Forum Forum inwestycyjneForex

bax-------------to troszke rad dla tych niby zielonych i do manka

bax-------------to troszke rad dla tych niby zielonych i do manka

bax / 2009-05-08 17:01
manius ty mnie za bardzo wywyzszasz ty przy mojej kasie tez moglbys mieszac pewnie nie gorzej odemnie a moze nawet lepiej to tyle, bo ja czasem tylko sie nakrecam a tak wogole to mi sie juz nie chce bo w sumie zarabiac mozna caly dzien i noc jedyne co mam to moze czasem to swoje wyczucie ale praca mozna zrobic wiele wiecej, ,,,,,,,do kibica radzisz sobie calkiem dobrze tylko musisz pamietac nie wkrecaj sie czasem za mocno tu a analizuj sam, piszesz ze nie mozesz zrozumiec czemu podtrzymuja dolara od spodu-----ZADEN GRUBAS NIE LUBI BY ZA MOCNO SPADLO BO WTEDY PRACA W GORE JEST DUZO CIEZSZSA BY ODROBIC ZAUFANIE a pozatym to dziala jak maszynka szybko kup i szybko odkup i czasem pusc odkup bo tak wypada BO TO ZGODNE Z FALA I Z teoriami AT i nie zapominaj nigdy o jednym czasem wydaje sie ze kurs powinien do tych 3.18 czy nizej spasc a wcale nie musi bo tak to wszyscy wykresowcy by zarabiali a gdzie dawcy kasy ??????????? wtedy TO JEST TA PODSTAWA NA NISKICH POZIOMACH NIE ZAGAPIAJ SIE
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-08 18:01 / Tysiącznik na forum

manius ty mnie za bardzo wywyzszasz

nic takiego nie robie ...............:) tylko pisze ..tłumacze w wolnej chwili....................................bo zawsze lament ze ty juz zarobiony a kobiełki utopione...........nie kazdy nadaje sie na ruchy w tak waskim przedziale.a takie widze na nadchodzący tydzień.....to juz sie robi jak F1 :) hahaahahah
Na szybkie ruchy musi byc kasa ...a nie płacz ze spead duzy itp............
No ale wiadomo ze nochala masz do $ .pozdr.
kibic_43 / 2009-05-08 17:15 / Bywalec forum
Witaj Bax.
Bax masz 99% racji j/w napisałeś, no coz ja moge powiedziec..... biedny zuczek Bax ja sie ucze jak male dziecko jezdzic na rowerku BOBO i jescze ze wsparciami dorosłych / taka przenosnia /
Rade Twoja wydrukuje sobie i powiesze przed monitorem zeby czasami sie nie zagalopwc . Pozdrawiam i dziekuje za BARDZO CENNE uwagi.
bax / 2009-05-08 17:26

2009-05-08 17:15:11 | kibic_43

zauwazyles pewnie jedno na nizszsych poziomach ja juz jade na odkupie nawet na zapas po wraca szybciej niz spada tego trzeba sie nauczyc i patrzenie na to ze moze byc duzo taniej jest zludne trzeba raczej patrzec na najnizszsy poziom jak byl w ciagu dnia bo to poziomy wsparc to co chcieli zbic to juz zbili z 3.52 na 3.22 i popatrz jak ciezki im zejsc troszke nizej 30 groszy na razie grubasom wystarczy sprobuja jeszcze uszczknac troszke do tych 10 procent lub juz odwroca to juz nie od nas zalezy
kibic_43 / 2009-05-08 18:45 / Bywalec forum
BAX Ty jestes mistrz w obrocie ., Sierota , Bodnymaniek , Green i inni co podaja te wszykie kordynaty sa mistrzami w analizach ........i w obrocie rownież :) ., a cóż ja mogę powiedzieć Panie Bax ja jestem jak dziecko które uczy sie chodzić i jeżeli można Was wszystkich prosić to proszę o wiecej takich lekcji jak własnie dostałem od Ciebie, Sieroty Manka ,Green i innych. Bax . niestety nie znam sie na AT i tych wykresach a szkoda bylo by mi o wiele łatwiej jak teraz..Ja jestem dopiero miesiąc wiec co ja mogę ... nic nie mogę....mogę tylko siedzieć cicho i czytać co piszecie i poprosić o rade bądź wskazówki w krótkiej czy dłuższej perspektywie co ewentualnie może sie wydarzyć. Jestem zielony jakich jest wielu na tamtym forum / a ja w przeciwieństwie do nich nie wstydzę sie tego napisać/. Nie mogę robić na kortko jak TY w jeden dzien . Ja mam 2 dni na to i tu mam problem. ale pracuje nad tym ......
NORMALNIE WYDRUKUJE TO WSZYSKO SOBIE I ZAŁORZE SEGREGATOR NA PAMIATKE DLA POTOMNYCH
Pozdro wszyskim

p.s Na tamtym forum to roi sie od mistrzów analiz i każdy jest debesciak i zarabia kasę / tak przynajmniej pisza / a większość z nich topi.....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy