Forum Forum motoryzacyjneWydarzenia

Będą zmiany w egzaminie na prawo jazdy

Będą zmiany w egzaminie na prawo jazdy

nejdan / 2011-09-16 09:39
Od lutego 2012 r. będzie o wiele trudniej.Dziesięć razy większa baza pytań, mniej czasu na odpowiedź i brak możliwości zmiany już zaznaczonej. To tylko niektóre zmiany obejmujące egzamin teoretyczny na prawo jazdy, by ukrócić bezmyślne zakuwanie
Wyświetlaj:
reszka / 2011-09-19 15:32
Całe szczęście egzamin mam już za sobą...
krzaczu / 2011-09-16 11:15 / Bywalec forum
zaluje, ze wczesniej nie zrobilem prawka, teraz jest coraz gorzej;/
adam_76 / 2011-09-16 12:52
chcą w ten sposób zmniejszyć liczbę niedouczonych kierowców, którzy nie mają pojęcia co im wolno a czego absolutnie nie powinni robić na drogach, uważam że zmiana jest słuszna
Bezinteresowny / 2011-09-16 13:04 / Bywalec forum
A wszystko po to żeby zarobili więcej na kursantach!! Proste?
kierowca / 91.146.194.* / 2011-09-19 20:15
Nie zgadzam się. Ja właśnie tydzień temu zdałam prawo jazdy na samochód. Uważam, że już teraz nie jest wcale tak łatwo, bo baza pytań i tak jest o wiele większa niż parę lat temu. Bardzo dobrze, że jest coraz trudniej. Jak się patrzy jak niektórzy ludzie wyprawiają to brak słów - szczególnie Litwini lubią np. jeżdzić pod prąd a co tam?:) W przyszłym roku planuje zdać prawko na motor i bardzo się cieszę że sie załapię na zmiany, bo traktuje to jak jeszcze większe wyzwanie! Akurat ludzie muszą zdać w końcu sobię sprawę że bezpieczeństwo to podstawa! Jedna zła decyzja na drodze i .... Statystyk nie trzeba nawet komentować.

Najnowsze wpisy