Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Bezrobocie w sierpniu spadło do 19,1 proc.

Bezrobocie w sierpniu spadło do 19,1 proc.

mer / .* / 2004-09-23 22:22
Komentarze do wiadomości: Bezrobocie w sierpniu spadło do 19,1 proc..
Wyświetlaj:
Romuald / .* / 2004-09-27 08:27
Przy poprzednich wyborach dwukrotnie zmieniana była przez GUS definicja "bezrobotnego", co wpływało na statystykę bezrobocia. A co teraz z definicją. Czy może znowu jest "doskonalona" ?
q / .* / 2004-09-26 23:02
Rzeczywiscie odczulem to jak diabli, kilka rozmow kwalifikacyjnych zakonczonych fiaskiem (brak odpowiedzi). I po co mi dyplom? I osmioletnie doswiadczenie. Sram na decydentow tego kraju!
kamyk / .* / 2004-09-30 11:01
Za szybko Pan/Pani wymięka. Klika rozmów bez odpowiedzi to naprawdę niewiele. Proszę uzbroić się w cierpliwość. Czy sądzi Pan/Pani, że gdziekolwiek na świecie pracę znajduje się już po pierwszej rozmowie? Nawet do zbierania śmieci w parku chętnych jest więcej niż miejsc, a jeśli idzie o pracę na siedząco i pod dachem, to na każde miejsce jest kilkudziesięciu chętnych. No to i rozmów trzeba odbyć kilkadziesiąt.Życzę wytrwałości i pozdrawiam.
Jeszcze nie stary a dziad / .* / 2004-10-01 10:52
Ciekaw jetem kamyku czy byłbyś takim optymistą, będąąc na moim miejscu. Mam 54 lata. Trzy lata temu straciłem pracę, moja firma straciła płynność finansową i do dziś nie mam żadnych dochodów. Mieszkam na wsi. Nie jestem rolnikiem, nie mam ziemi. Rok temu zostawiła mnie małżonka (bo na darmozjada nie będzie pracować) Sprzedałbym dom ale nikt nie chce kupić. Czy już mam zacząć szukać postronka? zresztą na pasku też można. Czy też mi życzysz wytrwałości. Nawet nie mam na bilet by jechać i szukać pracy a jeżdżę na gapę i szukam. Kar przychodzi coraz więcej ja je olewam bo już mi wszystko jedno.
kamyk / .* / 2004-10-01 11:27
Nie jestem optymistą tylko realistą.Nie wiem, czy nie popadłbym w depresję na Twoim miejscu. Pewnie tak.Z drugiej strony, umiejętność klarownego formułowania myśli i poprawnego pisania, łacznie z obsługą komputera i sprawnością poruszania się po internecia dają podstawy do pewnego optymizmu...Już kilka lat temu doszedłem do wniosku, że albo będę szefem młodych-zdolnych japiszonów albo mnie szybko wygryzą, co jak rozumiem, Ciebie spotkało. Jeżeli masz jeszcze koszulę, marynarkę i krawat, codziennie się golisz i spotykasz z ludźmi, to masz wszelkie szanse. Jeżeli nie, to sprzedaj komputer i kup sobie to i przestań się desocjalizować. Nie potrafię na dystans powiedzieć nic więcej - a i to, co napisałem nie za mądre.Pozdrawiam
mer / .* / 2004-09-23 22:22
G..o spada!! zrobić spis powszechny to wyjdzie jakie jest bezrobocie i ilu obywateli ubyło z Polski bo są za granicą w poszukiwaniu pracy.
wk / .* / 2004-09-29 06:54
pozdrawiam z USA! (emigracja sierpien 2004)

Najnowsze wpisy