Forum Polityka, aktualnościKraj

Bankructwa w Polsce. W czerwcu upadło 68 firm

Bankructwa w Polsce. W czerwcu upadło 68 firm

Money.pl / 2012-07-06 07:18
Wyświetlaj:
DUBLIN / 188.252.10.* / 2012-07-12 20:30
To wina przepisów i kontroli.J a w życiu nie założe firmy w POlsze to jest jak spacer po polu minowym.Jednemu na milion sie uda.Mam zarejestrowaną działalność w Irlandii i działam w całej UE.Różnice brak ZUSu - tylko PRSI około 2 % od dochodu.Income levy 2-3 % procent od dochodu.Vat moge odliczyć od paliwa.I jakieś 1600 euro mogę zarobic bez podatku płacąć tylko dwa powyżej wymienione.
Brak kontroli , PiHu, srihu ,PIPu i innych.
Porównując prowadzenie działnosci w Polsce i na Zachodzie to jak z pogodą na wakacje.Można mordować się w Łebie w deszczu albo jechać się opalać na Costa del Sol.
ŚPIĘ SPOKOJNIE PRZEDE WSZYSTKIM DLATEGO ŻE MOJE PIENIĄDZE NIE SĄ MARNOTRAWIONE W POLSCE.WOLE PŁACIĆ PODATKI MĄDRYM.
POzdrawiam cierpliwych.Polecam społka dwóch spółek - spisz spokojnie nie płacą tym debilom z sejmu ani grosza.
alunia09 / 2012-07-13 13:07 / Bywalec forum
no a bezrobocie największe od 6 lat, świetnie po prostu, pwoiem wam, ze gdybym teraz miała decydować o własnej pzryszłości to w zyciu na studia bym nie poszła, bi nic to nie daję
Qwak / 31.63.190.* / 2012-07-08 11:37
Imperium wielkie budujemy więc straty muszą być !będziem samostyjni niezalezni w ramach republik obojętnie z której stony świata a co nie pozwolono nam mowic ojczystym jazykom możet byc toże PO amerykansku wsio rawno byle dziesięcinę silniejszemu płacono czyz nie tak panie premierze się to Ma !
pomo dore / 2012-07-06 07:42 / Tysiącznik na forum
fiuuu- debillos i floyd bedą musieli dobrze napiąć pośladki zeby wytłumaczyć chołocie z PIS jak to możliwe że na zielonej wyspie tuska z miesiąca na miesiąc upada coraz więc ej firm. Pewnie firmy upadają na złośc PO ;DDD
komunista / 164.127.88.* / 2012-07-06 07:18
Dziękujemy Ci PO! Będzie jeszcze gorzej. Jeśli ktoś uważa że nie jest to wina rządu tylko kryzysu to jest wyjątkowo głupi. Polityka oszczędności do tego prowadzi, podwyższenie podatku, akcyzy, składek. W zasadzie to i tak nie zwiększ to wpływów do budżetu tylko rujnuje ten kraj. To samo jest w Portugalii.
debos / 79.191.195.* / 2012-07-06 08:51

Jeśli ktoś uważa że nie
jest to wina rządu tylko kryzysu to jest wyjątkowo głupi.

To jest wina przede wszystkim albo wyłącznie właścicieli lub zarzadu firm. Firmę prowadzić, utrzymać i rozwijać jest trudniej niż bełkotać na forum. Spróbuj a bedziesz wiedział o czym piszę. Rząd ma utrzymywać, dopłacać do firm tylko po to, żeby utrzymać tych co nie potrafią prowadzić firm, maja wyższe rozchody niż przychody, albo daja się najzwyczajniej w swiecie rozkradać? Dwadziescia lat minęło jak w Polsce nastała prawdziwa gospodarka a są jeszcze tacy którzy mają taki potencjał intelektualny, że nie są w stanie zrozumieć prostych procesów. A ile w tym czasie powstało nowych firm? Więcej niż upadło czy mniej? Jak myślisz?
Wojowniczka / 2012-07-06 15:17
Tak sie właśnie dzieje jeżeli rząd nie przeprowadza w ogóle dobrych reform gospodarczych... widać jedyne co potrafią robić to podnosić podatki wiek emerytalny...wielkie brawa dla PO!!

Najnowsze wpisy