega się o spłątę (5 zł ? 3 zł ?) Myślę, że to by było bardzo racjonalne w ramach wspomnianego "inwestowania w relacje"

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: