BEEFSAN

Money.pl / 2009-01-11 18:46
Komentarze do spółki: BEEFSAN.
Wyświetlaj:
ze świata biznessu / 91.94.37.* / 2009-06-14 13:48
Te 800000 tys to miałeś w marzeniach.Ja byś był choć troszke obeznany w rynku akcji to byś wiedział ze każde zainteresowanie spółką to podbicie kursu Beefsanem interesują się zachodnie koncerny bo z żywnością na zachodzie coraz gorzej.Polska to lider w mięsie.Bank wie co robi madrzy inwestorzy tez skupują bo wiedzą że że nawet 70 czy 1 zł to cena okazyjna jak za kilka zakładów.Teraz tylko przestraszeni oddają mądrzy analizują i czekają.Za chwile zobaczycie kto tu chce zrobić wrogie przejęcie i po 2-3 zł bedziecie kupować mówiąc jaki interes zycia zrobiliście.Mówi się o 2-3 nawet 4 koncernach mięsnych w tym jeden z bliskiego wschodu który jest zainteresowany dostawami z własnych przejetych fabryk zywności na bliski wschód.A on zapłaci i po 7-8 zł za pakiecik ponad 51 %.Po to skupuje się akcje teraz żeby móc zarobić kilka tysięcy procent.I nic tu nie smierdzi tylko pachnie kasą coraz lepszą.Jak macie polacy możliwość zarobienia to korzystajcie bo jest zarobek i legalny i uczciwy.Poczytajcie wcześniejsze forum to zobaczycie już wtedy pisali nieliczni o wybiciu papiera.I mieli racje teraz jest więcej racji do kupna nawet po PKC aby sie zdążyć załapać na jakiś pakiecik.
mam34 / 2009-06-14 17:47 / Bywalec forum
Człowieku chossa już trwa od marca2009r. Nikt się tym nie interesował i nie interesuje tym . Branża ta jest obecnie najbardziej narażona na upadłość. Sam kupowałem bo sodziłem że troszkę zarobię i zarobiłem, teraz wszystko okaże się w poniedziałek ilu będzie następnych chętnych do kupna. To że bank kupił 10% to dzięki mnie i innym, którzy mu wrzucili. Ostawiał pozycje z tyłu robiąć wrażenie że jest dużo chętnych i niechcący kupił moje i innych i się narobiło. Jak taki chętny to może kupić więcej w przyszłym tygodniu bez robienia wezwań. Coś wiem o tej branży bioro i nie mają czym płacić Tak było z DUDĄ BIS płaciła rolnikom więcej niż konkureńci 5%, a dziś poniej śladu nie ma. Obecnie ta silna DUDA ledwo plącze, musi przepłacać, niewiadomo jak to sie skończy. Zeby ta firma zdobyła zaufanie ryku musi ją ktoś kupić, lub zainwestować przejmując jej długi. Tej firmie potrzebna jest gotówka, nie małe roszady cenowe akcji
mam34 / 2009-06-13 01:53 / Bywalec forum
Po co zapowiada o wezwaniu, zamiast kupować natępne 10%. Nie ma więcej
pieniędzy, bo to mały BANK. Kredytu nie może odzyskać to chce odbić sobie na
akcjach. Zastanawiające że dziś kupił i już podaje do publicznej wiadomościi. Sam
mu wrzuciłem 800 000szt. Pewnie Pan Prezes Sam prywatnie wcześniej zaczął się bawić
skupowaniem akcjami i robi zadymę . Ja po tej iformacji nie wchodzę ponownie--
coś tu śmierdzi.
Znam środowisko w takich małych BANKACH SPÓŁDZIELCZYCH, Prezes to jest władza, jednoosobowa. Kupienie takich akcji tj.nic trudnego- ale więcej gotówki to nie chce umoczyć, szuka naiwnych żeby zaczelii kupować-- to On sprzeda swoje razem z Pilśniak Lucjanem.
mam34 / 2009-06-14 18:23 / Bywalec forum
http://www.money.pl/gielda/wyniki/raporty/raport,beefsan,992.html

Proszę zwrócić uwagę, w tej firmie kapitał i aktywa w porównaniu z rokiem 2008r - nie masz pieniędzy , musisz przepłacać Dołek teraz będzie się szybko pogłębiał. Tam wiele jest schowane pod dywan
bibi190 / 94.72.106.* / 2009-06-14 13:07
kon by sie usmial jakie psiszesz glupoty ....bank kupil akcje poza sesja a jak ty sprzedales 800 kilo to ja jestem chinski mandaryn......sprzedales i zal ci p...pe sciska ze za szybko pogoniles ha ha
szyg / 2009-06-13 02:06 / Bywalec forum
A ja sądziłem że tu wchodzi ktoś z braży , a tu załatwia się przysługę DOBROSĄSIECKĄ.
W ponidziałek uciekam z tego SZAMBA. Inwestor, który wysyła ponaglenia o spłatę rat kredytu.---- Koń by się usmiał.
mam34 / 2009-06-12 12:20 / Bywalec forum
Od poniedziałku testujemy 0,40zł
szok / 82.139.163.* / 2009-06-12 12:40
musiałoby się zamknąć na 36-37 gr , moim zdaniem poleci w dół na 28 gr
giero13 / 2009-06-12 17:09 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Nowy znaczący akcjonariusz Beef-Sanu zapowiada wezwanie na akcje

PAL Puls Biznesu, pb.pl,12.06.2009 17:03
Czytaj komentarze (0)

Podkarpacki Bank Spółdzielczy z Sanoka kupił w pakietowym zleceniu na GPW 5 226 000 akcji spółki Beef-San.


Przed dokonaniem transakcji Podkarpacki Bank Spółdzielczy miał 50 akcji spółki stanowiących 0,000095675 proc. kapitału zakładowego i takiż procent głosów na WZA.

Obecnie bank z Sanoka ma 5 226 050 akcji spółki stanowiących 10,000095675 proc. kapitału zakładowego i dających prawo do oddania 5 226 050 głosów na WZA (nieco ponad 10 proc.).
Reklama:

W ciągu najliższego roku Podkarpacki Bank Spółdzielczy zamierza zwiększyć swój udział w spółce. Bank zamierza ogłosić wezwanie do zapisywania się na sprzedaż akcji w liczbie zapewniającej osiągnięcie 66 proc. ogólnej liczby głosów w spółce.

Info świetne dla tej spółki
mam34 / 2009-06-12 17:46 / Bywalec forum
Po co zapowiada o wezwaniu, zamiast kupować natępne 10%. Nie ma więcej pieniędzy, bo to mały BANK. Kredytu nie może odzyskać to chce odbić sobie na akcjach. Zastanawiające że dziś kupił i już podaje do publicznej iformacji. Sam mu wrzuciłem 800 000szt. Pewnie Pan Prezes sam wcześniej zaczą się bawić prywatnie akcjami i robi zadymę . Ja po tej iformacji nie wchodzę ponownie-- coś tu śmierdzi.
szyg / 2009-06-10 09:50 / Bywalec forum
http://www.parkiet.com/artykul/7,819623_Beef_San_Z_bankow_plyna_dobre_wiesci.html

Są coraz lepsze wieści dla BEEFSAN
szok / 82.139.163.* / 2009-06-12 10:53
naganiacze, już było przerabiane 2 miesiące temu identyczna sytuacja , zaraz papier spadnie znów na 22 gr
mam34 / 2009-06-12 12:18 / Bywalec forum
Dzisiaj wzrasta +++14%, jest 0,33zł
jkhsfahedu / 87.96.27.* / 2009-06-09 12:51
papier zaczyna kwitnąć ---1 zł-NAWET 2 ZŁ pewne.to okazja kupować nawet za 29-30 groszy.
szyg / 2009-06-09 11:53 / Bywalec forum
Kupiłem --ciekawe ile i kiedy pójdzie dalej. Parkiet wcześniej pozytywnie pisał-- BEEFSAN może być obiektem przejęcia.
szyg / 2009-06-09 12:06 / Bywalec forum
http://www.parkiet.com/artykul/32,800267_Na_odbicie_na_rynku_M_A_jeszcze_poczekamy.html

- proszę przeczytac o braży spożywczej -czytaj BEEFSAN-- WARTO się zastanowić
zdegustowany / 217.116.98.* / 2009-06-09 12:53
Naganiacze ;)
szyg / 2009-06-09 14:44 / Bywalec forum
PARKIET też naganiacz ?
zdegustowany / 217.116.98.* / 2009-06-09 17:36
PARKIET informator - czlowiek naganiacz - serwis nie
kalifornia3@op.pl / 79.162.26.* / 2009-06-08 12:38
24-50 groszy za akcje -to jest cena jak za darmo.Widać ze ludzie nie widzą jak ich portfel bedzie za chwile rósł.POTEM KAŻDY POWIE -------------- GDZIE JA BYŁEM JAK LUDZIE LUDZIOM MÓWILI-------a mówili i to długo mówili------- a gdzie ty miałeś rozum jak prawie za darmo można było kupić akcje a za chwile zobaczysz powyżej 1 złotych za akcje.Zasada że kupuje sie akcje których nikt nie chce bo one dają najwięcej zarobić.Macie racje nie kupujcie lepiej żyć biedzie i nie ryzykować -takie to polskie zachowanie.A może bogacenie sie jest nie dla polaków.Mądrzy Niemcy ,francuziki,angole oni potrafią inwestować a polak nawet jak ma wyłożony zarobek na talerzu to nie korzysta.A szkoda bo polska zasługuje na odbudowe a obywatele powinni mieć chęc się bogacić by budować ten kraj.Tylko dlaczego nie chcecie widzieć to co przyniesie zysk i to duży.Przetrzyjcie oczy i inwestujcie.Pozdrawiam wszystkich mądrych polaków.
RAIDER RAW / 91.94.153.* / 2009-06-05 14:46
Widać ustawione duże zlecenia ukryte po 23 gr --niestety kochani nie ma chetnych oddawać tak tanio.Zbieranie papiera po groszu -niezła taktyka ale jaka skuteczna i nadzór finansowy nic nie zarzuci jak za chwile papier poleci na 60 -90 groszy.Podobne scenariusze już były realizowane na giełdzie-KLASYKA ZARABIANIA na papierze.Wszystko jest tak ustawione żeby zrobić spirale i panike kupna na wysokich poziomach czyli powyżej 1,20 czy 1,50 zł.MĄDżY DZIS KUPUJĄ PO CENIE KUMULACJI.Gratuluje tym co dziś biorą walor.Zasada jedna----- dziś---- koncentrujemy za chwile kilka dobrych informacji i lecimy na 1 zł.
stary inwestor / 91.94.179.* / 2009-06-02 14:20
wchodzimy w ten biznes - nie ma co czekać póki mozna coś kupić tak tanio i jeszcze są naiwni na sprzedaz po tak niskiech cenach.
Aldzano / 91.94.179.* / 2009-06-02 13:51
Cholera coś sie faktycznie na beefsanie szykuje.Wy jak chcecie ja zajołem już swoją pozycję na początek 200 tys papiera wziołem.Na kupno samochodu poczekam wiem że warto kupie sobie teraz piekną limuzynę dzeki beffsanowi i zostanie jeszcze na fajne wczasy i dalsze inwestycjie.Jeszcze na rachunku podciągnę lewara na 300tys papiera.To sie nazywa dobra inwestycjia życia.Beefsaniku mięsko masz dobre ale jeszcze lepsze akcje dużo bardziej smaczniejsze .
garry buffet / 91.94.179.* / 2009-06-02 13:33
zgadzam się sporo moich znajomych po cichu nabywa walorki każdy mówi że jest spora przestrzeń na spore wzrosty.Beefsanik jak próchnik poleci po 30% na dzień.Mówi się ze niebawem bedzie testować 55-70 gr mały odpoczynek i rośniemy dalej.Jakby nie liczył koło 20 miljonów akcji ktoś skoncentrował W 1 RĘKU.tO DAJE DO MYSLENIA. Teraz kikoma miljonami rozbujają kurs -takie to proste.Kto dokupi skorzysta wielke pieniądze.
bogaty dzieki beefsanowi / 91.94.179.* / 2009-06-02 13:12
beefsan -co by nie mówić za chwile lecimy na 1-1,5 zł .Przy tej kapitalizacji i ilosci akcji wszystko rozegra sie z dnia na dzień.Mysle ze spekuła lada moment weżmie spółke w obrót.Nie czekać już kupować i patrzeć jak rośnie kasa na spółce.Wieści dobre w drodze .Pozdrawiamwszystkich madrych inwestorów zktórzy są skazani na sukces.
Młody inwestor 77 / 82.139.163.* / 2009-06-05 10:22
Mam nadzieje ze twoje słowa obrócą się w " złoto " :)
jarkwit / 2009-05-25 23:17 / Bywalec forum
czy ktos moze cos doradzic odnosnie tej spolki?czy warto w to wchodzic?
garry buffet / 87.96.6.* / 2009-05-29 22:10
wchodzić bez wachania - dlaczego proste cena akcji --za 1 zł można być współwłaścicielem spóŁki giełdowej ---na groszowych akcjach zawsze sie najwięcej zarabia.Papier wyprzedany na maxa teraz jest najlepszy okres zeby sie na papierze ustawić.spółka ma 100% skoki swojej wartości.Pare transakcji i rynek podciągnie spółke do 80-90 gr w 6-8 sesji.Jak na giełdzie ---nie kupujecie po 22 gr --kupicie po 1 zł I BIC SIĘ BĘDZIECIE o akcje.A dobre informacje w drodze.
kwiatek... / 2009-05-07 00:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
EŁDA-SPÓŁKI-KOMUNIKAT-BEEFSAN-(PL)-1

BEEF-SAN SA nabycie aktywów znacznej wartości

Raport bieżący 21/2009

Zarząd BEEF SAN Zakładów Mięsnych S.A. w Sanoku przekazuje do publicznej wiadomości informację
otrzymaną w dniu 28 kwietnia 2009 roku o nabyciu przez podmiot zależny - ABAKUS Spółkę z
ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mysłowicach, aktywów o znacznej wartości.
1.Podmiotem nabywającym jest ABAKUS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w
Mysłowicach (dalej "Spółka").
2.Nabyte aktywa to 20.000 udziałów w Zakładach Mięsnych Mysłowice MYSŁAW Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością z siedzibą w Mysłowicach o wartości nominalnej 100,00 złotych każdy i
łącznej wartości nominalnej w wysokości 2.000.000,00 złotych, stanowiących 26,6 % jej kapitału
zakładowego i dających prawo do oddania 60.000 głosów na zgromadzeniu wspólników tej spółki,
stanowiących 52,21% wszystkich głosów na zgromadzeniu wspólników. Przed nabyciem tych aktywów
Spółka nie posiadała żadnych udziałów w Zakładach Mięsnych Mysłowice MYSŁAW Spółka z
ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Mysłowicach..
3.Aktywa zostały nabyte w wyniku objęcia udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym ABAKUS
sp. z o.o. na podstawie uchwały wspólników z dnia 25 lutego 2009 roku według ich wartości
nominalnej. Rejestracja podwyższenia kapitału zakładowego nastąpiła 21 kwietnia 2009 roku.
4.Wszystkie nabyte udziały są równe i niepodzielne. Nabyte udziały są uprzywilejowane co do
prawa głosu w ten sposób, że na każdy udział przypadają 3 głosy na zgromadzeniu wspólników. Do
nabytych udziałów nie są przywiązane żadne szczególne obowiązki.
5.Inwestycja w udziały ma charakter lokaty długoterminowej. W księgach rachunkowych Spółki
udziały zostaną zaewidencjonowane według wartości odpowiadającej cenie nabycia, czyli
2.000.000,00 złotych.
6.Źródłem sfinansowania udziałów są zasoby własne ABAKUS Sp. z o.o..
7.Kryterium uznania nabytych udziałów za aktywa o znacznej wartości jest fakt, iż wartość
objętych udziałów wynosi ponad 10% kapitałów własnych emitenta.
8.ABAKUS Sp. z o.o. jest podmiotem zależnym od Emitenta, ponieważ Emitent posiada 400
udziałów w tej spółce objętych 1 kwietnia 2009 roku, stanowiących 66,67% kapitału zakładowego i
dających prawo do oddania takiej samej liczby głosów na zgromadzeniu wspólników tej spółki,
stanowiących 66,67% wszystkich głosów. Do chwili przekazywania tej informacji właściwy sąd nie
zarejestrował jeszcze tego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki. Do czasu zarejestrowania
zmiany Emitent jest podmiotem pośrednio dominującym wobec Spółki, ponieważ posiada 99,99%
głosów w AJPI Sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach, która z kolei przed podwyższeniem kapitału
zakładowego w Spółce posiadała 199 udziałów w Spółce stanowiących 99, 5% kapitału zakładowego i
dających prawo do oddania 199 głosów na zgromadzeniu wspólników, stanowiących 99,5% ogólnej
liczby głosów.
9.Nie istnieją żadne inne powiązania pomiędzy Emitentem a nabywcą aktywów. Nie istnieją żadne
powiązania pomiędzy osobami zarządzającymi lub nadzorującymi Emitenta a osobami zarządzającymi
Spółką..

kom espi amp/
kwiatek... / 2009-05-07 00:54 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Teraz już chyba wszystko jasne.....
kwiatek... / 2009-05-07 00:43 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Jak narazie za mały obrót na papierze zeby mógł urosnać poczekamy mamy czas....Dużo osób mówi ze bankrut a spółka przejmuje innego producenta za 2mln pln.....Normalnie nabierani są ci akcjonariusze...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

PODOBNE WĄTKI NA FORUM

Najnowsze wpisy