bax do tary

bax / 2009-05-11 10:26
jola ty mnie oslabiasz tyle osob uczy cie kursow oporow wsparc a ty walisz ze moze byc 2.5 za dolara ???????????????????????????????????/ no wiesz to po co te moje nauki:)
w zyciu juz takiego kursu nie zobaczymy bo to byl kurs nierealny
Wyświetlaj:
bidnymaniek / 2009-05-11 15:12 / Tysiącznik na forum
Edziu jak usa zaczna wychodzic z bagna to podniosa stopy a europa bedzie w tym czasie w czarnej dupie.i odkurzacz dolarowy ruszy 3 raz
greenstar / 2009-05-11 14:53 / Pogromca jeleni
bidny..............ale ceny spadaja...... deflacja cen wzrosla.......................czyli nie ma chętnych - popytu - na tę produkcję.................sztuka dla sztuki...........hahahahha
sierota marycha / 2009-05-11 14:56 / Tysiącznik na forum

bidny..............ale ceny spadaja...... deflacja cen
wzrosla.......................czyli nie ma chętnych - popytu - na tę
produkcję.................sztuka dla sztuki...........hahahahha

no to cza zlozyc w Chinach zamowienie na konter 40" Orderow Rozowiego Pawiana bo widzac, ze chetnych nie zabraknie
eddekk / 2009-05-11 15:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Niżej, jak 2,666 nie spadnie (diabelske wsparcie), a to najwcześniej jesienią, jak USA faktycznie zacznie wychodzić z kryzysu, ale do tego czasu u nas będzie tragedia, więc prędzej będzie 3,6 w tym czasie.
Czerwiec (może lipiec) >4 zł. Nic sie nie zmienia od stycznia z prognozą.
jola / 83.26.166.* / 2009-05-11 15:20
Edziu wierze w prognozy Sirotki dlatego kupiłam dolca teraz pilnuje aby usrednic ostatni zakup .Niestety nie moge juz pilnowac gdyz siostra dostała zapasci i musze jechac z nia do szpitala własnie czekam na karetke.Zycze Markowi powodzenia w sprzedazy dzisiejszego zakupu .
klon123 / 78.8.193.* / 2009-05-11 15:13
glupoty gadasz edek do tego czasu dolar bedzie kolo 2.6 a nie4 zl obudzcie sie chyba nie widzicie co sie dzieje na swwiecie
sierota marycha / 2009-05-11 16:18 / Tysiącznik na forum

glupoty gadasz edek do tego czasu dolar bedzie kolo 2.6 a nie4 zl obudzcie sie
chyba nie widzicie co sie dzieje na swwiecie

no wlasnie co sie dzieje na swiecie i jaki ma to wplyw na USD i PLN, oswiec bo zagubilem sie
Maks_ / 2009-05-11 15:17 / Tysiącznik na forum

obudzcie sie chyba nie
widzicie co sie dzieje na swwiecie


Proszę oświeć, co się dzieje na świecie...
bidnymaniek / 2009-05-11 14:49 / Tysiącznik na forum
Marycha..proponuje w nawiazaniu do tradycji..............wznowic kapitule Orderu Pawiana buhahahahahaha.....bo typów coraz wiecej :) a i rozerwac sie trzeba........w chinach produkcja ruszyła ostro.....trampek nie zabraknie
Rebax / 83.27.162.* / 2009-05-11 14:37


2009-05-11 10:26:56 | bax
bax do tary [1]
jola ty mnie oslabiasz tyle osob uczy cie kursow oporow wsparc a ty walisz ze moze byc 2.5
za dolara ???????????????????????????????????/ no wiesz to po co te moje nauki:)
w zyciu juz takiego kursu nie zobaczymy bo to byl kurs nierealny


Bax jak nierealny skoro był to realny.
Czy "nierealny" może być raz w życiu ludzkości.
Skoro był raz to może być drugi i trzeci .... raz. Najwyżej później jakiś BAX napisze, że był nierealny
sierota marycha / 2009-05-11 14:43 / Tysiącznik na forum

Bax jak nierealny skoro był to realny. Czy "nierealny" może być raz w życiu ludzkości.
Skoro był raz to może być drugi i trzeci .... raz. Najwyżej później jakiś BAX napisze, że
był nierealny

dobra, wloz se te barowa filozofie w buty i spadaj
bax / 2009-05-11 10:28
no to chyba po balu pokazali kurs to zgodnie z trendem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy