Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Bez rozstrzygnięć

Bez rozstrzygnięć

Money.pl / 2010-02-23 10:37
Komentarze do wiadomości: Bez rozstrzygnięć.
WIELKA_NIEDŹWIEDZICA / 77.254.45.* / 2010-02-23 10:37

Patrząc na wykres notowań indeksu Wig w układzie dziennym i minutowym widać że prawdopodobnie obecnie kreujemy element wzrostowy w ramach korekty spadkowej.

Wiesz Pan co.. Panie Olejek?
Patrząc obiektywnym i nieprzekupionym do gadania głupot okiem WIELKIEJ NIEDŹWIEDZICY , nie da się tego tąpnięcia nazwać tak skromnie "korekta" ani też żadnego elementu wzrostowego nie widzę.. jest to raczej pierwsze odbicie zdychającego kota.
Mamy czarno na białym początek powtórki z historii, trzeba uciekać z akcji, bo ta BESSA, która nadciąga już będzie bardziej wyrachowana, będzie zwodzić, łudzić nadzieją i każdego zaślepionego komentarzami analityków kolekcjonera akcji pogrąży na dno powoli, lecz boleśnie jak nowotwór.
Jaki ten "element wzrostowy" jest, to każdy już w tej chwili widzi - spadkom pomaga nawet sama grawitacja! Analitycy są od tego by przedstawiać realny obraz rynku, a nie taki widziany przez różowe okulary Panie Olejek :/
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy