Forum Polityka, aktualnościKraj

Będzie senatorem, oskarżenia nie przeszkodziły

Będzie senatorem, oskarżenia nie przeszkodziły

Wyświetlaj:
Anthares / 85.221.187.* / 2011-02-07 18:22
Moi drodzy, pan Stokłosa to osoba, która dała wielu osobom pracę, gdy rozpadł się PGR. Te okolice miały wysoki odsetek bezrobocia, nagminnie ludzie wyjeżdżali do pracy w Holandii, nie dziwcie się, że ktoś, kto stworzył miejsca pracy, został ponownie wybrany.

Co do niskiej frekwencji, wybory powinny być jednak unieważnione. Demokracja to prawo większości, przy tym odsetku głosujących nie może być mowy o jakiejkolwiek większości.
T. / 81.190.54.* / 2011-02-07 17:36
...chodź Pan , chodź Pan , bo nam Was tu trzeba ...
"Co było a nie jest , nie pisze się w rejestr."
stary ubek / 46.45.107.* / 2011-02-07 15:46
Tylko w tym beznadziejnym kraju nmożna uznać za ważne wybory przy 6% frekwencji!
oborowy / 79.185.109.* / 2011-02-07 12:49
I to jest nastepny dowód na to,że społeczeństwo nie dorosło do Demokracji.

Z lenistwa nie podejmuje swojego obowiazku,a wykorzystuja to zodzieje i oszusći. Idą i sie wybierają.
BC / 95.49.177.* / 2011-02-08 16:43
Pan Stokłosa został aresztowany na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania w grudniu 2007 roku, cały rok przesiedział w więzieniu (areszt tymczasowy) , a od 2 lat podlega ograniczeniu wolności (np. nie wolno mu wyjeżdzać za granicę). I do tej pory nie został osądzony.

Czy 3 lata (od chwili aresztowania) to za mało aby zgromadzić materiał obciążający i osądzić człowieka? Przecież prokuratura nad sprawą pracowała znacznie wcześniej bo wydała nakaz aresztowania w styczniu 2007.

Ja nie wem czy jest winien czy nie ale uważam że jeżeli były wystarczające dowody żeby nakazać aresztowanie a potem go trzymać przez rok w lochu ("tymczasowo") to należy je rzucić na wokandę i ocenić w normalnym postepowaniu sądowym gdzie oskarzony będzie miał możliwość obrony.

I jeszcze jedno.
Jeżeli prokuratura po kilku latach śledztwa nie jest w stanie zgromadzić przekonującego materiału dowodowego to ja mam prawo wątpić czy na pewno jest winny.

Najnowsze wpisy